Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, mz56 napisał(a):

Jadę sobie spokojnie do chałupy. Osiedle strzeżone. Z bramy wyjeżdża BMW. Ja w lewo, on w lewo. Czyli możemy się minąć prawym stronami. Nie będę go pracowicie objeżdżał. Na początku brak reakcji. Tyłkiem zastawiłem mu ruch z jego prawej, z przeciwka żywego ducha. Ruszył ! I zwolnił ! Bluzgi, pięści pokazywane przez kierowcę, środkowy palec pokazywany przez jego pasażerkę ? WTF ?

Czy wszyscy kierowcy BMW tak mają ? Filmik w razie czego mam.

 

dawaj filmik bo nijak nie mogę rozkiminić coś nawywijał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozkminiłem.

Zwyczajnie uprościłeś sytuację bo omijając go (stojącego pewnie na środku wyjazdu) przedłużyłbyś manewr.

Tylko jego mUzG tego nie ogarnął.

I nie wiążę tego z marką auta tylko z poziomem intelektu.

A może kierunku nie włączyłeś?

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mz56 napisał(a):

Jadę sobie spokojnie do chałupy. Osiedle strzeżone. Z bramy wyjeżdża BMW. Ja w lewo, on w lewo. Czyli możemy się minąć prawym stronami. Nie będę go pracowicie objeżdżał. Na początku brak reakcji. Tyłkiem zastawiłem mu ruch z jego prawej, z przeciwka żywego ducha. Ruszył ! I zwolnił ! Bluzgi, pięści pokazywane przez kierowcę, środkowy palec pokazywany przez jego pasażerkę ? WTF ?

Czy wszyscy kierowcy BMW tak mają ? Filmik w razie czego mam.

Tak mają... a przynajmniej 99%. Znam wielu wlaścicieli bmw i tylko dwóch jest normalnych... reszta to bezmózgi.

Edytowane przez niebieski708
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgrzeszyłem. Z dziką satysfakcją i premedytacją zepsułem dzień ludziowi w bateryjce na kółkach - ze znaczkiem "T". Chyba nie spodziewał się, że po wydaniu 20 worków talarów,  coś co ma więcej lat niż tegoroczni maturzyści, sprawi mu taką przykrość na światłach, a następnie na wejściu w prawy 90. Zagwizdało, zabulgotało i panu aż się drut na wirnikach wyprostował. Patrzył z niedowierzaniem, że to małe czarne jedzie jak diabeł na "Highway to hell" ;) Prawy 90? a dlaczego nie wejść ładnie z piskiem i lekkim uślizgiem. Z fasonem - Myszelejny przykleiły się pięknie, lekka korekta na wyjściu i vroooooooom do przodu. A w tyle... w smutnej ciszy wirników, kierownik starając się powtórzyć mój manewr - z rozpaczą szuka podpowiedzi, czy mamy może jednak ruch lewostronny w Polsce.... Czarne zuuuuuooo przemówiło i pokarało grzesznika, który chciał do piekła elektryczne kotły wprowadzić :mrgreen:

  • Super! 4
  • Dzięki! 2
  • Haha 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pumex1 napisał(a):

Zgrzeszyłem. I to z dziką satysfakcją i premedytacją zepsułem dzień ludziowi w bateryjce na kółkach - ze znaczkiem "T". Chyba nie spodziewał się, że po wydaniu 20 worków talarów,  coś co ma więcej lat niż tegoroczni maturzyści, sprawi mu taką przykrość na światłach, a następnie na wejściu w prawy 90. Zagwizdało, zabulgotało i panu aż się drut na wirnikach wyprostował. Patrzył z niedowierzaniem, że to małe czarne jedzie jak diabeł na "Highway to hell" ;) Prawy 90? a dlaczego nie wejść ładnie z piskiem i lekkim uślizgiem. Z fasonem - Myszelejny przykleiły się pięknie, lekka korekta na wyjściu i vroooooooom do przodu. A w tyle... w smutnej ciszy wirników, kierownik starając się powtórzyć mój manewr - z rozpaczą szuka podpowiedzi, czy mamy może jednak ruch lewostronny w Polsce.... Czarne zuuuuuooo przemówiło i pokarało grzesznika, który chciał do piekła elektryczne kotły wprowadzić :mrgreen:

Yes yes yes :faja:

 

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pumex1 napisał(a):

Zgrzeszyłem. Z dziką satysfakcją i premedytacją zepsułem dzień ludziowi w bateryjce na kółkach - ze znaczkiem "T". Chyba nie spodziewał się, że po wydaniu 20 worków talarów,  coś co ma więcej lat niż tegoroczni maturzyści, sprawi mu taką przykrość na światłach, a następnie na wejściu w prawy 90. Zagwizdało, zabulgotało i panu aż się drut na wirnikach wyprostował. Patrzył z niedowierzaniem, że to małe czarne jedzie jak diabeł na "Highway to hell" ;) Prawy 90? a dlaczego nie wejść ładnie z piskiem i lekkim uślizgiem. Z fasonem - Myszelejny przykleiły się pięknie, lekka korekta na wyjściu i vroooooooom do przodu. A w tyle... w smutnej ciszy wirników, kierownik starając się powtórzyć mój manewr - z rozpaczą szuka podpowiedzi, czy mamy może jednak ruch lewostronny w Polsce.... Czarne zuuuuuooo przemówiło i pokarało grzesznika, który chciał do piekła elektryczne kotły wprowadzić :mrgreen:

 

Przyjechałbyś kiedyś na tor do Łodzi i bym się z toba przejechał tym diabołem na kołach :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neutrino33 napisał(a):

Przyjechałbyś kiedyś na tor do Łodzi i bym się z toba przejechał tym diabołem na kołach :evil2:

Koncept nie jest zły. El Diablo Negro przybyłby na egzorcyzmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2023 o 12:49, pumex1 napisał(a):

Zgrzeszyłem. Z dziką satysfakcją i premedytacją zepsułem dzień ludziowi w bateryjce na kółkach - ze znaczkiem "T". Chyba nie spodziewał się, że po wydaniu 20 worków talarów,  coś co ma więcej lat niż tegoroczni maturzyści, sprawi mu taką przykrość na światłach, a następnie na wejściu w prawy 90. Zagwizdało, zabulgotało i panu aż się drut na wirnikach wyprostował. Patrzył z niedowierzaniem, że to małe czarne jedzie jak diabeł na "Highway to hell" ;) Prawy 90? a dlaczego nie wejść ładnie z piskiem i lekkim uślizgiem. Z fasonem - Myszelejny przykleiły się pięknie, lekka korekta na wyjściu i vroooooooom do przodu. A w tyle... w smutnej ciszy wirników, kierownik starając się powtórzyć mój manewr - z rozpaczą szuka podpowiedzi, czy mamy może jednak ruch lewostronny w Polsce.... Czarne zuuuuuooo przemówiło i pokarało grzesznika, który chciał do piekła elektryczne kotły wprowadzić :mrgreen:

Bardzo lubię czytać te Twoje spowiedzi :mrgreen:, tak ciepło na sercu mi się robi.

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...