Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

taki ziomeczek z Forch Teamu jak Wolf Henzler

 

Nie kwestionuję talentu Kubicy miszczu beemowcu, toteż dziwi mnie, że porównujesz pierwszy raz przeze mnie słyszanego Wolfa, do niekwestionowanego prawdziwego mistrza. Bo chyba każdy się zgodzi, że gdyby Robert kilka lat temu dostał Mclarena, albo Ferkę, to miałby znacznie więcej złotych dzbanków w swoim domu.

Moja wypowiedź, to żal, że Robert musi się ścigać w takiej lidze, a nie tam gdzie są najlepsi. I dodatkowo  współdzieli fotel z masą przeciętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

taki ziomeczek z Forch Teamu jak Wolf Henzler

 

Nie kwestionuję talentu Kubicy miszczu beemowcu, toteż dziwi mnie, że porównujesz pierwszy raz przeze mnie słyszanego Wolfa, do niekwestionowanego prawdziwego mistrza. Bo chyba każdy się zgodzi, że gdyby Robert kilka lat temu dostał Mclarena, albo Ferkę, to miałby znacznie więcej złotych dzbanków w swoim domu.

Moja wypowiedź, to żal, że Robert musi się ścigać w takiej lidze, a nie tam gdzie są najlepsi. I dodatkowo  współdzieli fotel z masą przeciętności.

 

To porównanie miało na celu pokazanie,że przywołanie przez Ciebie Kajta i poziomu ligi okręgowej w PL względem rywalizacji w czołówce Dubaj 24h jest mało trafne. Nigdzie nie zarzuciłem Ci,że kwestionujesz talent Kubicy więc nie wiem po co o tym piszesz ale ok.Wiadomo,że to niesamowity gość o mistrzowskich umiejętnościach i mający ogromną chęć walki. Nie oznacza to równocześnie,że wszyscy którzy jeżdżą w 24h Dubaj to są chodzące gruzy i nic swoją jazdą nie potrafią zaprezentować czego dowodem było wspomnienie przeze mnie jednego choćby nazwiska akurat z Forch Teamu - Wolfa.

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert wbił się do 10.Jak widać nie taka prosta ta "okręgówka".Trzymajmy kciuki za wyścig, pozycja startowa jest tutaj drugorzędna.Ważne żeby przeżyć spokojnie początek i nic nie nabroić.

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja jest na kanale 24H series na YT.

Szczerze to nie kupuję tych wyścigów. Wyzwanie na pewno jest spore, ale ta idea dzielenia auta, ogromne dysproporcje samych kierowców, kompromisy w ustawieniach, jakieś sztuczne balasty/limity paliwa i ciągłe wyprzedzanie maruderów jakoś mało mnie rajcują. Postaram się śledzić ten wyścig, ale wątpię żebym się bardziej wciągnął. Chociaż co roku oglądam Le Mans i ostatnio Indy500, ale to są perełki, kultowe wyścigi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po przeczytaniu poprzedniego postu dochodzę do wniosku, że mógłbym go napisać nic nie zmieniając. Kiedy Kubica był na OEsie adrenalina wylewała się uszami a te wyścigi to taki substytut chyba, żeby nie myśleć o rajdach. Fajnie jest pojeździć porszakiem i fajnie być w Dubaju. Oczywiście pod warunkiem, że nie można być w tym czase w Monte Carlo podczas rajdu WRC.

Edytowane przez Jacky X
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś z samochodem. Posklejali zderzak taśmą ale nie wytrzymała i teraz wymieniają. Cała magia wyścigów długodystansowych, ty możesz być wymiataczem, ale co z tego jak twoja kolej może nie nadejść jak jakiś bogaty pan zepsuję Ci wcześniej auto. A z Roberta "szczęściem" w motorsporcie jest na to duża szansa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...