Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Popiół zrzucony przez uchyloną szybę potwierdził tylko, że przeciwnik nawet nie miał świadomości, że niechcący skopał walecznego rajdofffca w beemwu :-)

genialne :D

od wczoraj popylam służbową Octavią, funkel nówka, więc delikatnie - dzisiaj na światłach stałem obok niebieskiego Buga WRX na DW.... (pozdro przy okazji dla kierowniczki) - Bug zabulgotał, pięknie odskoczył a ja zatęskniłem za Evo - będę teraz kopany i źle mi z tym :angry:

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie ma co dziwić w takim " ursusie " niutki robią swoje i dla niego taka przyczepka to jak dla Ciebie wywrotka plastikowa na sznurku ciągnięta zabrana synkowi, który płacze bo mu zabawkę zabrałeś :D

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie ma co dziwić w takim " ursusie " niutki robią swoje i dla niego taka przyczepka to jak dla Ciebie wywrotka plastikowa na sznurku ciągnięta zabrana synkowi, który płacze bo mu zabawkę zabrałeś :D

 

Niutki swoją drogą, bo to że to drzewa z korzeniami wyciąga to jasne.... ale jak do cholery można to rozpędzić do ponad 100 km/h? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

się nie ma co dziwić w takim " ursusie " niutki robią swoje i dla niego taka przyczepka to jak dla Ciebie wywrotka plastikowa na sznurku ciągnięta zabrana synkowi, który płacze bo mu zabawkę zabrałeś :D

 

Niutki swoją drogą, bo to że to drzewa z korzeniami wyciąga to jasne.... ale jak do cholery można to rozpędzić do ponad 100 km/h? :o

 

 standardowa maksymalna prędkość tych nowszych traktorów to  80 km/h a ten na filmiku w kolorze  Blue Mica  to lekko 120  km/h musiał jechać  :twisted: pytanie tylko czy jakiś producent wypuszczą z taką prędkością czy dłubany ten traktorek.

 

Haaaa a jednak seryjnym da się  :mrgreen: http://moto.onet.pl/duza-rzecz/aktualnosci/valtra-t234-najszybszy-ciagnik-swiata/7pn6ph

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widziałem wieczorkiem

śmigałem za taaaaakim wielkim traktorkiem, a tu pstryk fotoradar robił mu fotkę w terenie zabudowanym

śmigał właśnie koło setki :)

teraz farmer byle g...em na pole nie jedzie musi mieć klimę i 4x4 kiedyś miał tylko kabrio i 4x4

Edytowane przez mariuszsek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"niechcący" zdarzyło mi się właśnie skopać S-maxa. Skręca sobie gość w lewo starym Golfem, skutecznie blokując przejazd. Miejsce dobrze znane wszystkim miejscowym, więc od lat wyjeżdżony jest kawałek pobocza, którym wszyscy w takiej sytuacji omijają, łapiąc "brewkę ;) ) dwoma kołami. Zrobiłem to więc i ja, i zrobił też bez zastanowienia gość Fordem bezpośrednio za mną. Tyle, że było tam mocno grząsko. Ja przejechałem, dla niego jakby było trochę za miękko ;)

Ponieważ miałem dobry humor, linkę i trochę czasu, pomogłem panu wyrwać się z błotnej pułapki :)

Edytowane przez sjak
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się podzielę dość starą już historią kopania ale nie leżącego. To było około 10 lat temu, prawko miałem od 2 lat pierwsza fura z pół roku: Polonez Caro 1,9D. Z bratem wybraliśmy się po pizzę, zatrzymawszy się na czerwonym ze dwa metry przed liniami podjeżdża BMW 5 z łepkami w kaszkietach z 1,5metra przede mną i machają aby startować z zielonego. Nie miałem najmniejszego zamiaru bo niby z czym, opuszczam szybę zaczynam krzyczeć, wyrównując ich wysokość, "z czym do ludzi..." w tym momencie mignęło światełko na zielone to ja pełna dzida, zostali z tyłu na półtorej długości, ale zaraz dognali wystawiając przez okna kciuki w górę nieco zdziwieni i pewnie zaskoczeni bo 500 metrów za światłami była pizzeria, a że parkingu nie było to się na poboczu na awaryjnych zatrzymywało. Tak też i ja zrobiłem. Najlepsze jest to że nie zdążyłem dokończyć zdania które miało mieć koniec: "...mam startować". Miało być autokopanie samegosiebie a wyszło jak widać.

Dziękuję za uwagę. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze starych dziejów: tak ze 27 czy 28 wiosen temu jadę sobie z kumplem Maluchem (bo tylko na to było mnie stać), na światłach obok zatrzymuje się Mercedes z (wówczas tak to odebraliśmy) lalusiem za fajerą i panną na prawym. Pada deszcz, a z Merola przy każdym dodaniu gazu wydobywa się apokaliptyczny pisk. Kumpel otwiera swoją szybę, daje znać "sąsiadowi" , żeby zrobił to samo, jak ten to czyni - wyciąga rękę z trzymając w niej banknot i stwierdza :"masz, kup sobie pasek" ;) gdyby nie to, że było nas 2 po 190 cm, to chyba byłoby mordobicie :)

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tj.? U zatwardziałych rolników dalej rządzą 160 konne zetory z przełomu 80/90lat.

Co do powyższego ciągnika- kwestia zmiany przełożeń i w zamian za wyrywanie drzew z korzeniami, mamy możliwość pognania 100z groszem.

Oprócz powyższego w Holandii tudzież Belgii "modne" jest wykorzystywanie jednego z modeli ciągników, który po zdjęciu blokady jedzie 80km/h- a nie potrzeba na niego podatku drogowego- w efekcie używają je jak samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

się nie ma co dziwić w takim " ursusie " niutki robią swoje i dla niego taka przyczepka to jak dla Ciebie wywrotka plastikowa na sznurku ciągnięta zabrana synkowi, który płacze bo mu zabawkę zabrałeś :D

 

Niutki swoją drogą, bo to że to drzewa z korzeniami wyciąga to jasne.... ale jak do cholery można to rozpędzić do ponad 100 km/h? :o

 

 standardowa maksymalna prędkość tych nowszych traktorów to  80 km/h a ten na filmiku w kolorze  Blue Mica  to lekko 120  km/h musiał jechać  :twisted: pytanie tylko czy jakiś producent wypuszczą z taką prędkością czy dłubany ten traktorek.

 

Haaaa a jednak seryjnym da się  :mrgreen: http://moto.onet.pl/duza-rzecz/aktualnosci/valtra-t234-najszybszy-ciagnik-swiata/7pn6ph

 

Oglądałem tą VALTRĘ i wprowadzili tam 3 zmiany:

1 -oprogramowanie silnika zmienione ok.470KM. i 1700Nm.

2-zmiana  przełożeń w przekładni

3-napęd tylko na tył,wykręcony wał kardana

Prędkość jaką osiągneli to 130,165km/h ,po lodzie na zakolcowanych Nokianach.

 

Ten drugi z autostrady ma chyba 600KM,znajdę film to wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj udało się skopać subaraka ;) a konkretniej BRZ'ta - biały niemieckich blachach, kierownik tak na oko jakieś 18-20 lat, z filuternie założoną czapeczką - sytuacja standardowa - światła, przed nami długa dwupasmowa prosta i pusta droga - ja ruszam bez napinki, bo co się będę do pracy śpieszył, kolega na pasie obok: obroty tak na ucho 3-4 tyś, strzał ze sprzęgła i... dalej w miejscu stoi, tylko koła buksują aż miło ;) w końcu się ogarnął, ale jak wbijał dwójkę to znowu to samo - tył tańczy a przyspieszać nie chce ;) w końcu mnie dogonił (bo zaiwaniałem z przerażającą prędkością, będzie całe 50 km/h) wyprzedził i zaraz musiał dawać ostro po heblach, bo doskoczył do kolejnych świateł. Następnym razem ruszał już bez napinki, grzecznie i nawet płynnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...