Skocz do zawartości

Kubica "nowy rozdział"


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, początkiem przyszłego tyg. Robert będzie upalał i testował w słonecznych klimatach.Info w najbliższym czasie bo na razie zostałem poproszony od znajomego który jest szefem teamu o dyskrecje.

Btw. Czy przypadkiem tym Twoim znajomym nie jest Toto Wolf? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forch Racing chce wejść w 2017 r. w cykl wyścigów długodystansowych obok supercupu i regionalnych porsche challenge.Zaczynają wyścigiem 24h Dubai. Kubica testuje razem z Lukasem i Henzlerem który jeździł w Le Mans najnowszy nabytek zespołu z Bielska - Białej prosiaka RSR. Nie ma co ukrywać taka trójka plus jeszcze jeden kierowca na dobrym poziomie, zaplecze mechaników z mocnym doświadczeniem i ta maszynka mogą dać rezultaty w postaci topowych miejsc w długodystansowych seriach wyścigowych. Z tego co mówił Robert Lukas to włosy stają dęba w tej furze, a mimo tego, że może nie jest topowym kierownikiem to jednak w top5 w tym sezonie Porsche Supercup był, a i doświadczenie w ujeżdżaniu mocnych fur na torach ma olbrzymie.

Wiadomo,że to kto jakie czasy kręci to nie jest super chętnie rozpowszechniana informacja przez członków zespołu ale z wywiadu który zebrałem dzisiaj wiem, że R.K. to totalny Mount Everest i skarbnica wiedzy teoretycznej o ustawieniach i jeździe samochodem wyścigowym (wow odkryłem Ameryke) i meeeega spoko człowiek - w wolnym tłumaczeniu swój chłop.

 

Wiem,że większość tutaj liczy na starty Kubicy w WRC,sam też życzę mu tego z całego serca bo uwielbiam ten sport jednak jaram się mocno, że kumpel z ławki szkolnej którego znam od bajtla może sobie śmigać u boku takiego geniusza jak R.K. Poza tym to zwiększa x100 szanse na to,że poznam tego dzika osobiście na torze, a może i kiedyś załapie się na kółko na prawym B)  Póki co czekam na podpisanie artefaktów motoryzacyjnych przez R.K. które poleciały razem z Robertem Lukasem do Barcelony:)

Edytowane przez beemowiec
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forch Racing chce wejść w 2017 r. w cykl wyścigów długodystansowych obok supercupu i regionalnych porsche challenge.Zaczynają wyścigiem 24h Dubai. Kubica testuje razem z Lukasem i Henzlerem który jeździł w Le Mans najnowszy nabytek zespołu z Bielska - Białej prosiaka RSR. Nie ma co ukrywać taka trójka plus jeszcze jeden kierowca na dobrym poziomie, zaplecze mechaników z mocnym doświadczeniem i ta maszynka mogą dać rezultaty w postaci topowych miejsc w długodystansowych seriach wyścigowych. Z tego co mówił Robert Lukas to włosy stają dęba w tej furze, a mimo tego, że może nie jest topowym kierownikiem to jednak w top5 w tym sezonie Porsche Supercup był, a i doświadczenie w ujeżdżaniu mocnych fur na torach ma olbrzymie.

Wiadomo,że to kto jakie czasy kręci to nie jest super chętnie rozpowszechniana informacja przez członków zespołu ale z wywiadu który zebrałem dzisiaj wiem, że R.K. to totalny Mount Everest i skarbnica wiedzy teoretycznej o ustawieniach i jeździe samochodem wyścigowym (wow odkryłem Ameryke) i meeeega spoko człowiek - w wolnym tłumaczeniu swój chłop.

 

Wiem,że większość tutaj liczy na starty Kubicy w WRC,sam też życzę mu tego z całego serca bo uwielbiam ten sport jednak jaram się mocno, że kumpel z ławki szkolnej którego znam od bajtla może sobie śmigać u boku takiego geniusza jak R.K. Poza tym to zwiększa x100 szanse na to,że poznam tego dzika osobiście na torze, a może i kiedyś załapie się na kółko na prawym B)  Póki co czekam na podpisanie artefaktów motoryzacyjnych przez R.K. które poleciały razem z Robertem Lukasem do Barcelony:)

Szanuję, ale mam nadzieję, że nie. Jak wyścigi długodystansowe to tylko na najwyższym światowym poziomie LMP1/LMP2  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym to zwiększa x100 szanse na to,że poznam tego dzika osobiście na torze, a może i kiedyś załapie się na kółko na prawym

 

Z całego serca Ci życzę tego :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w WEC już chyba wszystkie miejsca są zaklepane, przynajmniej w LMP1 (nie licze Kollesa). Jak taki Hulk był w stanie z buta dobrze wejść i okiełznać LMP1 to w przypadku RK wszystko poniżej tej kategorii jest dla mnie rozczarowaniem.

Wszystkie te testy, wyścigi już jasno sugerują gdzie RK celuje w przyszłym roku.

 

Na sezon w rajdach już nie ma co liczyć. Jakby RK planował tam startować to już dawno by przejechał kilka rajdzików, bo na pewno trzeba by było trochę rozprostować prawą nogę :evil2: W WRC to musiałoby chyba jakieś trzęsienie ziemi nastąpić żeby znowu tam Roberta zobaczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale w WEC już chyba wszystkie miejsca są zaklepane, przynajmniej w LMP1 (nie licze Kollesa).
 

Tego jeszcze nie wiadomo, bo Toyota nie podała składu na 2017 i nie potwierdziła plotek o trzecim aucie na trzy pierwsze rundy.

 

 

 

Jak taki Hulk był w stanie z buta dobrze wejść i okiełznać LMP1 to w przypadku RK wszystko poniżej tej kategorii jest dla mnie rozczarowaniem.
 

Hulk też sroce spod ogona nie wypadł, a poza tym cały czas był/jest czynnym kierowcą wyścigowym z najwyższej serii wyścigowej. Mi też się marzy RK w LMP1, ale prawda jest taka, że jeżeli Robert faktycznie poważnie i perspektywicznie myśli o endurance, to LMP2 jest dobrą opcją na wjeżdzenie się i poznanie specyfiki serii. Poza tym w LMP2 jest z kim się ścigać, a auta w 2017 będą niewiele wolniejsze od LMP1-L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rozumiem, że stawka nie powala, ale jest tam kilku naprawdę dobrych i znanych kierowców. Zdecydowanie jest to najlepiej obsadzony wyścig w którym RK będzie startowa po wypadkuł. Co ciekawe RK wykręcił czas na samym początku, gdzie tor był jeszcze świeży i nienagumowany.

Edytowane przez Dudu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, jaka liga to te Porszaki? To tak, jakby się podniecać, że np. Kajto wygrałby okręgówkę w PL. 

Dobrze, że ma Robert formę, ale to nie jego miejsce.

Pojechałeś z tym Kajtem i ligą okręgową "miszczu". 

Nie chce mi się mówić o czołówce ale choćby taki ziomeczek z Forch Teamu jak Wolf Henzler - gość który robi mistrza w Le Mans w kl. GT2 i jeździ w czołowych seriach wyścigowych na całym globie od wielu lat.To, że Robert wbija się do topu od strzału świadczy w tym wypadku o jego geniuszu, a nie o mizerności innych kierowców.

Jeśli to jest poziom ligi okręgowej w PL to nie takie złe te rajdy u nas jak mogłoby się wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...