Skocz do zawartości

Ogólna trwałość xv, istotne naprawy


FanSub

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Szürkebarát napisał:

Objaw wyczerpanej baterii kluczyka, czy coś innego?

Czasami może się trafić zakłócenie elektromagnetyczne. Są miejsca na niektórych supermarketowych parkingach, gdzie niektóre piloty (zależy od tego na jakim paśmie pracują) odmawiają posłuszeństwa. Co ciekawe takie zakłócenie może też pojawić się w miejscu gdzie nigdy do tej pory nie występowało - ja tak miałem przez kilka dni koło domu i nie wiem co tak siało.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aflinta napisał:

Czasami może się trafić zakłócenie elektromagnetyczne. Są miejsca na niektórych supermarketowych parkingach, gdzie niektóre piloty (zależy od tego na jakim paśmie pracują) odmawiają posłuszeństwa. Co ciekawe takie zakłócenie może też pojawić się w miejscu gdzie nigdy do tej pory nie występowało - ja tak miałem przez kilka dni koło domu i nie wiem co tak siało.

 

Może po szczepieniu byłeś, albo ktoś z rodziny?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bmbm napisał:

 

Może po szczepieniu byłeś, albo ktoś z rodziny?

Druga Astra Zeneka dawała mi się we znaki przez ostatni łykend i jeszcze w poniedziałek czyli tydzień po iniekcji.

59 minut temu, aflinta napisał:

Czasami może się trafić zakłócenie elektromagnetyczne. Są miejsca na niektórych supermarketowych parkingach, gdzie niektóre piloty (zależy od tego na jakim paśmie pracują) odmawiają posłuszeństwa. Co ciekawe takie zakłócenie może też pojawić się w miejscu gdzie nigdy do tej pory nie występowało - ja tak miałem przez kilka dni koło domu i nie wiem co tak siało.

Zaraz podejdę do Szarego Mnicha i ponaciskam guziczki, może tajemnicze zaburzenie elektromagnetyczne już się oddaliło?

2 godziny temu, bmbm napisał:

Ty nie masz uruchamiania auta z przycisku bezkluczykowo?

Nie mam, przecież to wersja Comfort. Jakoś mnie bezkluczyki nie kręcą więc kupując nie żałowałem że nie będę tego miał.. Co klucz to klucz choć i on nie otworzył auta gdy rano tkwiło w tajemniczym zaburzeniu elektromagnetycznym ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się otwiera i się zamyka jakby nigdy nic. 

Może zawsze wyciągasz z lewej kieszeni, a raz z prawej i du..pa

Przy słabej baterii, mechanicznie (taki old school ) też drzwi otworzysz. Tak jak@aflinta napisał, przy słabej baterii jest info między zegarami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Snuff napisał:


Może zawsze wyciągasz z lewej kieszeni, a raz z prawej i du..pa emoji2.png

Przy słabej baterii, mechanicznie (taki old school ) też drzwi otworzysz. Tak jak@aflinta napisał, przy słabej baterii jest info między zegarami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wyraźnie sterujesz do etatu proroka, bo rzeczywiście moja du..pa jest niedaleko kluczyków gdy otwieram Subaraka :biglol: ale kluczyki są zawsze w tej samej kieszeni. :D

 

Szary Mnich nie chciał się otworzyć old school'owo, to ciekawe. Może zajrzę do instrukcji co tam jest napisane o otwieraniu kluczykiem?

 

Nie zauważyłem komunikatu gdy uruchamiałem po południu więc pozostają niezidentyfikowane zakłócenia elektromagnetyczne. Może sam je wywołałem, gdy męczyłem router żeby dał Internet a on rżnął głupa aż doigrał się resetu do ustawień fabrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RedSasza napisał:

A może ktoś chce Ci podprowadzić Szarego Mnicha i testuje Twoją cierpliwość, a jak ją stracisz i któregoś dnia zostawisz go niezamkniętego, to Ci go zajuma… :cry:

To było by osobliwe bo gdy wystąpiła anomalia to stał w odległym kącie zaplecza placu budowy, bardziej dostępny od strony terenu fabryki, która jest rozbudowywana. Faktycznie, zostawiłem go niezamkniętego nie wiedząc czy dostanę się do środka, gdy poszedłem pisać o zjawisku na TF.

 

Jutro poproszę któregoś operatora żeby zastawił go koparką ;) . Albo wjadę w koleiny po ciężkim sprzęcie i niech go złodzieje stamtąd biorą ;) .

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie dodać to w tym temacie , ale w 9 roku użytkowania mojego XV zdarzyła się nietypowa szkoda. W trakcie ulewy i jednocześnie  silnego wiatru  parasol ogrodowy z restauracji wyrwał  się z podstawy i uderzył w drzwi mojego XV, który  stał  na pobliskim parkingu. Jest to pierwsza szkoda w tym aucie  i tym bardziej boli.20210707_170913.heic

 

20210707_170913.heic 20210707_170913.heic

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@meci ,no to przykra sprawa , a tak na wesoło jedna „usterka” na 9 lat to szacun dla Subaru

Nie próbowałeś z ubezpieczenia właściciela knajpy coś wyskrobać ?

btw. puste linki są, brak zdjęć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęcia nie przechodzą.  Są  zgniecione i porysowane drzwi. Jutro będę rozmawiał z właścicielem restauracji  , bo personel nie był upoważniony.  Jest monitoring  i dodatkowo oświadczenie pracowników restauracji.  Zobaczymy co dalej. 

20210707_170913.heic 20210707_170913.heic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu narzekacie na jakość XV, na brak części, a Hamburgery nie mogą obecnie kupić żadnego Crosstreka :D

https://www.torquenews.com/1084/new-subaru-crosstrek-now-hardest-find-model-lineup?fbclid=IwAR1RqmkOnCPIf33MF17eDcHr6G2fsLUbaSa8hKoVNeHo-MRz_n3fm75GtJk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, meci napisał:

Nie wiem czy dokładnie dodać to w tym temacie , ale w 9 roku użytkowania mojego XV zdarzyła się nietypowa szkoda. W trakcie ulewy i jednocześnie  silnego wiatru  parasol ogrodowy z restauracji wyrwał  się z podstawy i uderzył w drzwi mojego XV, który  stał  na pobliskim parkingu. Jest to pierwsza szkoda w tym aucie  i tym bardziej boli.20210707_170913.heic

 

20210707_170913.heic 1 MB · 14 pobrań 20210707_170913.heic 1 MB · 3 pobrania

Protestuję i czuję się uciskany oraz nie wyrażam zgody na wykluczenie iPhone'owe, O!

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuję i czuję się uciskany oraz nie wyrażam zgody na wykluczenie iPhone'owe, O!
 

To ciekawe bo mój też nie widzi fotek, podróba jakaś czy co ?!
Link pokazuje brak załącznika btw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu narzekacie na jakość XV, na brak części, a Hamburgery nie mogą obecnie kupić żadnego Crosstreka 
https://www.torquenews.com/1084/new-subaru-crosstrek-now-hardest-find-model-lineup?fbclid=IwAR1RqmkOnCPIf33MF17eDcHr6G2fsLUbaSa8hKoVNeHo-MRz_n3fm75GtJk
 

I wszyscy tłumaczą brak towaru, cokolwiek to jest, covidem i niedoborem mikrochipów. Jeszcze chwila i nie kupię chleba czy piwa, bo… brak mikrochipów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał:

To ciekawe bo mój też nie widzi fotek, podróba jakaś czy co ?! emoji3.png

 

51 minut temu, sartek napisał:

to raczej wykluczenie ogólne ;)


Ja mam starego iPhone SE więc nie czuję się wykluczony.:dance: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Snuff napisał:

I wszyscy tłumaczą brak towaru, cokolwiek to jest, covidem i niedoborem mikrochipów. Jeszcze chwila i nie kupię chleba czy piwa, bo… brak mikrochipów emoji1.png

 

Przecież wszystkie poszły do ludzi w szczepionkach, to nie dziwota, że z produkcją nie wyrabiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, @daro napisał:


...

Sorry za podebranie zdjęcia, ale wszystkich pewnie żera ciekawość co zawiera. emoji6.png zakodowane w heic.

Na Tapatalk nie było widoczne (brak załącznika), na PC po pobraniu pliku na komp odpala normalnie. 

Eeee... tam Panie, to da się wyklepać ! Staszek dawaj narzędzia :biglol: Na poważnie, jestem ciekaw co ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...