Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o wiejski tuning międzynarodowy, to wpisz w google "calibra" i wybierz "image search"

 

BTW - dzisiaj rozbiła się właśnie Calibra Team, 4 rano, powrót z dyskoteki, trzy drechy - skórki na miejscu, czwarty drech w szpitalu w stanie ciężkim :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio widziałem (ale nie zdążyłem telefonu wyjąć żeby zdjęcie zrobić) Focusa chyba, który na słupku obok kierowcy miał przymocowane coś rozmiaru ruskiego budzika i podświetlone na "Indiglo". Waliło po gałach tak, że zauważyłem z daleka. Nie wiem jak ten facet mógł się skupić na drodze - noc już była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do wrzucania "perelek" polskich drog :))

A ja zaczne upolowanym "prawie jak Subaru" :mrgreen:

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

ten kibel stoi na cmielowskiej

wiocha na maksa

czesto sie z nim spotykam na jagiellonskiej nawet astrze 1.4 16v nie dal rady o Rudzielcu nie wspominam

jest jeden z najwiekszych kibli jakie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wioska jest?? :roll: Jest! :mrgreen:

 

Nie rozumiem Cię chłopie. Jedyną wioską w przedstawionym przez Ciebie ogłoszeniu, jest cena. Jeśli natomiast wg Ciebie wioską jest jazda samochodem który tak wygląda, to znaczy że każdy kierownik GT, a także GLów spec GT i Outback robi sobie wiochę.

 

Wioską byłoby, gdyby kierownik GL wszystkim wmawiał, że ma turbinę. Tak samo jeśli kierownik SUVa wmawia, że ma auto terenowe. Jeśli natomiast przyznaje, że jeździ takim, bo podoba mu się linia nadwozia, to co w tym za wioska ?

 

Jest jeszcze rozumowanie, które wykazują kierownicy-ciułacze, lub kierowcy wybiłem-się-z-plebsu-i-chcę-to-pokazać. Ciuła taki na GTka, w końcu uciuła, jeździ i się lansuje. A potem nie może przeboleć, że ktoś inny kupi sobie GLa, założy spoiler i też zbiera zachwyty. No jakże to tak ! I nagle się okazuje, że nie trzeba było odmawiać sobie fajek i kiełbasy, żeby się ludzie oglądali. Więc należy wszelkie "pakiety" zdeprecjonować, wykpić, bez różnicy, czy to spec GT, czy Brabus, czy 911 turbo look.

 

A kierownik GTka który lans ma w głębokim poważaniu i tak będzie wiedział, że żaden GL, najwierniej nawet na STi zrobiony, wyżej wała (korbowego) mu nie podskoczy. I dopóki ten drugi będzie o tym pamiętał, wszystko IMHO jest w porządku.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie kiedyś jeździł Matiz podobny do tego co pokazał inzynier_mamon. Tamten był jednak dużo bardziej "odpimpowany". "Małysz" przez dach i maskę, jakieś świecidełka, a w środku na podszybiu model Vipera GTS(w skali chyba 1:18) :lol:

 

W Ujściu Gorlickim gdzie mieścił się park serwisowy na Rajdzie Magurskim straszyło takie coś:

de5979d77088347dtk4.th.jpg

Zwróćcie uwagę co mu wystaje z klapy bagażnika :wink:

 

normalsta60937fx9.th.jpg

 

EDIT: kombinuję i nie mogę nic zrobić, żeby zdjęcia się wyświetliły. Próbowałem ale dalej nic. Może jakiś dobry moderator coś z tym zrobi?

 

Tu Mod. Zrobiłem stosowne zmiany za Ciebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wioska jest?? :roll: Jest! :mrgreen:

 

Nie rozumiem Cię chłopie.

 

Wydaje mi się to raczej proste; każde udawanie czegoś/kogoś czym/kim się nie jest, jest wioską. Lancer 1.4 "zrobiony na Evo" jest wioską. GL "zrobiony na GT" jest wioską. Argumentacja "bo mu się linia podoba", obawiam się, nie oddaje rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZA666 napisał/a:

Ale wioska jest?? :roll: Jest! :mrgreen:

 

 

Nie rozumiem Cię chłopie.

 

Wioską jest to, że np.:

-lexus-look

-ten spojler

-środek(jakieś obicie kremowe z niebieskim-wieś!!!!!!) :mrgreen:

-aha no i wydeszek jest tez przedni

Całokształt to wieś, wioską jest wszystko kto zmienia klasyki, unikaty na badziewne tuningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...