Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie osiągi mają ? Np. w stosunku do F! - bo całkiem to mocne, aero może lepsze od F1.


Nie wiem , ale zapytam wieczorem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą gdzieś w necie streamy live z imprezy? Ewentualnie gdzieś w TV ?


Z tego co wiem to chyba nie :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmo napisał:

Z obecnych testów raczej nie będzie nic oficjalnego. Ale wyścig na Silverstone powinien być jakoś relacjonowany, co najmniej w na stronach WEC.

 

Wszystko będzie ja przy testach F1. 6H Silverstone będzie relacja full ;) nie tylko na stronach WEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablonas napisał:

Będą gdzieś w necie streamy live z imprezy? Ewentualnie gdzieś w TV ?

Z Prologue nie, ale z wyścigów już tak. Polski Eurosport ostatnio kulał z relacjami z wyścigów 6h, ale niemiecki odpowiednik daje pełnego streama z angielskim komentarzem, więc spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nowy pomysł, nowy rozdział w mojej karierze. Niby dalej ścigamy się na torze, ale wyścigi długodystansowe mają swoją specyfikę, jest wiele rzeczy, które muszę poznać. Pomysł narodził się spontanicznie. Miałem propozycję testów, która z początku nie wchodziła w grę, bo, co nie jest tajemnicą, starałem się znaleźć miejsce w serii DTM, ale z różnych przyczyn do tego nie doszło

 

To tyle jeśli chodzi o słowa Toto z oklejonym Mercem czekającym w garażu na Roberta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie osiągi mają ? Np. w stosunku do F! - bo całkiem to mocne, aero może lepsze od F1.

Zapytałem , tylko się zaśmiał i powiedział to dwa światy he he :) różnica jest taka jakbyś jechał autem Ngrupowym a WRC :) . Na końcu prostej F1 ma 360-370 , LMP1 max 320 z mała ilością paliwa . Na 5 km toru jest różnicy ok 10 sek . wiec to jest przepaść :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze on zawsze ma pod górkę w tym sporcie 

Nie rozumie jak team w topowej kategori buduje samochod podczas testów.To co oni przepraszam robili wcześniej ?

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ciekawie to wszystko wygląda. Szczerze to do tej pory myślałem, że RK właśnie przygotowywał się do długodystansowych przez cały ubiegły rok, ale diesel gate mu w tym przeszkodził (deficyt miejsc to wycofaniu się audi). A tu z ostatniego wywiadu wynika, że jednak DTM było priorytetem, a WEC to z braku laku aby kolejnego sezonu nie przesiedzieć w domu...

 

Szkoda, że temat rajdów zupełnie umarł ostatnio :(

Edytowane przez konar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ciekawie to wszystko wygląda. Szczerze to do tej pory myślałem, że RK właśnie przygotowywał się do długodystansowych przez cały ubiegły rok, ale diesel gate mu w tym przeszkodził (deficyt miejsc to wycofaniu się audi). A tu z ostatniego wywiadu wynika, że jednak DTM było priorytetem...
 
Szkoda, że temat rajdów zupełnie umarł ostatnio 


Wielu rzeczy szkoda , ale bądźcie cierpliwi :) do czerwca :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...