Jump to content

lutek34

Użytkownik
 • Content Count

  1605
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Wspaniały

1 Follower

About lutek34

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Krosno
 • Auto
  '08 Tribeca H6 3.6l+LPG BRC P&D Plus, '17 WRX 6MT
 • Zainteresowania
  ggg

Recent Profile Visitors

1303 profile views
 1. lutek34

  Audio w subaru

  działa, działa, jedyny minusik to po każdym włączeniu radia muszę czekać około minuty zanim odpali się radio, sparuje się BT, telefon włączy HS, radio znajdzie sieć WiFi. Na firmie leży ten aktywny modem, to myślałem że w jakiś sposób będę mógł go wykorzystać.
 2. lutek34

  Audio w subaru

  A może kojarzycie sposób jak zmusić to radio na androidzie do współpracy z zewnętrznym modemem 3G? Po podłączeniu modemu do portu USB to system niby widzi że jest podłączony, ale nie ma opcji żeby się modem połączył z siecią. Zainstalowałem apkę PPP Widget 3, ale ta potrzebuję roota żeby działała.
 3. one są spięte równolegle, do tej górnej wtyczki dochodzą dwie żyły, tam są spięte z żyłami które biegną do woofera. z głośników raczej
 4. Dla mnie to one trzymają jak w Nubirze. Chyba nie dziwota że od 2018 tylna sprężyna z amorem została zmieniona.
 5. mój zestaw praktycznie w ogóle nie pyli a skuteczność hamulca jest o niebo lepsze jak zestaw OEM, jedyny minus to przy mocnym heblowaniu, hamulce słychać. Taki sam zestaw planuję wsadzić do WRX.
 6. raczej nie, dopytaj.Homologacje możesz otrzymać od importera marki (SIP) albo wyspecjalizowanych firm, które to one muszą przerobić samochód.
 7. lutek34

  Wrx 2015+

  Mam i ja Na dzień dobry załadowałem 2017 SUBARU WRX MT USDM STAGE 1 MAP, PERFORMANCE, STOCK THROTTLE, NORMAL WASTEGATE, 91 OCT/95 RON, V3.50 i jest znaczna różnica. Przede wszystkim znacznie łatwiej się rusza, zmiany biegów są płynniejsze i płynniej reaguje na naciśnięcie pedału gazu, tak jakby turbo wstawało już od 2000RPM.
 8. lutek34

  Wrx 2015+

  https://pl.aliexpress.com/item/32994801769.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7bce5c0fGHwqa3
 9. lutek34

  Wrx 2015+

  na tą chwilę tylko w przednich drzwiach, ale jest o niebo lepiej. Te fabryczne głośniki, to jakieś nieporozumienie.
 10. lutek34

  Wrx 2015+

  i teraz można słuchać muzyki
 11. lutek34

  Audio w subaru

  Dziś wreszcie się zmusiłem i wymieniłem radio w WRX, gra naprawdę fajnie, dużo bajerów i co najważniejsze radio skanuje całą skale FM. Kamera cofania, sterowanie z kierownicy i USB z podłokietnika działa. Dodany mikrofon na lewym słupku i antena GPS na podszybiu. Panowie jakaś apka, która poprzez BT a nie WiFi może pobierać dane z telefonu do słuchania muzyki online?
 12. nie, stabilizator nie ma nic wspólnego z tymi podskokami tyłu, jego zadanie to zapobieganie zbytnim przechyłom samochodu w ciasnych zakrętach, przy większej prędkości. Z tego co piszą po forach, to od 2016 w wersjach premium i limited montowali "inverted struts" ale z przodu, tył raczej został tradycyjny.
 13. Dla mnie tył za bardzo podskakuje na wybojach, przy prędkości powyżej 180km/h zaczyna samoczynnie podskakiwać. Nie ma tej krótkiej skuteczności tłumienia. Zastanawiam się teraz żeby nie iść za bardzo w koszty, wsadzić cały zestaw sprężyna+amor z STI, patrząc na samą sprężynę wygląda to znacznie lepiej jak w WRX. Wczoraj za bardzo nie miałem jak sprawdzić ze względu na obfite opady deszczu, ale w zakrętach jest lepiej, sztywniej. Ja mam wersję premium, ale nie widzę w katalogach żadnej różnicy pomiędzy wersjami w WRX w zawiasach.
×
×
 • Create New...