Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Wg BBC Button zastąpi Alonso w Monaco.

Ja tam się już nie chce nakręcać, już rok temu RK mówił, że czeka go coś smakowitego w drugiej połowie roku i co z tego wyszło to wszyscy wiemy.

Teraz każdy pojawiający się news będziemy interpretować pod kątem Roberta :thumbup:

Edit:

Teraz to ja już nie rozumiem. Cały RK i jego pokrętne wypowiedzi. Z wcześniejszej mogło wynikać, że starty w WEC narazie odkłada na bok, a teraz takie coś...

 

I weź tu kibicu bądź mądry. Gdyby nie info carfita, to traktowałbym ostatnie doniesienia jako całkowitą klapę. A tak jest jakaś iskierka nadziei na coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Wednesday, April 12, 2017 o 15:33, elmo napisał:

 

"Sytuacja na Monzie nie była fajna i fakt, że zabraknie mnie na Silverstone też jest przykry. Najbardziej dla mnie. Decyzja została jednak podjęta i nie chcę się za bardzo wgłębiać w przyczyny. Myślę, mam nadzieję, że w jakiś sposób kibice w przyszłości mi to wybaczą. Postaram się o to!"

Cytat z CG z FB i bądź tu mądry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rajdy można sobie włożyć między bajki, to już zapewne rozdział zamknięty :(

 

„Postanowiłem poświęcić czas w 100% na inny projekt. Chcę skoncentrować się na innych obowiązkach. Jakich? Teraz nie mogę o tym mówić.”

Czy w takim razie zobaczymy Kubicę w tym roku w samochodzie? Humor Robertowi dopisuje, wypowiedź rozpoczyna od stwierdzenia ”W samochodzie można mnie zobaczyć codziennie, na zwykłych drogach.” dodając „ A tak na poważnie … Nie wiem. Zobaczymy. Coś do roboty mam, pewnie jest to związane z torem. Nawet, jeśli mało czasu na torze spędzam.”

Niestety Robert nie chciał zdradzić, kiedy możemy spodziewać się jakichkolwiek informacji „Te sprawy nie należą wyłącznie ode mnie. Będę robił to, co przez ostatni rok i zobaczymy, dokąd mnie to zaprowadzi”

 

Czyli pewnie dalsza kolarka, praca nad kondycją, a startów będzie jak jak na lekarstwo. Ja tak to rozumiem, że pracuję w symulatorze jakiegoś lub jakiś teamów F1, no bo chyba nie DTM. Trzeba obserować czy przypadkiem Robert nie przypakuję sobie mięśni karku ;) no i czy Kimi albo Valterii nie zepnie pośladów po zobaczeniu czasów pewnego Stiga z symulatora :)

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest ciekawa. Carfit zapowiada mega news a media sugerują , że Kubica kolejny raz został na przysłowiowym lodzie. Z drugiej strony kariera Maćka z H.Ptaszkiem chyba też nie rozwija się jakoś mega pozytywnie.

 

Może Orlen podbił stawkę ??? Bardzo bym chciał bo jak w tym roku Kubica nie wróci do rajdów to później już chyba będzie bardzo trudno. A było  by szkoda, bo mógł w rajdach osiągnąć bardzo dużo. Brakło głównie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" We wrześniu czy październiku spałem dość spokojnie, a okazało się, że może zbyt spokojnie i w pewnym momencie tak jakby peleton odjechał, a ja zostałem z tyłu, bo myślałem, że wszystko jest już poukładane. Nie było sekretem, że miałem nadzieję i myślałem, że w tym roku będę ścigał się w innej serii, ale tak się nie stało i nie ma gdybać, kto, gdzie, jak i dlaczego. Nie stało się i tyle, chociaż szkoda, bo pracowałem i byłem przygotowany do startów w jednej z najważniejszych serii, jeśli chodzi o poziom kierowców i jeśli chodzi o wyzwanie. "

 

No i o czym on do cholery mówi...

Czy to na pewno mowa o torze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się umierać że F1 , WEC czy DTM ale jeżeli chodzi o najbardziej widowiskowa  serię wyścigowa na świecie jest tylko jedna.V8 Supercars. ❤

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem bardzo ciekawy jakie były odczucia Kubicy. Jak mu się jeździło elektrykiem i mam nadzieję, że niebawem to skomentuje.  Elektryki to przyszłość. Będą w nie pakować kasę bo rusza produkcja elektrycznych samochodów drogowych i trzeba je będzie promować. Tylko patrzeć jak powstaną elektryczne rajdówki jak ta od M.Stohla.

 

A poza tym ten team DS mógłby w dobrym układzie załatwić Kubicy okazyjnie jakąś cytrynę na pojedynczy rajdzik wrc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert mówił, że ciasne tory uliczne wykluczają jego powrót do F1. A w tych elektrykach to raczej właśnie taka specyfika torów jest dominująca. Więc myślę, że to takie gdybanie. Robert po prostu sobie testuje prywatnie różne formy motorsportu, często tak dla siebie.

W ogóle ten opis jest jakiś taki enigmatyczny. "Prywatne testy", "pewna liczba okrążeń".

Ponadto, też pokazuje powagę w podejściu do tego serialu. Buemi, Lopez i Bird, opuszczają poszczególne rundy, bo mają ważniejsze ściganie....w jakimś nudnym WEC.

 

Robert, pakuj zabawki i wracaj do Rajdów, WRC2 to poważna 2-ga liga, a nie jakieś tam zabawy w eksperymenty. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3. mai 2017 o 15:26, WRC fan napisał:

Z tym zaczyna się powoli poprawiać

 

Nie jestem w stanie sie do tego przekonać tak jak co do tesli.

nieodzowna częścią kazdej rywalizacji w motorsporcie jest dźwięk bez tego to jak oglądać wyścig z wylaczonym głosem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...