Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, chojny napisał:

Kiedy masz początek sezonu i wiesz, że nie możesz liczyć na walkę z innymi, zupełnie nie masz podejścia to raczej nie nastraja to zbyt optymistycznie. 

 

Przecież nikt, na czele z Kubicą, nie liczył na to, że ByKolles będzie w stanie z kimkolwiek rywalizować. To jest auto kategorii LMP1-L, a fabryki są LMP1-H - to są dwie różne ligi. To tak jakby wystawić stare Mini WRC przygotowywane przez Motorsport Italia przeciwko najnowszym WRC 2017. Jedno i drugie to WRC, ale dwie różne bajki.

Bardzo dobrze, że nie mają z kim rywalizować, przynajmniej nikt nie będzie porównywał osiągnięć RK do innych, dzięki czemu będzie mozna się skupić na spokojnym zbieraniu doświadczenia. Byle się tylko z tym autem ogarnęli, bo na razie to cienizna.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że rzadko kto to rozumie. Kto patrzy, wie, rozumie że to inne kategorie, klasy, grupy, budżety kiedy dziennikarze motoryzacyjni nie są w stanie tego rozróżnić to jak ma to zrobić tzw. "opinia publiczna".?  Fajnie że czasem widzą różnicę między wyścigami a rajdami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Problem w tym, że rzadko kto to rozumie. Kto patrzy, wie, rozumie że to inne kategorie, klasy, grupy, budżety kiedy dziennikarze motoryzacyjni nie są w stanie tego rozróżnić to jak ma to zrobić tzw. "opinia publiczna".?  Fajnie że czasem widzą różnicę między wyścigami a rajdami. 

Z tym ostatnim to ciężko u nas bo często spotykam rajdy wyścigowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB Roberta:

 

Cytat

Po Prologu postanowiłem przerwać mój program wyścigowy z zespołem ByKolles w LMP1. W związku z tym nie wezmę udziału w nadchodzącym otwarciu sezonu na Silverstone ani w innych wyścigach WEC. To była trudna decyzja, aby zrezygnować i w ten sposób stracić okazję dołączenia do tak wymagających i mocnych mistrzostw, ale mam nadzieję, że to nie jest ostateczne pożegnanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chyba byłoby lepsze niż ten ByKolles, co to ani LMP1 ani LMP2.

Miejmy nadzieję, że coś w zanadrzu jednak jest, inaczej chyba by się RK tak od razu nie wycofał tylko sobie na tym Silverstone trochę pojeździł, albo chociaż w garażu posiedział :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...