Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Renault to było wiadomo od dawna. [mention=766]carfit[/mention] kupił przecież Clio 


A jak chodziły plotki o DTM , to profilaktycznie kupiłem Audi ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, konar napisał:

@Dudu skąd info o czasach? Nigdzie nie mogę nic znaleźć. Ciekawe czy jutro utrzymają czasy w tajemnicy :biglol:

Na forum F1WM przeczytałem taką informację. 

Dokładnie przenieśmy się do wątku F1 jeżeli z tym są związane info o Robercie żeby nie robić burdello na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, konar napisał:

To jest czas Roberta z 2011 roku ;)

Zresztą na czasy nie ma co patrzeć - niewiadomo na jakich oponach będą śmigać. Najważniejsze będą odczucia Roberta i czy wszystkie znaki zapytania zostaną rozwiane.

a to sorrki za wprowadzenie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście cieszę się, że przewidziałem powrót Rk do Renault :), i cieszę się, że dał sobie spokój z tą dziwną dyscypliną co jeżdżą przerobionymi osobówkami po prawie bezdrożach :) ale nasuwa się pytanie.... po co RK testuje coś czego już nie ma? bolid z 2011 roku to przepaść do obecnych, no właśnie... nasuwa się wniosek taki, że chyba albo Robert sam chce się sprawdzić (czyli za to płaci) czy da radę albo..... team rzeczywiście widzi w RK przyszłość ale musi jeszcze RK to potwierdzić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nic dziwnego,że testuje się za pomocą bolidów wcześniejszych ewolucji. Po pierwsze tym konstrukcją nic nie brakuje do testowania. Bo nie testuje się detali, rozwiązań tylko kierowcę a po drugie to drogie zabawki więc bo co zużywać najnowsze bolidy i złomować te stare skoro właśnie te wcześniejsze świetnie nadają się na takie okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nie można testować o tak sobie aktualnych modeli ? Bo są pewne przepisy ? Bo można zrobić tylko określoną ilość kilometrów testowych aktualnymi autami, a RK pewnie chce polatać toroche więcej ? i tak dalej i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wolnemiasto napisał:

oczywiście cieszę się, że przewidziałem powrót Rk do Renault :), i cieszę się, że dał sobie spokój z tą dziwną dyscypliną co jeżdżą przerobionymi osobówkami po prawie bezdrożach :) ale nasuwa się pytanie.... po co RK testuje coś czego już nie ma? bolid z 2011 roku to przepaść do obecnych, no właśnie... nasuwa się wniosek taki, że chyba albo Robert sam chce się sprawdzić (czyli za to płaci) czy da radę albo..... team rzeczywiście widzi w RK przyszłość ale musi jeszcze RK to potwierdzić.....

Jak już, to z 2012 roku. ;) Teoretycznie Robert mógłby testować auto z 2015, ale z 2012 jest bardziej zbliżony jeśli chodzi o osiągi do tegorocznych specyfikacji,

Oczywiście modeli obecnej specyfikacji nie można testować, chyba że w celu marketingowym taki jeden dzień przysługuje.

btw.. jeżeli załóżmy w tym roku Robert miałby zastąpić Palmera, to przysługuje mu 9 godzin testów nowym bolidem na torze, który nie jest w kalendarzu F1. Taki przywilej mają kierowcy którzy od 2 lat nie brali udziału w GP.

26 minut temu, Jumpman napisał:

Może dlatego, że nie można testować o tak sobie aktualnych modeli ? Bo są pewne przepisy ? Bo można zrobić tylko określoną ilość kilometrów testowych aktualnymi autami, a RK pewnie chce polatać toroche więcej ? i tak dalej i tak dalej...

Można tylko testować w oficjalnych testach, z resztą które za 2 miesiące odbędą się w Budapeszcie ;)

 

35 minut temu, wolnemiasto napisał:

oczywiście cieszę się, że przewidziałem powrót Rk do Renault :), i cieszę się, że dał sobie spokój z tą dziwną dyscypliną co jeżdżą przerobionymi osobówkami po prawie bezdrożach :) ale nasuwa się pytanie.... po co RK testuje coś czego już nie ma? bolid z 2011 roku to przepaść do obecnych, no właśnie... nasuwa się wniosek taki, że chyba albo Robert sam chce się sprawdzić (czyli za to płaci) czy da radę albo..... team rzeczywiście widzi w RK przyszłość ale musi jeszcze RK to potwierdzić.....

Wątpię, aby Robert opłacał te testy z własnej kieszeni. Ich celem jest po prostu sprawdzenie siebie czy jest w stanie jeździć na takim, albo zbliżony poziomie, jak przed wypadkiem, to jest po prostu inwestycja Renault.

Tutaj piszą http://en.f1i.com/news/270076-robert-kubica-set-f1-test.html (dobre źródło), że Sirotkin będzie jeździł jako "benchamrk"- odnośnik i porównanie szybkiego kierowcy do Roberta. Jeżeli byłoby inaczej to chyba nie sprowadzali by Rosjanina, który ma już testy za sobą nowej konstrukcji i bierze udział w treningach GP, bo jaki jest sens upalanie starego auta?

Jeżeli coś pokonociłem, to Edwin popraw mnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie jak wyglada sprawa superlicencji FIA na f1 ( czy jak to sie nazywa?) w przypadku ewentualnego powrotu do scigania? 

Przejechanie bolidem w określonym czasie 300km , nie starszym jak chyba dwa lata .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...