Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SpeedForNeed napisał:

A jak wyglądała u was kwestia zdjęcia kolektora przy instalacji LPG? Czy ktoś z was tego pilnował?

 

Z tego co się na tą chwilę dowiedziałem, to warsztaty raczej tego nie robią.

U mnie akurat miałem drugi kolektor. Też możesz tak zrobić :) przy cenie instalacji koszt drugiego kolektora to pikuś, a przy okazji możesz sobie pomalować :D do tego nowe uszczelki kolektora i przepustnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

U mnie akurat miałem drugi kolektor. Też możesz tak zrobić :) przy cenie instalacji koszt drugiego kolektora to pikuś, a przy okazji możesz sobie pomalować :D do tego nowe uszczelki kolektora i przepustnicy :)

Jak kupujesz Subaru to trzeba od razu magazyn na części :-)

 

Dobra to niech wiercą... Silnik część wymienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niebieski708 napisał:

Jak wygląda teraz instalacja lpg w Energy Gaz Polska ? Opłaca się tam zakładać ?

Na forum LPG czytałem opinie że tylko to tak ładnie wygląda na YT. Mają dobry marketing nic więcej. Montaże do poprawy zazwyczaj są. Jak poczytasz komentarze na google to są same pozytywy, przebrniesz przez nie to znajdziesz też ludzi mało zadowolonych. Montują też BRC, tym samym uwiazuja Cię do Siebie. Szukaj kogoś innego.

 

https://lpg-forum.pl/czy-polecicie-energy-gaz-polska-w-warszawie-t10729.html?sid=788418be5e8d0e0572aa9cda3884cb0d

 

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, falente napisał:

To komuś z forum wyleciała butla w powietrze na Warszawskiej Sadybie?
https://moto.pl/MotoPL/7,88389,28235579,osiedlem-rodzicow-wstrzasnal-wybuch-butli-lpg-w-samochodzie.html

Zajrzałem do newsa. Szkoda, ładny samochód. Był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LosioDriver napisał:
17 godzin temu, falente napisał:
To komuś z forum wyleciała butla w powietrze na Warszawskiej Sadybie?
https://moto.pl/MotoPL/7,88389,28235579,osiedlem-rodzicow-wstrzasnal-wybuch-butli-lpg-w-samochodzie.html

Nie butla, tylko nie wiadomo co. Piszą tam, że to był diesel.

Diesle też się gazuje, niemniej to już ostre prochy trzeba by brać, żeby ładować gaz do SBD :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł typowy Clickbait.
Nie wiadomo ile prawdy w tym komentarzu pod tekstem.
Sama forma artykułu też pozostawia wiele do życzenia, bez ładu i składu.
Szwagier kuzyna, powiedział co widzieli jego rodzice d28cab02a9399c143306633459fa08d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam problem z szarpaniem podczas ruszania samochodem, lub w dolnych zakresach obrotów na dowolnym biegu. Podejrzenia teraz padają na niedomagające już wtryskiwacze Hana Gold z nieznanym przebiegiem. Zastanawiam się na zamianę tych wtryskiwaczy na Barracuda 115 z maksymalnie rozwierconymi dyszami, ciśnienie na reduktorze 1.5bar. Myślicie że to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobry wybór. Jest trochę zabawy z dyszami i ciśnieniem. Tabelkę pewnie widziałeś. Rozwierć je najpierw 2,7-2,8 i dobierz ciśnienie. Bo może to będzie optimum. Lepiej tak niż później lutować dysze i na nowo mniejszym wiertłem rozwiercać. Jeśli nie masz to wymień sobie opaski na sprężynowe. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...