Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj założyłem chlapacze Rally Armor  do Forestera SJ, trochę było gimnastyki, ale dobrze,że mam w pracy podnośnik diagnostyczny więc nie trzeba było leżeć na glebie.Wszystko pasuje ,ilość spinek, wkrętów, podkładek się zgadzała i nic nie zostało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis założyłem nowe zimówki Nokian Wr suv na felgach od GT 5e66e2c758915273821f5a936a12be11.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też miałem je kupić, ale na szczęście dostałem w spadku po poprzednim właścicielu Nokiany A3. Dlaczego na szczęście? opony w 4x4 powinno się co pewien czas zmieniać na osiach po przekątnej, w Twoim przypadku (kierunkowe) będziesz musiał w takiej sytuacji zdejmować opony z felg, przy asymetrycznych nie ma takiej konieczności.

Oczywiście, jeżeli masz tylko jeden komplet felg, to nie ma problemu, musisz tylko przypilnować oponiarza, żeby zrotował opony.

Edytowane przez Giresse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem a tak naprawdę to dopiero zamówiłem korek (dekielek) od zbiorniczka płynu od spryskiwaczy.
W całej Polsce podobno nie ma. Na magazynach w Niemczech podobno też więc płynie z Japonii (informacja od ASO Bielsko-Biała)

Nie jestem marynarzem i nie wiem jakie teraz są prądy na morzu, ale jeżeli korzystne to może za 1 miesiąc wyląduje u mnie pod maską.

 

Będę miał część z ASO a jak :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabylem 4 x speedline z golfa. Do odnowienia.

Wstepnie mialem je zakladac do Imprezy jako zimowki, ale jak sobie pomysle, ze nie bylo zimy zebym nie walnal w kraweznik, to troche mi ich zal ;)

Dlatego wyladuja we Forku jako setup letni z oponkami A/T.

https://forum.subaru.pl/uploads/gallery_9259_792_2612772.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...