Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pora bym sie wyspowiadal . Codziennie kopię mistrzow prostej na rondzie,pozwalam sie wyprzedzic przed dojazdem do ronda, na rondo wjezdzają pierwsi ja pierwszy zjezdzam. Co najlepsze ze po zjechaniu z ronda nagle przestaje im się spieszyc.

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy że kierownicy Legasia i Forka nie wiedzieli że się ścigają. Z policją to bym uważał mogliby przybić spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Z policją nie byłoby problemu, jechałem dzielnie w kasku, z odblaskami i świcidełkami ;) Kierowcy subaraków oczywiście nie wiedzieli, że się ścigają - i o to właśnie chodzi w kopaniu. A nie kopałem subaraków, w każdym razie nie tylko. Po prostu wpadły mi w oko w potoku Nissanów, Skod (Skodów?:D) i innego ustrojstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale człowiek całe życie sie uczy, a ja mam wybitny głód wiedzy ;)

 

Taki głód wiedzy najlepiej zaspokajają panowie profesorowie z SJS ;)

 

 

Ale to nie oni się tu powołują na ową "magię" AWD. Więc zamiast odsyłać mnie gdzieś dalej, chętnie się dowiem od Was, skoro to takie oczywiste. Albo najlepiej - Wy zapytajcie profesorów z SJS jak to jest w dyskutowanej tu sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale człowiek całe życie sie uczy, a ja mam wybitny głód wiedzy ;)

 

Taki głód wiedzy najlepiej zaspokajają panowie profesorowie z SJS ;)

 

 

Ale to nie oni się tu powołują na ową "magię" AWD. Więc zamiast odsyłać mnie gdzieś dalej, chętnie się dowiem od Was, skoro to takie oczywiste. Albo najlepiej - Wy zapytajcie profesorów z SJS jak to jest w dyskutowanej tu sytuacji.

 

Leniwy jesteś  ;) może trochę wysiłku z zdobywaniu wiedzy?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo najlepiej - Wy zapytajcie profesorów z SJS jak to jest w dyskutowanej tu sytuacji.

 

 

 

 

Codziennie kopię mistrzow prostej na rondzie,pozwalam sie wyprzedzic przed dojazdem do ronda, na rondo wjezdzają pierwsi ja pierwszy zjezdzam. Co najlepsze ze po zjechaniu z ronda nagle przestaje im się spieszyc.
 

 

Leniwy jesteś  może trochę wysiłku z zdobywaniu wiedzy? 

 

 

Sam chętnie bym się dowiedział  :huh:

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...