Skocz do zawartości

Ogólna trwałość xv, istotne naprawy


FanSub

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Knurek1111 napisał(a):

No to w piątek wieczorem, w połowie butelki austriackiego Blaufrankischa, dowiedziałem się że w XV2 były LEDy ;)

Powiedziałbym, że dalej są i ładnie świecą :) Choć była jakaś strasznie okrojona wersja z halogenami i tą atrapą radia - chyba tego nawet nikt w Polsce nie kupił, bo opłacało się dopłacić te 900 euro do oczko wyższej wersji gdzie była już normalna stacja multimedialna i skrętne lampy LED. Trzeba by poszukać po archiwum oferty :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 11:02, Kubeł napisał(a):

Sprzedaj póki czas :) Ewentualnie postaw w jakimś malowniczym miejscu, oblej benzyną i podpal. Kit tam w kasę - rozkosz patrzenia jak płonie bezcenna :)

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie kwestionuję prawdziwości Twojego pisania ani tego że auto nie było np.utopione, bo trochę z opowieści o problemach z Twoim XV tak wynika. Mi XV wróciło wiarę w to, że po 2010 roku jeszcze robiono trwałe samochody.

Edytowane przez adamW202
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XV '15 120kilka przebiegu. Poza eksploatacyjnymi nie robione nic. Delikatnie słyszalne łożysko tylne, nowe już czeka na półce. Popękany skajowy boczek siedziska kierowcy skórzanej tapicerki. Poza tym kompletnie nic. 

 

Łożyska subarowe kół ciekawa rzecz. W obk 2003 poleciały obydwa przednie przy przebiegu 320 zrobionym w błocie i piachu. dla porównania forek sj 13 kupiony zprzebiegiem 58kkm i szumiało. Miałem zmieniać, ale czekam. Aktualnie 100kkm, szumi dalej. Luzów nie ma, jakby spasowane fabrycznie za mocno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przegapiłem okrągłe 90000km, ale pod względem trwałości muszę przyznać, jestem (tfu! ;)) zadowolony.
Mam nadzieję, że przed przebiegiem 100000 trafi w dobre ręce i u kolejnego właściciela będzie się sprawował równie dobrze :ok:


 

IMG_0385.jpeg

Edytowane przez Blixten
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 11:12, BiP napisał(a):

XV '15 120kilka przebiegu. Poza eksploatacyjnymi nie robione nic. Delikatnie słyszalne łożysko tylne, nowe już czeka na półce. Popękany skajowy boczek siedziska kierowcy skórzanej tapicerki. Poza tym kompletnie nic. 

 

Łożyska subarowe kół ciekawa rzecz. W obk 2003 poleciały obydwa przednie przy przebiegu 320 zrobionym w błocie i piachu. dla porównania forek sj 13 kupiony zprzebiegiem 58kkm i szumiało. Miałem zmieniać, ale czekam. Aktualnie 100kkm, szumi dalej. Luzów nie ma, jakby spasowane fabrycznie za mocno.

 

To i tak nieźle, mi poleciały przy przebiegu 73 tys. km i to przy jeździe wyłącznie szosowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2024 o 11:12, BiP napisał(a):

Popękany skajowy boczek siedziska kierowcy skórzanej tapicerki.

Aaa ... nie wspomniałem o tym, bo to w sumie pierdółka, ale u mnie też skajka pękła na odcinku 3cm bliżej oparcia, po lewej stronie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegląd po 75kkm/ 23 miesiącach . Bez uwag z mojej strony , bez uwag ze strony serwisu. Akumulatory 100%, amortyzatory ponad 70%. Ponad przegląd: pióra wycieraczek (Valeo) . Całość po rabacie 1,88 kzł. Jedziemy dalej. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...