Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ale szkoda gościa mimo wszystko, to nie przypadek, że prowadził. Oczywiście jeszcze bardziej się będę cieszył z pudła Kajtka :) I tak patrzę na generalkę, to z kierowców ERC tylko Kopecky ma coś do powiedzenia, reszta daaaaaleko w błocie.

 

BB mial wczoraj zajebista pozycję.Czysts trasę i tylko jednego dobrego driviera przed sobą ktory rysował mu linię. S 2000 tez sprawdza się pewnie lepiej jak jest tak ślisko gdyz nie ma tylu Nm z dołu powodujących utraty trakcji.

Dzis pierwszy os który wyrownal szanse i Kajtek od razu klepna mu 5 sek . Oczywiście zeszło ciśnienie mistrza co tylko pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek to mu klepnal bo Bouffierowi amortyzator poszedł na 1 oesie dzisiaj i cala petle z tym jechał. Fajnie, ze Kajto prowadzi, ale nie znosze faworyzowania w stylu PR Lotosu , ktory juz napisał jak to Kajto Bouffierowi nakopał, nie wspominajac nawet o problemach Bouffiera.

 

 

 

 

Marek Nawarecki z Citroen Racing powiedział, że po wczorajszej przygodzie ucierpiał silnik rajdówki: „Po pechowej przygodzie załogi na siódmym odcinku specjalnym i ukończeniu tego odcinka na trzech kołach niestety niefortunnie uszkodzeniu uległ silnik. Uniemożliwiło to powrót do rywalizacji w drugim dniu rajdu”.

 

DSC_0363.JPG

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest kilka szczegółów, które go wyróżniając względem seryjnej jednostki. Poza tym świadomość, że to silnik z rajdówki dodaje mu charakteru. Rajdówkowy boxer z wurca też by dobrze się prezentował w salonie ;)

Edytowane przez elmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to czy ktos poza mna zauwazyl, ze tam w lesie wczoraj dwa mini ratowania były u Roberta :D? Bardzo grubo tam szedł :D

 

tak pisałem wczoraj, jak Kubica 5 sek przed urwaniem koła, jak mu auto rybe zrobiło mowił " Ja pierdoo.. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest kilka szczegółów, które go wyróżniając względem seryjnej jednostki. Poza tym świadomość, że to silnik z rajdówki dodaje mu charakteru. Rajdówkowy boxer z wurca też by dobrze się prezentował w salonie ;)

 

A tak apropo, gdzie można poczytać o budowie i danych technicznych tych maszynek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

wiocha, wiocha, wiocha i buractwo raz jeszcze

spokojnie, zauważyłem że w stosunku do uwag do Roberta ludzie robią się strasznie nerwowi, trafił tylko na jakiegoś buraka i tyle, ale nie powód aby walić aż takie komentarze, bo pod filmem już że Polska to jednak buractwo i nie europa, ludzi ewidentnie emocje ponoszą, a że tutaj każdy był ciekawy i każdy chce go zobaczyć dotknąć i najlepiej zrobić zdjęcie uszkodzonej dłoni, ludzie są żadni sensacji nic na to nie poradzimy, a Robert jak mało który sportowiec w Polsce wzbudza ogromne emocje jedni go kochają inni mimo iż go w życiu na oczy nie widzieli strasznie go nie lubią z uwagi pewnie na jego silny charakter i bezkompromisowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z rajdu do domu. Niestety cos mi chruplo w kolanie i nie moglem juz chodzic ;( co do Kubicy. Nie dziwie sie ze nie lubi przyjezdzac do PL skoro Ci durni ludzie przylaruja do niego i wala jakies chore teksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas spotkania Roberta Kubicy z mediami i kibicami Robertowi zostało zadane kilkanaście pytań dotyczących rajdu. Najciekawszej wypowiedzi Robert udzielił jednak na pytanie jednego z kibiców: "Czy przyjedziesz za rok na Rajd Polski czy widzimy się na Hungaroringu?" Kubica odpowiedział "Wolałbym to drugie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas spotkania Roberta Kubicy z mediami i kibicami Robertowi zostało zadane kilkanaście pytań dotyczących rajdu. Najciekawszej wypowiedzi Robert udzielił jednak na pytanie jednego z kibiców: "Czy przyjedziesz za rok na Rajd Polski czy widzimy się na Hungaroringu?" Kubica odpowiedział "Wolałbym to drugie".

 

Taka odpowiedź była oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem do domu. Dziś dużo mniej błota (stałem na Mateuszku), co za tym idzie mniejsze koleiny i lepsza przyczepność. Hołek zresztą dziś rano po Biskupcu mówił że jest dużo lepsza przyczepność i idzie wszystko. Kajto bardzo szybko!!!

 

Podczas spotkania Roberta Kubicy z mediami i kibicami Robertowi zostało zadane kilkanaście pytań dotyczących rajdu. Najciekawszej wypowiedzi Robert udzielił jednak na pytanie jednego z kibiców: "Czy przyjedziesz za rok na Rajd Polski czy widzimy się na Hungaroringu?" Kubica odpowiedział "Wolałbym to drugie".

myślę że go dziś kibice też troche zmaltretowali. Organizacja też nie jest górnych lotów, Wiślak nie zostawił suchej nitki na organizatorach dziś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich oponach jedzie Kajetanowicz? W transmisji Eurosportu większość kierowców ma znaczek Michelin, a u Kajta jest pusto.

Kierowcy jadący w ERC - muszą jechać na Michelinie. Natomiast pozostali np jadący w RSMP jada na tym czym chcą, choć pewnie też to najczęściej jest Michelin/BfGodrich lub Pirelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...