Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

W LeMans to akurat chętnie bym zobaczył Kubicę. Tylko zdroworozsądkowo Kubica ze swoimi problemami z całym szacunkiem ma mniejsze predyspozycje do LeMans niż do WRC gdzie lekko jest dyskryminowany. Wiem , wiem mało foteli i takie tam ale być może gdyby miał zdrowe obie ręce to jednak dostały jeden z tych niewielu foteli.

 

Może jest to do zrobienia ale jednak jest to zwiększone ryzyko sadzać niepołnosprawnego kierowcę do bardzo wyczerpującego, długodystansowego wyścigu. I jak wiem,że Kubica jest zdrowy i tak my go postrzegamy ale lekarz sportowy i lekarz zawodów mogą mieć inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani , to jest wyścig we włoszech, tu są różne/inne  przepisy , i auta GT mają dopuszczalne inne zwężki ..... . większe , nie mówiąc o autach proto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z kwalifikacji jestem w miarę zadowolony, choć do perfekcji trochę brakowało. Ogólnie jest jednak OK. Zobaczymy, co będzie w jutrzejszym wyścigu. Będzie bardzo długi. Już wiem, że jadąc autem typu GT jestem w stanie wytrzymać długie przejazdy. W tym będzie trochę ciężej. Nie chodzi o to, jak ciężko chodzi kierownica, tylko o to, jak bardzo trzeba uważać, jadąc na limicie. Mam nadzieję, że uda nam się bezproblemowo dojechać do mety. Dla mnie jest to personalne wyzwanie. Trzeba się naprawdę namęczyć za kierownicą tego auta."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O 9:45.

Jak ubóstwiam Roberta, to na taką porcję kilkugodzinnej nudy się nie zdecyduję.....tak marnować taki talent.

Niech to będzie forma zabawy/rozgrzewki a nie przygotowanie do takich serii. 

 

 

 

Ja co roku oglądam ok 16 godzin wyścig Le Mans i nie nudzę się. Zależy co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...