Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

"Jak dowiedział się Sport.pl Citroen dysponuje jednak zapasowym amortyzatorem i jeśli stan techniczny samochodu na to pozwoli, to Kubica wystartuje w niedzielę."

 

:yahoo:

Hmm... Powiedziałbym, że na rajdzie szutrowym to dziwne jakby nie mieli. No chyba, że po rolce na testach wykorzystali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem zobaczymy, co i jak... jeśli pojedzie drogą 609 prosto do Mikołajek, to pozamiatane, jeśli po dojazdówce, to gra gitara :D

 

Jedzie 609 . Ale czy to coś zmienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem zobaczymy, co i jak... jeśli pojedzie drogą 609 prosto do Mikołajek, to pozamiatane, jeśli po dojazdówce, to gra gitara :D

 

Jedzie 609 . Ale czy to coś zmienia ?

Superally z tego co pamiętam nie precyzuje czy dostarczenie auta do strefy ma nastąpić po trasie czy nie. Co ciekawe nie mogą (przynajmniej kiedyś regulamin tak mówił) od razu wjechać na serwis. Najpierw muszą wjechać do Parc Ferme i za chwilę od momentu wyjazdu włącza się czas. Mają 3 godziny aby auto wróciło do Parc Ferme, ale nie później niż 4 godziny przed startem do dnia następnego.

Mam nadzieję, że Forumowicze podrzucą jakieś newsy co tam się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit gdzieś przepadł ?!

 

... i ja dzis stawiam zakłady jak ktos przyjmie , że Robert , rajd Polski wygra :) wiem wiem , dzis to sie zdaje mało prawdopodobne ,ale zobaczycie :)

 

Przyjmuję. Stawiam przysłowiową stówkę, obiad (taki za drugą stówkę) i alkohol (max.do trzeciej stówki). Zasady : jak Robert wygra Jacky X, stawi się w umówionym miejscu, w samo południe, w Hotelu w Mikołajkach zaprosi na obiad, alkohol na miejscu lub na wynos i jeszcze stówka w gotówce. Wygrywam w każdym innym wypadku : będzie conajwyżej drugi, wycofa się, nie dojedzie, nie zgłosi , gradobicie, koklusz itp :) . A niech tam dorzucę do stawki jeszcze bilet na tropikanę. Ręcznik hotelowy, czepek mam swój. ;)

 

to zakład wygląda na przyjęty B)

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenzurowałem moderator może smutny jak każdy i nie zwraca uwagi na szczegóły

Z czego się cieszyć. Z drugiej strony cieszy jazda Kajtka, świetny wynik Sołowowa i Hołek też ciągle daje radę :) No i nie wspominam tu o Bouffierze, który obleciał wszystkich jak chciał ;) Tak patrząc na czasy pewne miejsce na podium miał Bryan, Kajto i Robert. Robert z rywalizacji odpadł więc będzie walka o trzecie miejsce między Sołowowem a Kopeckim. No chyba, że... to je rally ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenzurowałem moderator może smutny jak każdy i nie zwraca uwagi na szczegóły

Z czego się cieszyć. Z drugiej strony cieszy jazda Kajtka, świetny wynik Sołowowa i Hołek też ciągle daje radę :) No i nie wspominam tu o Bouffierze, który obleciał wszystkich jak chciał ;) Tak patrząc na czasy pewne miejsce na podium miał Bryan, Kajto i Robert. Robert z rywalizacji odpadł więc będzie walka o trzecie miejsce między Sołowowem a Kopeckim. No chyba, że... to je rally ;)

różnie może być, ja mysle że jutro też będzie bardzo ciekawy dzien zmagań, i pewnie jakies niespodzianki tez sie pojawią Edytowane przez DymekRTsport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sokolim Okiem

 

O 22:00 rajdówka Kubicy dotarła na lawecie do serwisu. Zespół rozpoczął ocenę strat i pracuje tak, żeby przygotować auto na jutro. To, czy załoga wróci na trasę, nie zostało jeszcze postanowione.

 

 

 

 

Czyli nic nie wiemy jeszcze .

Edytowane przez Bobej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko świadczy o tym ze lige mamy mocna bo to chyba pierwsza eliminacja w tym roku kiedy czołówkę ERC odjechali miejscowi.

Bryan coz klasa sama w sobie i oczywiście nic mu nie ujmując ale uważam że mial najlepsza najlepsza pozycję na drodze i mimio wszystko lepsze auto do tych warunków.

Roberta szkoda no ale przynajmniej nie będzie sie meczyl bo jehal tu prawie jak za karę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje trochę opadły , ale cóż taki sport , strasznie żałuje bo była duża szansa na fantastyczny wynik Roberta w Polsce , a tak przyjdzie czekać kolejny rok :). Choć jak obserwatorzy FIA porządnie nie upomna organizatorów tego rajdu , to WRC w przyszłym roku moze byc ostatnim na długie lata .......

Takiego syfu organizacyjnego to dawno nie widziałem , i tu nie chodzi o pogodę która jest nie przewidywalna , ale o ogół , cieżko naprawdę zauważyć coś pozytywnego oprócz kierowców i kibiców , reszta dno potęgi niestety ......

A szkoda , bo 2009 jak był rajd WRC było naprawdę dobrze , więc sie da !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...