Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zadzwoniłem w dwa miejsca i nikt nie robi wirusa do tego 2.0dit 240.Nie ma jednak jak Superb.5.8 do paki za wolno,jeden telefonik ,dzień dobry,chciałem 2.0tsi 280 na 370 w Superbie.A zapraszamy,ale jutro ,bo dziś mamy 10takich do zrobienia

 

Cholera, to już tyle takich sprzedali? I wszyscy od razu modzą? Jeszcze przed przyjazdem do Polski? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łahahaha jakie to śmieszne.Chodzi o to ,że vaga robią na dziesiątki ,a tu się nawet chipa nie da zrobić ani boxa.

Nie mówię tego przez złośliwość ,bo sam mam Subaru i biorę pod uwagę następne,ale Subaru MUSI zdać sobie sprawę,że konkurencja odjechała strasznie,szczególnie europejska konkurencja i musi coś robić,a nie wkoło od 20lat mówić-mamy sawd i nic więcej nie zamierzamy robić.Bo to się skończy jak w Saabie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Subaru MUSI zdać sobie sprawę,że konkurencja odjechała strasznie,

we wgrywaniu programów do nowych samochodów na gwarancji? no tak... to jest naprawdę koronny argument dla Japończyków, że w kraju zwanym Polska i przy sprzedanych kilkuset Foresterach XT  - BEZWGLĘDNIE MUSZĄ mieć firmę u "Pana Janka w garażu", która jednym pstryknięciem i w 5 minut zrobi Forka na 700 kuni, zamontuje tylną oś skrętną na 6 kołach, spłaszczy nieco dach, żeby Cx było niższe i jednocześnie go podniesie, żeby było lepsze od Yeti czy jak mu tam. Do środka wstawi jakuzi i LCD 80 cali, a na koniec przerobi go na hybrydę i upodobni do Priusa, przez co zacznie palić 4l/100 :)  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Subaru MUSI zdać sobie sprawę,że konkurencja odjechała strasznie,szczególnie europejska konkurencja i musi coś robić

 

bo sam mam Subaru i biorę pod uwagę następne

 

Nie ma bata. W takim razie MUSI :biglol: :biglol: :biglol:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x100 tak przynajmniej ma MY14. :)

BTW fajny awatar. ;)

Łahahaha jakie to śmieszne.Chodzi o to ,że vaga robią na dziesiątki ,a tu się nawet chipa nie da zrobić ani boxa.

Nie mówię tego przez złośliwość ,bo sam mam Subaru i biorę pod uwagę następne,ale Subaru MUSI zdać sobie sprawę,że konkurencja odjechała strasznie,szczególnie europejska konkurencja i musi coś robić,a nie wkoło od 20lat mówić-mamy sawd i nic więcej nie zamierzamy robić.Bo to się skończy jak w Saabie

Całe szczęście, że większość użytkowników nie ma takich problemów jak ty, i świadomie wybiera tę markę.

 

I chyba dzwoniłeś nie tam gdzie trzeba. :D

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

5x100 tak przynajmniej ma MY14. :)

 

dziękuje. Zmian nie ma. Przynajmniej nic o tym nie słyszałem. Trzeba się rozejrzeć za fajnymi 17stkami na zimę.

 

 

 

BTW fajny awatar. ;)

 

To nie moja fotka. Pozyskane z "bezkresnego oceanu internetu".

Kolor najbliżej zamówionego Dark Grey Metalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo,już wyjaśniam.Silnik 2.0tsi 280 w Cuprze i Superbie ,to ta sama jednostka co w Golfie R.Dokładnie ta sama.Trochę programowo ucięta.Natomiast VAG znany jest z pewnych bonusów .Pomiary na hamowniach Seata Cupry wykazują u wszystkich firm tuningowych moce rzędu 295-305 .Ale pomijając już to,ten silnik każda firma (Compsort,Aligator,V-tech,obojętne) robi programem na 360-370KM (zależnie ile wykazuje seria).Ktoś nie wierzy ,niech się zorientuje.Mało tego u każdego dealera masz przyzwolenie na takie zrobienie tego motoru,bez żadnego kłopotu i bez żadnych utrat gwarancji.

Między innymi ten fakt miałem na myśli ,mówiąc ,że Subaru musi zrozumieć ,że trzeba się rozwijać i nie można mieć 10lat 300koni i 20lat napędu i tylko na tym bazować ,bo obecnie najszybszym dostępnym Subaru WRX STI nie objedzie się Passata w dieslu !! (mówię o bitdi 240)

Jest o tym filmik na wątku o WRX i NIE JA go wkleiłem

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kupże se tego VAG-a, zrób program i bądź szczęśliwym człowiekiem. Większości z nas na prawdę to niespecjalnie interesuje ile będziesz miał koni pod maską. Tylko nie zrób sobie i nam krzywdy.

 

A Ci z nas,którzy chcą zmodyfikować auto,pdnieść moc itd piszą o tym w nielegalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madox - ale użytkownicy Subaru nie są aż tak zakompleksieni jak ty i nie potrzebują takich rozwiązań a co najlepsze decydują o tym świadomie ;) 
Jak będziesz miał już uprawnienia do prowadzenia samochodów i zdobędziesz pieniądze to kupuj Superba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chce Subaru.I może być gorzej wykonane i nie mieć lcd i wanny z masażem w środku,ale ma być najszybsze!.A nie żeby mi jakiś Tiguan 10lat klepany przez Vaga podskakiwał ,albo inne Yeti sreti w kształcie kartonu po ruskim Rubinie

XT ma mieć 6 do paki i tak trza go zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej mówiłeś zdaje się, że wszystko, co ma powyżej 5 to złom? Nie odpuszczaj stary, proszę Cię... 6 to nie 5, co by nie mówić. I przez to, że będzie 6, a nie 5, mógłbyś gdzieś na przykład nie zdążyć. I co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak ,albo kogoś przejechać ,bo mając 5 już mnie nie będzie tam ,gdzie byłbym mając 6

Mój angielski jest niewiele lepszy jak Google translator ,może ktoś to streścić co on tam gada

http://www.driving.co.uk/car-reviews/the-clarkson-review-subaru-forester-2-0-lineartronic-xt-2013/

Choć nie ma co ich za bardzo słuchać.Kiedyś mówili ,że suvy są wszystkie takie same i udawali ,że nie da się ich rozpoznać,a dla mnie wszystkie 2 drzwiowe sportowe coupe ,które tak uwielbiają ,też niczym nie różnią się jeden od drugiego

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo,już wyjaśniam.Silnik 2.0tsi 280 w Cuprze i Superbie ,to ta sama jednostka co w Golfie R.Dokładnie ta sama.Trochę programowo ucięta.Natomiast VAG znany jest z pewnych bonusów .Pomiary na hamowniach Seata Cupry wykazują u wszystkich firm tuningowych moce rzędu 295-305 .Ale pomijając już to,ten silnik każda firma (Compsort,Aligator,V-tech,obojętne) robi programem na 360-370KM (zależnie ile wykazuje seria).Ktoś nie wierzy ,niech się zorientuje.Mało tego u każdego dealera masz przyzwolenie na takie zrobienie tego motoru,bez żadnego kłopotu i bez żadnych utrat gwarancji.

Między innymi ten fakt miałem na myśli ,mówiąc ,że Subaru musi zrozumieć ,że trzeba się rozwijać i nie można mieć 10lat 300koni i 20lat napędu i tylko na tym bazować ,bo obecnie najszybszym dostępnym Subaru WRX STI nie objedzie się Passata w dieslu !! (mówię o bitdi 240)

Jest o tym filmik na wątku o WRX i NIE JA go wkleiłem

Wejdź sobie na stronę np. V-tech czy Compsport i tam masz katalog mocy po samym chipie i zobaczysz ile daje sam program! a potem popatrz na np. Stage 3 i zobacz co trzeba wymienić aby uzyskać te 370 koni bo samym programem to możesz sobie retusz w photoshopie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wam sie jeszcze nie odechciało komentowac  idiotyzmów tego osobnika to jestem w szoku. Dlaczego kazda strona tego watku i nie tylko musi polegac na polemice z M. Stwórzcie sobie wątek pt. "pogawedki z M" a nie karmicie tego trolla na kazdej stronie... Czy leci z nami moderator???? Jaki zwiazek ma pierdylion koni z Vag'owskiego silnika z Foresterem ? Do moderatora - > szefie zrób porzadek w tym watku , porozdawaj co poniektórym "nagrody" , no chyba ze miekka fajka z Ciebie :)

Edytowane przez Karas
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proszę bardzo,już wyjaśniam.Silnik 2.0tsi 280 w Cuprze i Superbie ,to ta sama jednostka co w Golfie R.Dokładnie ta sama.Trochę programowo ucięta.Natomiast VAG znany jest z pewnych bonusów .Pomiary na hamowniach Seata Cupry wykazują u wszystkich firm tuningowych moce rzędu 295-305 .Ale pomijając już to,ten silnik każda firma (Compsort,Aligator,V-tech,obojętne) robi programem na 360-370KM (zależnie ile wykazuje seria).Ktoś nie wierzy ,niech się zorientuje.Mało tego u każdego dealera masz przyzwolenie na takie zrobienie tego motoru,bez żadnego kłopotu i bez żadnych utrat gwarancji.

Między innymi ten fakt miałem na myśli ,mówiąc ,że Subaru musi zrozumieć ,że trzeba się rozwijać i nie można mieć 10lat 300koni i 20lat napędu i tylko na tym bazować ,bo obecnie najszybszym dostępnym Subaru WRX STI nie objedzie się Passata w dieslu !! (mówię o bitdi 240)

Jest o tym filmik na wątku o WRX i NIE JA go wkleiłem

Wejdź sobie na stronę np. V-tech czy Compsport i tam masz katalog mocy po samym chipie i zobaczysz ile daje sam program! a potem popatrz na np. Stage 3 i zobacz co trzeba wymienić aby uzyskać te 370 koni bo samym programem to możesz sobie retusz w photoshopie zrobić.

 

Chłopie ,doczytaj zanim zabierzesz głos.A najlepiej zadzwoń do kogoś.Nie ma jeszcze na stronie.Tak łopatologicznie ,najprościej -chiptuning zwyczajowo daje bezpiecznie 20% przyrostu.Ile to jest 300KM plus 20%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze ciesze sie niezmiernie z otwartosci jaka oferuje The Forum ale dlaczego w wątku pt. "Nowy Subaru Forester 2013" zamiast wymieniac się poglądami związanymi z tymże Foresterem, marką Subaru itp. czytam o Vagowskich silnikach, Seacie, Skodzie, podnoszeniu mocy  w 2.0tfsi, Volvo, Mazdzie CX-5 itp, jaki to nowy Suberb jest extra a jaki Forester kiepski. W tym wątku zaczyna byc wiecej info na temat innych marek oraz o wspaniałości aut  koncernu VAG'a  niż wogóle o Subaru i to prawie na każdej stronie. Wydaje mi sie, że po to jest moderator zeby "moderował" forum. W takim razie może moderatorze zmienisz tytuł wątku na nowy VAG 2015???

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wam sie jeszcze nie odechciało komentowac idiotyzmów tego osobnika to jestem w szoku. Dlaczego kazda strona tego watku i nie tylko musi polegac na polemice z M. Stwórzcie sobie wątek pt. "pogawedki z M" a nie karmicie tego trolla na kazdej stronie... Czy leci z nami moderator???? Jaki zwiazek ma pierdylion koni z Vag'owskiego silnika z Foresterem ? Do moderatora - > szefie zrób porzadek w tym watku , porozdawaj co poniektórym "nagrody" , no chyba ze miekka fajka z Ciebie :)

Nic z tym nie zrobisz... Tutaj już wszyscy wiedzą o co chodzi z tym "M", ale i tak uwielbiają z nim dyskutować. Mnie też to wkurza, bo to zwykłe zaśmiecanie...

 

Już powoli bardziej mnie irytują Ci, którzy tak chętnie odpowiadają na zaczepki niż ów troll

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...