Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

No to już wiecie :) , nawet sobie nie wyobrażacie jak ciężko mi było ukryć ta informacje przez kilka tygodni :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczękę z podłogi. Wprawdzie to testy,które same w sobie o niczym nie przesądzają ale jednak szacun na dzielni mega. Już to,że kiedyś Kubek nie chciał wsiadać do bolidu a teraz to robi coś znaczy.

 

Jaką charakterystykę ma tor w Walencji ? występują tam ciasne nawroty ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jacky X napisał:

Zbieram szczękę z podłogi. Wprawdzie to testy,które same w sobie o niczym nie przesądzają ale jednak szacun na dzielni mega. Już to,że kiedyś Kubek nie chciał wsiadać do bolidu a teraz to robi coś znaczy.

 

Jaką charakterystykę ma tor w Walencji ? występują tam ciasne nawroty ?!?

Bardzo dobry tor do testowania, jeżeli tam da radę to wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elmo napisał:

Aż by się chciało polecieć do Walencji i zobaczyć to na żywo. @carfit będziesz na miejscu ?

Miałem lecieć :( , ale niestety koliduje mi to ze sprawami rodzinnymi :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy mają charakter prywatny i nikt nie będzie wpuszczany na tor poza obsługą i zespołem, także carfit niewiele straty, bo być może nic nie zobaczymy. Trzeba trzymać kciuki za Czarka Gutowskiego, że się jakoś wciśnie.


Uwierz mi żebym spokojnie tam wszedł ( nie na trybuny ) bo te będą zamknięte a do boxu :) . To samo było na testach na Monza w pierwszy dzień testów , mogliśmy z kolega chodzić po boksach dotykać auta , pomimo ochrony . Warunek ! Robert musiał nas wprowadzić , Czarek spokojnie tam wejdzie , pod warunkiem ze nie będzie paradował z akredytacja :) Renault sobie zastrzegło jako tajne prywatne testy , ale jak widać utrzymać to w tajemnicy , nie jest łatwo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...