Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Chuck Norris w skodzie moze objechac sam siebie! Jezeli objedzie sam siebie odpowiednia ilosc razy predkosc najszybszego z Chuckow zblizy sie do predkosci swiatla, kolejne samoobjechanie przekroczy predkosc swiatla. Towarzyszy temu silny błysk świetlny oraz huk, podobny nieco do tzw gromu sonicznego pojawiającego się przy przekraczaniu prędkości dźwięku przez niektóre samoloty.
Chuck przekraczajac prędkość światła na odpowiednio długi czas jest w stanie cofać czas w sposób dla siebie odpowiedni, co tłumaczy jego kondycję fizyczną oraz wieczna młodość.
Więc gdy za jakiś czas usłyszysz te meteorologiczne brednie o chmurach, elektrostatyce i wyładowaniach, różnicach ciśnień, frontach i izobarach możesz zaśmiać się w duchu. Już będziesz wiedział co jest prawdą a nie pozwolisz się mamić papka dla mas!
Nasz ośrodek jest bliski rozwiązania tajemnicy Krzysztofa Ibisza. Na chwilę obecną nie ustaliliśmy jeszcze jaka marka się porusza.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
E tam, w Punciaku takie coś jakoś mocno nie kłuje w oczy, natomiast post [mention=6865]DrAST[/mention] - aż mnie ciarki przeszły
Hehe to kolego w bałkańskich krajach dawnego demoludu byś ani hybi oślepł! Albania, bulgaria a przede wszystkim Rumunia- norma a wręcz wypas. Im więcej chromu tym wiekszy. U jednego taksiarza w Tiranie naliczyłem 28 choinek na lusterku. Za to jak widzą Subaru to nie za bardzo wiedzą co to za znaczek. Koleżankę prawie siłą chciał zaciągnąć właściciel kwatery do mechanika bo jego zdaniem silnik się kończył i do Polski nie dojedzie (wrx bulgotal zacnie). A żeby nie było że offtop- jakiś czas temu upolowane w kraku, chyba można uznać za tuning wizualny, w połączeniu z dużą ilością rudejff4bf7e7faf5308cbabee31ab0dea310.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2017 o 20:57, Turbo napisał:

E tam, w Punciaku takie coś jakoś mocno nie kłuje w oczy, natomiast post @DrAST - aż mnie ciarki przeszły

Witaj na Podlasiu. Mamy więcej takich cukierków ;)

 

P.

W dniu 11.11.2017 o 13:07, recki napisał:

 A żeby nie było że offtop- jakiś czas temu upolowane w kraku, chyba można uznać za tuning wizualny, w połączeniu z dużą ilością rudejff4bf7e7faf5308cbabee31ab0dea310.jpg

Nawet na tablicy rejestracyjnej ma napisane, że to złom...

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2017 o 11:01, realowiec napisał:

Wracam na parking, patrzę a obok stoi taka Tigra - przypominają się czasy kiedy w modzie był film: „Za szybcy za wściekli” :)

Ale tak prawdę mówiąc, to dawno temu się nam (chyba) podobało. :ph34r::ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@elmogdybym był złośliwym, mściwym gnomem (a przecież nie jestem ani złośliwy, ani mściwy) to bym się zapytał, czy kupiłeś Pannę Piggy od czterolatka, i czy ta naklejka przyciągała uczennice z podstawówek, czy też raczej mężczyzn waginosceptycznych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...