Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Carfit, bluźnisz ;) Ja mam wrażenie, że Robert w TYCH WARUNKACH nie miał 100% przekonania do tego rajdu (żeby bylo jasne, to dla mnie jest całkowicie zarozumiale ze względu na jego doświadczenia).

Ale rajd pozostaje emocjonujący i walka Kajtka, Bryan'a, Hołka czy Sołowowa będzie emocjonująca do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze emocje jutro napewno beda, i równie dobrze moze sie tak strasznie duzo pozmieniac jak dzis, to sa rajdy a liczy sie meta, a jutro tez sa dosc długie odcinki, Kajtek tytuł MP juz sobie zapewnił moze jutro chciec po walczyć

Edytowane przez DymekRTsport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale nawet jak znajdą to chyba sami nie naprawią aby zjechać do serwisu. Robert mówił, że nie ma szans dojechać do serwisu. Jak Maciek apelował o zwrot koła w Radiu to robił to chyba ze strefy serwisowej więc załoga chyba już jest na serwisie. Jak ktoś wie gdzie jest auto gdzie załoga i jakie są scenariusze to niech da znać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bloga http://powrotroberta.blogspot.com:

 

Aktualizacja godz. 19:35

 

Czekamy na przyjazd Roberta przy parku serwisowym, ale nikt nie wie, kiedy może on nastąpić.

 

EDIT:

Mapa na autoguardzie mówi, że wciąż są tuz za metą...

 

EDIT2:

Do serwisu mechanicy Roberta przywieźli 4 nowe koła, wygląda na przygotowania do jutrzejszego startu.

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super jakby wystartował jutro

 

 

 

a tak na marginesie, muszę przyznać ze strasznie mi szkoda Roberta .. cieszę się że jest Polakiem , ale byłoby lepiej jakby był włochem to by otrzymywał szacunek na jaki zasługuje, a nie tonę hejtu jakichś kretynów-znafców... niestety Polska nie zasługuje na taki talent, którego nawet nie docenia.... tak mi się zebrało na refleksję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.one...zd-kubicy/mwmv4

 

ogladam jeszcze raz :) 4:00 min filmu Baran dyktuje " do lewy 7, Uujowe hamuj... " :) , 4:47 min filmu Kubica " ja pierdoo.... " grubo tam było

 

4:54 moment uderzenia i urwania koła :(

Edytowane przez DymekRTsport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...