Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, carfit napisał:

Czekajcie wkrótce na gruby news :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzisiaj będzie opublikowana lista zgłoszeń na Elmot więc ... ;-) ;-) ;-) 

Edytowane przez Bobej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oficjalne info z ByKOLLES

 

"ByKOLLES RACING benennt Fahrertrio für den Saisonauftakt der Langstrecken-WM 2017 in Silverstone

ByKOLLES Racing wird mit bewährtem Personal im Cockpit des Enso P1/01 Nismo in die Saison 2017 der Langstrecken-Weltmeisterschaft (WEC) starten. Neben Stammpilot Oliver Webb (GB) werden sich Dominik Kraihamer (AUT) und James Rossiter (GB) die Arbeit beim ersten 6-Stunden-Rennen des Jahres teilen. Robert Kubica (POL) musste seinen Einsatz absagen."

 

Interesujące jest sformułowanie, że musiał odwołać dwój udział w projekcie.  <_<

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jazda z zespołem który nawet na testy nie potrafi przygotować auta to coś konkretnego.Jak dla mnie to tylko marnowanie czasu i myślę że czy  coś się kroi czy nie to dobrze że się wycofał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, turdziGT napisał:

O ile dobrze pamiętam to Monaco był jednym z tych które odpadły że względu na ograniczenia ruchowe ale pomarzyć zawsze można.

Robert mówił, że jest postęp w zakresie ograniczeń ruchowych, więc może jednak dałby radę. Byłaby mega bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na F1 nie ma opcji, Kubica jasno to określił. Nie ma rotacji w przedramieniu i żadna rehabilitacja już tego nie zmieni. Prawdopodobnie uszkodzone nerwy mięśni odpowiadających za te ruchy.

 

Ale jak Carfit pisze , że będzie maga news to ja myślę tylko o rajdowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z info od RK akurat nie wynikało, że cokolwiek musiał, tylko że tak zdecydował.

 

No ale całkiem przyjemnie się te spirale domysłów nakręca w sumie :)

 

Info od Alonso + info od McLarena, że info o kierowcy na Monako podadzą w "stosownym czasie", wymusiło oczywiste skojarzenie, ale to chyba zbyt nierealne.

Raz, że właśnie Monako RK wskazywał jako ten tor, gdzie nie dałby rady pojechać, a dwa to chyba tak po 6 latach przerwy nie wskakuje się z marszu do bolidu F1 od razu na wyścig w Monako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...