Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Team Toyoty robi z nim testy bo od przyszlego sezonu wracaja....Colin Clark sie ostatnio wygadał....nie slyszeliscie???????!!????

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Szok ze nikt nie slyszal

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Toyoty robi z nim testy bo od przyszlego sezonu wracaja....Colin Clark sie ostatnio wygadał....nie slyszeliscie???????!!????

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Szok ze nikt nie slyszal

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to info pewne vo Kibica byl na torze toyoty widziany.....co tam robil?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu TapatalkaColin clark widac bylo ze powiedzial za duzo..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Też bywam na Torze w Kielcach, czy to oznacza że bede instruktorem SJS-u ? :mrgreen:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jakie chcecie głupoty w tym wątku, w końcu to teraz wątek spekulacyjny ;) .... ale proszę Was serdecznie, przestańcie dodawać formułki z jakiego telefonu to wysyłacie i przy użyciu czego...to jakaś masakra, nie da się czytać waszych wypowiedzi, przez taki śmietnik.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie to info pewne vo Kibica byl na torze toyoty widziany.....co tam robil?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu TapatalkaColin clark widac bylo ze powiedzial za duzo..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Też bywam na Torze w Kielcach, czy to oznacza że bede instruktorem SJS-u ? :mrgreen:
A to nie jesteś? ;) Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jakie chcecie głupoty w tym wątku, w końcu to teraz wątek spekulacyjny ;) .... ale proszę Was serdecznie, przestańcie dodawać formułki z jakiego telefonu to wysyłacie i przy użyciu czego...to jakaś masakra, nie da się czytać waszych wypowiedzi, przez taki śmietnik.

nowy telefon i zapomnialem wylaczyc,

dla innych uzytkownikow:

ustawienia--->sygnatura---> wyłącz/brak czy cos takiego

Edytowane przez rozekpatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wszyscy widzę olali wątek spekulacyjny związany z ewentualnymi startami RK w wyścigach, a tym czasem pojawiają się ploteczki, że powracające w 2017 do WEC z autem GT BMW ma zaklepany budżet ~500mln € na ewentualny późniejszy program LMP1, więc wcale bym się nie zdziwił jeśli w przyszłym roku BMW ogłosi start w topowej kategorii od sezonu 2018. A jako, że był kiedyś taki gość, który jeździł w kombinezonie z logo biało-niebieskiego śmigiełka, to chyba byłby to niegłupi scenariusz ;)

kubica7full.jpg

 

Z drugiej strony, wg mnie to nie przypadek, że RK jedzie już trzeci w tym roku wyścig endurance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z drugiej strony, wg mnie to nie przypadek, że RK jedzie już trzeci w tym roku wyścig endurance.

Wg mnie również. Rowerek + kondycja również nie jest przypadkowa IMO. 2+2=WEC...? ;)

 

Pomysł z BMW niegłupi. Miałeś nosa @@WRC fan,  i dobre auto kupiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to info pewne vo Kibica byl na torze toyoty widziany.....co tam robil?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu TapatalkaColin clark widac bylo ze powiedzial za duzo..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

To na torze czy w rajdach bo cos to sie kupy Nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok był dla Kubicy totalnie stracony. Jeśli przyszły będzie podobny to padaka na maksa. Niemniej Kubica wydaje się być bardzo zdeterminiwany i zdyscyplinowany. To zrzucenie masy jest bardzo zastanawiające. Ale projekt albo kaprys. Chyba najbliższe miesiące dadzą na to odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tylko nie to, szkoda marnować taki potencjał na 2 ligę wyścigową. 

 

A niech będzie Ci będzie, że druga (choć kompletnie się z tym nie zgadzam ;)) - ranga Mistrzostwa Świata plus wyrównana rywalizacja i dodatkowo w LMP1 zaawansowanie technologiczne przewyższające na ten moment F1, to raczej seria w której ciężko mówić o marnowaniu talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...