Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czy to aż tak trudno pojąć? NIe potrzeba turbo i zylion kuni pod maską na takich kierowników.
 

 

Pewnie że nie trzeba, wystarczy Fiat Uno (albo inne padło pokroju Matiza) i ogarnięty kierowca. Ale co to ma wspólnego z AWD i Subaru?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pewnie że nie trzeba, wystarczy Fiat Uno (albo inne padło pokroju Matiza) i ogarnięty kierowca. Ale co to ma wspólnego z AWD i Subaru?

 

Bezpośrednio nic. Ale określone firmy czy modele trafiają w określone gusta kierowców. Inne cechy będzie sobie cenił statystyczny nabywca Subaru, a inne Skody To powoduje zróżnicowanie średnich umiejętności  kierowców w zależności od marki pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to aż tak trudno pojąć? NIe potrzeba turbo i zylion kuni pod maską na takich kierowników.

 

 

Pewnie że nie trzeba, wystarczy Fiat Uno (albo inne padło pokroju Matiza) i ogarnięty kierowca. Ale co to ma wspólnego z AWD i Subaru?

A czy ja napisalem ze moje subaru ze swoim cudownym AWD jest panaceum na szybka jazde po zakretach/ rondach? Nie spotkales nigdy mistrza kierownicy co na prostej pedzi aa w zakretach do 20 km/h zwalnia? Ja takich czesto spotykam. Jazda po rondzie z V 50 km/h nie jest niczym niezwyklym. Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisalem ze moje subaru ze swoim cudownym AWD jest panaceum na szybka jazde po zakretach/ rondach? .

 

Może nie aż tak dosadnie ale jednak ;)

 

a nigdzie a bo to śnieg potrzebny by wykorzystać możliwości AWD w wolnossącej imprezie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ciekawe. Wiec gdybym napisal ze zrobilem to autem z przednim/tylnym napedem ze wykorzystalem jego mozliwosci, tez bys napisal ze uwazam dany naped jako panaceum na szybkie pokonywanie zakretow? Ja rozumiem ze wg doktryny forumowej tylko subaraki z turbo benzyna jezdza szybko na prostej i po zakretach bo subaru bez turbo to nie subaru.Mam tylko takie pytanie Ty oczywiscie potrafisz 100% mozliwosci swego auta wykorzystac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie potrafię ... ale się uczę ;) Na forum nie wypisuję jakim to mistrzem ronda jestem czy prostej :P

 

To Ty się odniosłeś do napędu AWD i jego wykorzystania na rondzie nie ja.

 

BTW nie mam subaru w turbo benzynie (bo mi Dziedzic zabrał ;) ) i nie uważam że są szybkie ... Jak dla mnie Subaru nie skręca :P Na rondzie są szybsze samochody ;)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio skopałem jakieś Megane chyba. Stałem na lewym, który pod 100m za światłami się kończy. Zupełnie nieświadomie ruszyłem spokojnie, a pani w Reno ostro... Ślisko było i chyba ciężko przełknęła porażkę z jakimś "espero" kombi :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...