Jump to content

Rozrabiara

Użytkownik
 • Content Count

  4290
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Rozrabiara

 1. Nasza antena jest włożona między „belki” , ale one nie są plastikowe.
 2. @.Misza. dokładnie. Za mali jesteśmy żeby podskakiwać. Co nie znaczy, że nie możemy im trochę uprzykrzyć życie.
 3. Poczytałam trochę w necie i Pani powinna oddać nam pieniądze lub zaproponować inny termin. Zaproponowała, a że nam to nie odpowiada... cóż, wygrywa silniejszy. Słabe to, ale wszyscy wiemy w jakim kraju żyjemy. C’ est la vie.
 4. Tzn w dwóch oddzielnych pokojach ze wspólnym korytarzem i wspólną łazienką.
 5. Nic się nie martw, postaramy się żeby choć odrobinę tego pożałowali.
 6. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Zdaje się mi, że to Ty nie potrafisz usiedzieć minuty w ciszy??
 7. A co Ty nie wiesz, że w każdym stadzie znajdzie się jakiś murz... tfu, czarna owca?
 8. Jako, że @niezrównowaŻonasiedzi na tym swoim strychu, @Panzerpferd bardzo zajęty robieniem dla niej kanapek i innych posiłków, postanowiłam, proszona zupełnie przez nikogo, podzielić się z wami planem sobotniej wycieczki. Plan dotychczas był tak tajny, że nawet organizatorzy o nim nie wiedzieli. Drodzy, droga będzie błotnista, śliska, mokra. Niebo będzie zasnute ciemnymi chmurami, w powietrzu wyczuwalna wilgoć, w ciągu dnia kilkukrotnie będzie padać. Samochody utknął w środku lasu, w czymś ciemnym, mokrym, kleistym. Okaże się ,że nikt nie ma łopaty. @weiserdozna halucynacji i widząc konwó
 9. Toś dobrze napisał, zwiedzają zamiast jechać i jeszcze hamują przed każdym zakrętem.
 10. Mama prognozowała, że będę piękną blondynką z długimi rzęsami, perlistym śmiechem i łagodnym charakterem. Póki, co słońce, ale na jutro prognozy są bezlitosne.
 11. Takie mamy plany: Wołosate Tarnica Halicz Rozsypaniec przełęcz Bukowska Wołosate. Wszyscy wiemy jak to jest z planami...
 12. Jakaś ciężarówka z nickiem naszego forumowego kolegi. Nie w deszczu, a we mgle. Na niebie bo Żabson wpadł w dziurę i podrzuciło mną co poskutkowało podrzuceniem rąk do góry wynikiem czego jest takie, a nie inne zdjęcie. A to niby ja się czepiam.
×
×
 • Create New...