Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Giresse napisał:

Bardzo fajna kiera, chyba zacznę się rozglądać za taką do mojego Forka. Kupiłeś z poduszką, czy gołą?

To jest oryginalna kiera MOMO. Po prostu jest obszyta. Mieszki uszyte na nowo.

Za calosc odpowiedzialna jest firma carsdream.com z pod Lubania (mniej wiecej w polowie drogi miedzy Zgorzelcem a Jelenia Gora).

Skory naturalne, z tego co wiem dostawca ten sam co dla Mercedesa.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DuoLight.thumb.jpg.df3e79b763ebb4c07e16b35ad7cd11eb.jpg
 
Niektórzy powiedzą: kawior. Ale nie samym salcesonem człowiek żyje


Dzienne + przeciwmgłowe?
Chyba mam te same. Świecą lepiej od seryjnych! A dzienne są naprawdę dobrze widoczne. Ja jestem bardzo zadowolony . Dobry wybór kolego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie oto zabaweczki dla poprawy nastroju :)

Kierunki, bo przyzwyczajony jestem do rozwiązania z poprzednich aut (Fordów). Doświetlanie zakrętów, bo nowe Daylight-y są na tyle mocne, że szkoda by ich było nie wykorzystać też do innych celów. Przy okazji moduł ma jeszcze parę innych fajnych funkcji.

zabawki.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2017 o 15:34, rydzada napisał:

 

Takie oto zabaweczki dla poprawy nastroju :)

Kierunki, bo przyzwyczajony jestem do rozwiązania z poprzednich aut (Fordów). Doświetlanie zakrętów, bo nowe Daylight-y są na tyle mocne, że szkoda by ich było nie wykorzystać też do innych celów. Przy okazji moduł ma jeszcze parę innych fajnych funkcji.

 

Też się nad takim zestawem zastanawiałem czy by nie kupić ale nie mogłem ich znaleźć u naszych myfrendów za to zakupiłem u nich taśmę magnetyczną która ostrzega przed przedmiotami przy cofaniu i teraz czekam cierpliwie aż przypłynie.

https://pl.aliexpress.com/item/freeshipping-new-Electromagnetic-parking-sensor-no-holes-need-to-be-drilled/341602526.html?spm=2114.13010608.0.0.hmmLYJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Giresse napisał:

Mam od kilku miesięcy... Przydatna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mz56 napisał:

Tydzień temu popełniłem rozpórkę do STI 08. Piękna. S-U-MM-I-T. Za całe 300 PLN. Od fanów BMW. Przód, góra. Nie wiem, czy pomoże, ale zaszkodzić nie powinna.

Od fanów BMW? To gdzie tak tanio....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie wkleić fotkę do poprzedniego posta. Nie piękna ? chyba, że nie będzie pasowała. STI odbieram dopiero jutro Tfu, tfu, tfu ! Zobaczcie spawy !

Rozpórka2.jpg

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawuje się ? Ja do STI 08 to tylną trochę niechętnie. Roletę łatwiej wyjąć. Bez żadnej złośliwości. Dziękiję za ofertę, ale z powodu bagaży, jeźdżę często ze złożonymi siedzeniami

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sprawuje się ? Ja do STI 08 to tylną trochę niechętnie. Roletę łatwiej wyjąć. Bez żadnej złośliwości. Dziękiję za ofertę, ale z powodu bagaży, jeźdżę często ze złożonymi siedzeniami

Nie wiem, jak się sprawuje. Leży od lat w garażu. Pamiątka po Lanosie :) Zarówno przednia, jak i tylna mają inny cel niż poprawa komfortu. Trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami, o których piszesz. No ale albo rybka, albo akwarium. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...