Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Po co się wysilać i coś robić jak i tak do nas przyjadą, no bo gdzie mają przyjechać

taka niestety prawda. U nas wszystko się robi na odpierdziel, a jak już wiadomo że ludzie nie mają alternatywy to są same cyrki.

Mamy teraz w ogóle jakieś szanse na dostanie MŚ? wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako,że w piątek miałem nieprzesuwalny dyżurek 24h i mam na mazury ok.700km,to sobie odpuściłem :(

Został Eurosport ,a komentator na Eurosporcie to normalnie bajka :D

W niedziele tuz po rajdzie były mś Superbike i po jednym z wyprzedzeń usłyszałem takie cudowne zdanie:"Nie jest wesoło na jego twarzy,pewnie przeżuwa jakies przekleństwa" :huh: :huh:

 

Komentowanie rajdu,najbardziej mnie wk... jak komentator mówił o tym aby posłuchać jak dyktuje pilot ,po czym jeszcze dłuższą chwilę pitolił bez sensu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed rajdem przekonuje się ich, że park serwisowy jest na twardym podłożu, bo byli tutaj w 2009 roku i sytuacja wyglądała tak samo.

Trzeci raz się nie nabiorą. Robert jeśli przyjedzie to na pewno nikogo więcej nie będzie zapraszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle wygnancy sobie nie poogladaja :(

@@dzioba, żałuj, po prostu kabaret :biglol: ... dwa kwiatki, Pani redaktor:

 

Po błocie chyba trudno jechać bardzo szybko. Wyglądało, że kierowcy jednak pruuuuli !
No tak, umiejętności są rzeczywiście najważniejsze, ale także przystosowanie samochodów. Czy one są przystosowane do tego aby taplać się w błocie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego spodziewacie się po "telewizji śniadaniowej" (Info poranek?)?

 

To, że pytania Chmielowskiej były infantylne jakoś w ogóle mnie nie rusza. Nie ma obowiązku być fanką rajdów. Program prowadzi także nie dla fanów rajdów (to w końcu tylko krótka przebitka w ogólnookołoinformacyjnym ;) programie), tylko dla tzw. przeciętnego odbiorcy, który odbiera to podobnie.

 

Natomiast "agresywne dziennikarstwo" współprowadzącego, zwieńczone pytanio-twierdzeniem (o Robercie) "zużywa dużo samochodów, w tym sezonie"... Po prostu dziennikarz "z misją". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktorzyna to porażka na maxa.

Aż ma się ochotę podejść i opluć. I jak Polacy mają na onetopodobnych portalach nie wypisywać bzdur, jak telewizja publiczna z "misją" tego typu rzeczy uczy.

Żenada.

 

Wysłane za pomocą Tapatalk.

Edytowane przez Mentos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

headline'y w mainstreamie rozkręciły "wstydliwe" story
:huh::facepalm:

Też się za głowę złapałem, powinno przecież być: headline'y w mainstreamie zwiralowały "szejming" story

 

 

:D:mrgreen:

Aflinta nie bądź zgredem, bądź trendy, dlaczego ty sie z catchowales za head'a ? ;) ;) ;)

 

Na Roberta chyba wsiedliscie niesłusznie. To nie jest typ Hołka, ktory przed kamera czuje sie jak ryba w wodzie. Poza tym RK , w przeciwienstwie do naszych lokalnych rajdowcow, jest imho przyzwyczajony do ciut innego standardu i było mu wstyd przed kumplami z zagranicy. Na odcinkach nie odpuszczal i mam wrażenie ze mimo beznadziejnej organizacji było mu żal ze minimalny błąd wykluczył go z rajdu. Jestem przekonany ze gdyby nie uszkodzony silnik wrócilby w niedziele i walczył o P1 w drugim dniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...