Jump to content

konar

Użytkownik
 • Content Count

  1520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

konar last won the day on July 4 2015

konar had the most liked content!

Community Reputation

136 Wspaniały

About konar

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. konar

  Kubica w F1

  Do kiedy zamykają listę na Monte? Może czas zdmuchnąć kurz z Fiesty stojącej w garażu Maciek też chyba nie ma z kim jeździć teraz. Szczerze to myślałem, że Williams mając Strolla nie musi się oglądać na finanse. Czuć gorycz, nie tylko u kibiców z PL.
 2. WRC Neuville Tanak Ogier Breen Latvala Mikkelsen Meeke Paddon Lappi Evans WRC2: Rovanpera
 3. WRC: Evans Ogier Tanak Neuville Latvala Breen Sordo Lappi Mikkelsen Ostberg WRC2: Sunninen Veiby Tidemand
 4. WRC Catalunya: Neuville Tanak Ogier Latvala Sordo Mikkelsen Hanninen Lappi Meeke Kopecky WRC2: Kopecky Sunninen Tempestini Rally Liepāja (ERC): Lukyanuk Rovanpera Kajetanowicz Magalhaes Gryazin Habaj Lopez Suarez Erdi von Thurn und Taxis ERC2: Erdi Remennik Vorobjovs
 5. konar

  Kubica w F1

  Ja to zrozumiałem tak, że zrezygnował, bo nie widział większych szans przy pojawieniu się opcji z Sainzem. Lepiej wcześniej zrezygnować kiedy jeszcze piłka jest w grze i można coś działać, a nie jak już wszyscy będą mieli kontrakty i bedzie po zawodach.
 6. konar

  Kubica w F1

  Juz się wydawało, że coś z tego będzie, a tu znowu wyszło coś na przekór... Ile jeszcze ten chłopak będzie miał pecha ? Jedyna szansa w Williamsie, jak Sir Frank się nie odważy to już chyba nikt tego nie zrobi...
 7. Też tak myślę, że zażądali więcej $$$ + kilka wtop organizacyjnych i negatywny PR prowadzony już od pierwszej edycji i mamy co mamy. Paradoksem jest mówienie o bezpieczeństwie i przenoszenie rundy to bardzo niestabilnego regionu jakim jest Turcja... Strasznie szkoda, bo mieliśmy w końcu w motorsporcie imprezę światowej rangi, w dodatku lubianą przez kierowców, z ogromnym potencjałem na stanie się kultową. Rajd Polski to jest/była jedyna runda gdzie kierowcy idą cały czas flat out (oprócz partii leśnych których jest coraz mniej) od początku do końca, a otaczające pola i łaki wybaczają wiele błędów.
 8. Podziel się linkiem Przed powerstage sytuacja wydaję się być już poukładana. Jedynie Breen, jeśli utrzyma swój tegoroczny trend, ma szanse skończyć znowu na 5 miejscu. Traci tylko +1,7 do Evansa. Pięknie jedzie Tanak. Mikkelsen tak samo, pozytywnie zaskoczył. Trzeba też przyznać, że Citroen jest killerem na asfaltach i wielu kierowców to potwierdzało. Ale biorąc pod uwagę jego doświadczenie w tym aucie to wynik jak najbardziej in plus. Thierry zapowiada pełen flat out na powerstage'u.
 9. WRC Neuville Ogier Meeke Latvala Breen Sordo Tanak Evans Mikkelsen Lappi WRC2 Tidemand Kopecky Camilli
 10. ERC 1 Ostberg 2 Lukyaniuk 3 Kajto 4 Habaj 5 Grzyb 6 Griebel 7 Nivette 8 Magalhaes 9 Gryazin 10 Bonstanci ERC2 1 Erdi 2 Slobodzian 3 Remenik RSMP 1 Kajto 2 Nivette 3 Grzyb 4 Bouffier 5 Habaj 6 Kasperczyk 7 Gabryś 8 Szeja 9 Poloński 10 Wagner 2WD 1 Poloński 2 Brzeziński 3 Chmielewski
 11. konar

  Kubica w F1

  Silnik to będzie skręcony ale u Latifiego. Zresztą po to są testy, żeby testować i nie będzie oszczędzania podzespołów które i tak nie wliczają się w tegoroczną pulę. Skoro Renault samo mówi, że znowu chce sprawdzić czy Robert jest w stanie być opcją na przyszłość, to należy się spodziewać symulacji weekendu wyścigowego, w tym krótkich i długich przejazdów. Ja bardziej będę starać się śledzić long runy, bo to one więcej powiedzą czy to jest dalej ten sam człowiek robot jak np w pierwszym stincie z GP Malezji 2008. O szybkość na jednym kółku jestem spokojny
 12. Powiem tylko tyle, że tegoroczny sezon WRC jest przepiękny i chyba najlepszy od wielu wielu lat! Co rajd to jakiś zwrot akcji. Dramaty, pierwsze zwycięstwa, wyrównana rywalizacja, brak dominacji to wszystko jest. Brawo Esapekka ! W pełni zasłużone zwycięstwo. Toyota imponujące tempo na swojej ziemi.
 13. konar

  Kubica w F1

  Co jak co, ale forma Renault jest naprawdę budująca. W Silver i tutaj byli wyraźną 4 siłą w kwalifikacjach, a w wyścigu też tempo bardzo dobre . Są zdecydowanie na samym czubie tzw środka stawki.
 14. Tak naprawdę w równej walce jechali tylko w sobotę i do momentu odpadnięcia Latvali, Lappi tracił 0,18 s/km. Co na takim szybkim rajdzie jak Finka jest sporą stratą. Ale i tak duże brawa dla Esapekki, bo wiadomo, że Latvala u siebie jest często nie do wyjęcia (jak ma wszystko poukładane w głowie). Zwycięstwo będzie w pełni zasłużone. Niesamowity pojedynek nam się szykuję o 2 miejsce. Haninnen walczy o swoją przysżłość w Toyocie.
×
×
 • Create New...