Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej już R-piątką jakąś w naszych rodzimych mistrzostwach. Mówię poważnie, wielu z nas dawno nie było na odcinkach na naszym podwórku...Robert by to mocno ożywił.

Czy to degradacja.....owszem, ale nie większa niż to co widzimy.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś to auto Roberta ma słabe : najlepsze okrążenie. Naprawdę Robert musi brać w tym udział po takiej robocie co robił w WRC? Chyba naprawdę musi być rozgoryczony. Słabo to wszystko wyszło. Cała ta praca co RK wykonał w rajdach dostał czarną polewkę.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki z gatunku "jedna baba, drugiej babie", ale może coś w tym jest.

 

To ja wam teraz powiem coś, czego Cezary Gutowski dotąd nie powiedział - z informacji od osoby która rozmawiała z Robertem Kubicą już po testach w Bahrajnie wynika że RK w tej chwili rozważa nie tylko LMP1 - ale też LMP2. Wcale się nie dziwię, po wyjściu Audi szansa na miejsce w P1 bardzo zmalała, a Robert chyba postanowił że kolejnego sezonu już nie chce stracić.

 

Za fp "24 and more".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze mam nadzieję, że miejsce Webbera zajmie Bamber albo Tandy, zasługują na to jak nikt inny. Choć pojawiają się ploteczki mówiące o Buttonie.

 

Trafiłem ;) Tandy i Bamber w drugim Porsche z Lottererem.

http://www.motorsport.com/wec/news/bamber-seals-final-vacant-2017-porsche-lmp1-seat-855070/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spokojnie, początkiem przyszłego tyg. Robert będzie upalał i testował w słonecznych klimatach.Info w najbliższym czasie bo na razie zostałem poproszony od znajomego który jest szefem teamu o dyskrecje.

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo szerokie pojęcie. Mogą być wyścigowe flaki z olejem, albo fascynujące i ekscytujące rajdy.

Baaardzo szerokie pojęcie. Mogą być wyścigowe flaki z olejem, albo fascynujące i ekscytujące rajdy.

Baaardzo szerokie pojęcie. Mogą być wyścigowe flaki z olejem, albo fascynujące i ekscytujące rajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, początkiem przyszłego tyg. Robert będzie upalał i testował w słonecznych klimatach.Info w najbliższym czasie bo na razie zostałem poproszony od znajomego który jest szefem teamu o dyskrecje.

Tym szefem teamu nie jest czasem CG?   :biglol:

Edytowane przez oczek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...