Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

I mnie też przyszło wyznać grzechy. Wprawdzie mimowolnie, ale jednak .... zachowałem się niewłaściwie wobec nakręcającego filmik p. redaktora - wyznaję swą winę i serdecznie przepraszam !

https://youtu.be/qx62OzcPTnM

 

Rozważałem, czy nie umieścić tego w wątku "Cham na drodze", no ale to nie było na drodze ...

 

Pozdrowienia 

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt przetrwał. Ale śnieg był nie tylko na sprzęcie...

Wiedział czym ryzykuje, a przynajmniej powinien się liczyć z takimi konsekwencjami ;)

A żeby i coś od siebie dodać: niedawno tak miałem na skrzyżowaniu, że do skrętu w lewo (ja na prawym) obok stanął młody gniewny z blondi w staarej Primerze z ksenonami z garażu-wiadomo: +10 na dzielni ;)

Nim nam się zapaliło zielone on już miał linię zatrzymania między osiami. Ale gdy zapaliło się zielone i ruszyłem-on chyba wrzucił wsteczny, bo ze skrzyżowania zjechałem pierwszy a nie przyspieszałem jakoś mocno, bo to zakręt, zimny silnik, chodniki...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Wiedział czym ryzykuje, a przynajmniej powinien się liczyć z takimi konsekwencjami

Tak naprawdę to jestem pełen podziwu, że pomimo obsypania śniegiem nie przestał kręcić ( dopiero po chwili ).

To rozumiem jako dziennikarską rzetelność, zamiłowanie do wykonywanego zawodu itd. 

No i chciał mi sprawić przyjemność nakręcając właśnie mój przejazd, a ja .... no właśnie. Tak brzydko się odwdzięczyłem :facepalm: 

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

@Dyrekcja, w ramach pokuty powinna przez tydzień jeździć skodą   

Jeździłem na Grand Canaria Renault Captur. Wprawdzie tylko 5 dni, ale po krętych górskich drogach autem o nieparzystej ilości cylindrów...

Czy to można zaliczyć ?

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Dyrekcja, w ramach pokuty powinna przez tydzień jeździć skodą   

Jeździłem na Grand Canaria Renault Captur. Wprawdzie tylko 5 dni, ale po krętych górskich drogach autem o nieparzystej ilości cylindrów...

Czy to można zaliczyć ?

 

Pozdrowienia 

 

Renault Caput nawet z nawiązką wypełnia pokutę ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic bardziej nudnego niż vw polo. Jakbym kupił żonie tak nudne auto to chyba skończyło by się to fatalnie. Nawet Fabia ma to coś bo jest obrzydliwie brzydka, a polo? Jakby go nie było. Dlatego captur jest fajny, jest na co popatrzeć.

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dzisiaj zacząłem sezon skopaniem Golfa V.

Nowa obwodnica Pawłowic. Start wspólny ze świateł. Z przodu pusto, brak przejść dla pieszych, dwa pasy. Nie miałem zamiaru ostro startować, ale że ostatnio często używam reduktora miałem go zapięty. Jak Golf zaczął buksować na mokrym, depnąłem swoje wszystkie 122 kuce, i chyba na tym buksowaniu zdobyłem lekką przewagę. Golf odpuścił jak miałem piątkę. No i biegi zmieniał coś wolno.

Niby nic, ale dla wolnego ssaka to coś. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...