Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wogole, to zaczynam miec duze watpliwosci co do konkurencyjnosci tego DS3 RRC, na tałtach gdzie są same proste, obrywał dużo nawet od Fiest RRC :huh:

 

 

Czytalem gdzies wypowiedz Kuchara, ktory mowil ze malo prawdopodobne aby ten DS3 RRC był dopracowany w pełni, bo Robert takim na swiecie jezdzi jako jedyny... nie wiem

 

Tak wogole, to zaczynam miec duze watpliwosci co do konkurencyjnosci tego DS3 RRC, na tałtach gdzie są same proste, obrywał dużo nawet od Fiest RRC :huh:

 

 

Czytalem gdzies wypowiedz Kuchara, ktory mowil ze malo prawdopodobne aby ten DS3 RRC był dopracowany w pełni, bo Robert takim na swiecie jezdzi jako jedyny... nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też w domu. Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych Forumowiczów z którymi miło spędziliśmy weekend. Śmiganie w kolumnie po polach, łąkach i lasach robi robotę :D

 

Rajd dla nas spoko. Optycznie najszybciej jechał Bouffier zaraz za nim Robert. Dzisiaj Bryan na uszkodzonym tylnym zawiasie przeleciał obok nas i faktycznie auto ledwo drogi się trzymało. Pewnie gdyby nie to, Kajto mógłby mieć problem ale to je rally i wielki gratki dla Kajta. Aaa i widać nas było na sobotnich relacjach na ES :D:lol:

Poza tym - co się nawypychaliśmy rajdówek z piachu to ze 3 rajdy by obdzielił. Jakoś tak się złożyło, że w naszych miejscówkach coś się wiecznie działo.

 

O organizacji nic nie piszę bo wszystko zostało już napisane/powiedziane.

 

Z newsów negatywnych. 2 km przed przedostatnim OSem Maras stracił olej i silnik kaput :( akurat przy nas. Ale tak to jest jak się jedzie rajd przeprawowy. Najlepsze auto na ten rajd miał pan Kaczmarski "na zerach" - dla tych co nie byli - dakarowe Mini.

 

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan BRAWO, Bardzo gratuluje, jakoś mu tak nie kibicuje ale bardzo się cieszę że wygrał Polak i to w nowym aucie

Hołek zaraz za matadorami też bardzo dobrze ;)

Wojtuś bez fajerwerków ale swoje zrobił, przynajmniej japonczyka... Carlosa objechał :)

Szkoda BOUFFIERa bo walczył pięknie

Robert cóż... oglądając jego jazdę to jest poezja, naprawdę robi wrażenie i od razu rzuca się w oczy że jezdzi jakoś inaczej ale... wydaje mi się że w ogólnym obiegu wyleje się dużo jadu na tego chłopaka. Będzie to zasłużone ale nie do końca uzasadnione...Wszyscy jakoś zauważyli że był jakiś inny, marudny, zdołowany. Coż kibic który woła Robert , Robert.... słyszy w odpowiedzi "odpieprzcie się ode mnie" opisze to z pełnym jadem... Ale dlaczego Robert jest wkurwwwwwwiony to nikt nie będzie wnikał.

Też miałem mieszane uczucia ale jak pogadałem z ludzmi z lotosu i znowu posłuchałem tego co mówi Robert np. w czwartek wszystko jest jasne i nie ma się co chłopakowi dziwić.

 

Tak czy inaczej jakie by się gwiazdy nie zjechały, może być i czołówka WRC to i tak najfajniejszy jest serwis naszych zerówek. Bo nasi :)

 

Ekipa pod wezwaniem i reklamówką Romka Cybla najlepszymi kibicami na trasie!!! ;)

 

Cieszę się że spotkałem ekipe Szubaru, Pablonasa i reszty bo już miałem dośc a chłopaki pokazali mi gdzie się polansować na Eurosporcie :) dzięki chłopaki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem mieszane uczucia ale jak pogadałem z ludzmi z lotosu i znowu posłuchałem tego co mówi Robert np. w czwartek wszystko jest jasne i nie ma się co chłopakowi dziwić.

 

 

rozwiniesz myśl :)?

 

 

 

 

 

Porownanie onboardow RK / Kajto / Breen/ Arai z toru Mikolajki

http://www.fiaerc.co...-do-you-prefer?

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert wśród kibiców

Też miałem mieszane uczucia ale jak pogadałem z ludzmi z lotosu i znowu posłuchałem tego co mówi Robert np. w czwartek wszystko jest jasne i nie ma się co chłopakowi dziwić.

Czy ktoś zwrócił uwagę na małą wymianę zdań 4:40 - 4:48 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wczorajszą pomoc jpol'owi i pablonasowi, Subaru oczywiście musiało mieć awarię ;) i wczoraj na ostatni OS nie dotarliśmy, czego bardzo żałuję...

 

Pozdrawiam spotkanych Forumowiczów, niespotkanych również :)

 

The Forum rzONdzi :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole, to zaczynam miec duze watpliwosci co do konkurencyjnosci tego DS3 RRC, na tałtach gdzie są same proste, obrywał dużo nawet od Fiest RRC :huh:

 

 

Czytalem gdzies wypowiedz Kuchara, ktory mowil ze malo prawdopodobne aby ten DS3 RRC był dopracowany w pełni, bo Robert takim na swiecie jezdzi jako jedyny... nie wiem

 

Tak wogole, to zaczynam miec duze watpliwosci co do konkurencyjnosci tego DS3 RRC, na tałtach gdzie są same proste, obrywał dużo nawet od Fiest RRC :huh:

 

 

Czytalem gdzies wypowiedz Kuchara, ktory mowil ze malo prawdopodobne aby ten DS3 RRC był dopracowany w pełni, bo Robert takim na swiecie jezdzi jako jedyny... nie wiem

 

A dokładnie dwa jeden Roberta a drugi jednego z tych szejkow kataru ktotych nigdy nie rozrozniam ale faktycznie to wrc dostosowane do rrc i nigdy z mysla o tej klasie nie rozwijane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert cóż... oglądając jego jazdę to jest poezja, naprawdę robi wrażenie i od razu rzuca się w oczy że jezdzi jakoś inaczej ale... wydaje mi się że w ogólnym obiegu wyleje się dużo jadu na tego chłopaka. Będzie to zasłużone ale nie do końca uzasadnione...Wszyscy jakoś zauważyli że był jakiś inny, marudny, zdołowany. Coż kibic który woła Robert , Robert.... słyszy w odpowiedzi "odpieprzcie się ode mnie" opisze to z pełnym jadem... Ale dlaczego Robert jest wkurwwwwwwiony to nikt nie będzie wnikał.

Mam bardzo podobne odczucie.

Problem leży też w "polskim dopingowaniu" . Polacy w większości dopingują w systemie zero-jedynkowym. Jakaś dyscyplina jest na fali, komuś idzie to każdy Polak jest już fachowcem w tej dziedzinie. (piłka nozna, skoki narciarskie, F1, teraz rajdy ) Wszystko jest OK jak danemu zawodnikowi "idzie" , jak jest jakaś wpadka albo gorsza forma , wielki narodowy zachwyt przemienia się w pełne zwątpienie i zaczyna się kopanie leżącego.

Wszyscy mysleli, że Robert będzie głównie latał i rozdawał autografy i pozdrawiał kibiców.

Nie zmienia to faktu, że w moim przekonaniu Kubica faktycznie był jakoś dziwnie negatywnie nastawiony do tego rajdu, a jego skromność przerodziła się trochę w postawę "lata mi to".

Ale i tak jest on z innej planety i jeździ niesamowicie. :D

Edytowane przez EVAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...