Jump to content

lehu

Użytkownik
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kwidzyn
 • Auto
  Była zielona turbo-lodówka...
  Był Forester SH wolnyssak...
  Jest srebrna turbo-lodówka.

Recent Profile Visitors

945 profile views

lehu's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

9

Reputation

 1. ale to jest TD, może nawet TDi
 2. V50 nie ma dużego bagażnika, ale koszty utrzymania przy Subaru to drobne. Forester I/II nie ma dużego bagażnika, dopiero III ma coś sensownego, ale to nie ten budżet.
 3. Tekstylne ostatnio widziałem w akcji - radziły sobie.
 4. Duży zasięg na zbiorniku, dlatego kupiłem pierwszego diesla, po latach jeżdżenia benzyna + lpg. Zdarzało mi się 4 razy tankować gaz w ciągu dnia x 15 minut na stacji = godzina w plecy. btw, diesel to nie SBD, więc śpię spokojnie.
 5. Kiedyś miałem w forku Goodyear'y Vector 4Seasons, polecam. btw, z Nokinanami mam takie sobie doświadczenia - co prawda inna opona, ale zaczęły mocno hałasować po 2 latach. Zimówki Continental były cichsze niż letni Nokian.
 6. lehu

  Gasnie

  @ tzd, tak to mogą być zawory. Miałem to samo, skończyło się na regulacji zaworów.
 7. Gdybym miał taki samochód to bym przedłużał gwarancję, koledze silnik padł 2 miesiące po gwarancji, 90 000 km przebiegu.
 8. Tu masz trochę informacji: Jeżeli szukasz samochodu na autostrady to Forek nie jest najlepszym pomysłem. Jeżeli jeździsz po drogach krajowych i wojewódzkich to Forek zda egzamin, przyzwoicie sprawdza się także w mieście.
 9. tak, to była przyczyna - zatarte łożysko sprężarki klimatyzacji. Efektem był brak ładowania przez alternator, pomimo, że to były 2 osobne paski. W nocy, jak mi się choinka zaświeciła, nie byłem taki mądry.... Rano został zdjęty pasek od sprężarki i trochę jeszcze pojeździłem bez klimatyzacji zanim znalazłem zakład, który dał gwarancję na całość układu klimatyzacji za rozsądne ( jak na Subaru ) pieniądze.
 10. Nie było sygnałów ostrzegawczych. Sprężarka się zatarła w nocy, zaliczyłem wymuszony nocleg w hotelu. Pierwszy samochód, którym nie wróciłem do domu z trasy zgodnie z planem
 11. Po regeneracji jak nówka, z roczną gwarancją. Czyszczenie układu etc. Jakieś 1500 zł brutto + wizyta we Wrocławiu + samochód zastępczy, bo forka musiałem zostawić na cały dzień.
 12. No to rozrząd wrzuć od razu na listę. btw, to jest fajny samochód.
×
×
 • Create New...