Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Wracam sobie wczoraj wieczorem Subarką do domu, grzecznie stoję na prawym pasie na światłach, z lewej podjeżdża niebieskie BMW. Okno miałem otwarte bo gorąco i słyszę że BMW lekko podkręciło obroty... diesla. No co za gość... kątem oka spoglądam od niechcenia a tam naprawdę wystrzałowa brunetka za kółkiem się wyzywająco patrzy...  odwzajemniam uśmiech. 

 

Drugi rzut oka i widzę że na przednim siedzeniu nosidełko dla dziecka i śpiący bobas... brunetka się do mnie uśmiecha i wskazuje na światła. No chyba to są jaja jakieś...

 

Koncentracja, żółte, zielone i ogień, but, łut, łut, łut, ogień, piekła nie ma... do kolejnych świateł dojeżdżam drugi. :blink::cry:

 

Spoglądam na uśmiechniętą brunetkę, szyba w dół i słyszę "Przegrałeś!! Przewijasz Mary!!" 

 

@zoui mnie zlała, to pół biedy ale że tatusia, córeczka... jak mogła... 

 

 

  • Haha 14
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Than_Junior napisał:

A i jeszcze: Skopala Cie.... we snie! :D to jest over-kill!

 

No właśnie nie, na poważnie, od @Izotomów z pizzy i kawy wracaliśmy. 

 

7 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

„A to Tato się w ogóle ścigał? Phi”

 

Trochę jednak tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Izotom napisał:

Coś nie tak Twoim GTkiem. W serii 6,2 do setki i nie wyrabia z autem o takim samych osiągach? Coś nie oddycha pełną piersią to Twoje auto. Albo za wcześniej zacząłeś hamować :rolleyes:

 

No sam widzisz, nic nie jedzie, trzeba modzić. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, chojny napisał:

 

Nie wiem o czym piszesz.  

Na pewno zasłużyłeś na dogrywkę ... w domu :yahoo:

Odegrałeś się?:evil2:

18 godzin temu, chojny napisał:

 

No sam widzisz, nic nie jedzie, trzeba modzić. 

Dlaczego zaraz modzić: może jest coś nie tak z turbosprężarką - siłownik, może jakaś nieszczelność przed turbo, może IC gdzieś puszcza, może katalizator - jeśli jest - posypał się. A może po trochu wszystkiego? Takie pierdoły ale mają wpływ na oddychanie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Izotom napisał:

Dlaczego zaraz modzić: może jest coś nie tak z turbosprężarką - siłownik, może jakaś nieszczelność przed turbo, może IC gdzieś puszcza, może katalizator - jeśli jest - posypał się. A może po trochu wszystkiego? Takie pierdoły ale mają wpływ na oddychanie auta.

 

Ewentualnie może być tak, że diesel jest szybszy i tyle, co oznacza że obecnie najszybsze auto w domu to e30 a Subaru dopiero na 3 miejscu. 

 

22 minuty temu, Izotom napisał:

Na pewno zasłużyłeś na dogrywkę ... w domu :yahoo:

Odegrałeś się?:evil2:

 

Oczywiście! Walnąłem focha forever. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2019 o 09:27, Izotom napisał:

Na pewno zasłużyłeś na dogrywkę ... w domu :yahoo:

Odegrałeś się?:evil2:

Dlaczego zaraz modzić: może jest coś nie tak z turbosprężarką - siłownik, może jakaś nieszczelność przed turbo, może IC gdzieś puszcza, może katalizator - jeśli jest - posypał się. A może po trochu wszystkiego? Takie pierdoły ale mają wpływ na oddychanie auta.

Albo po prostu Scoobi to seria ;) Może jak zrobimy Legacy, to @chojnyemu pójdzie lepiej ;)

Edytowane przez zoui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio zostałem wybatożony, sponiewierany i generalnie było sado-macho ;)  Ale tak to jest jak się panią w Bentleyu GT zaczepia. To, że Impreza też jest GT-ek, to nie znaczy, że gramy w tej samej lidze ;) zwłaszcza na suchym i z sympatyczną panią, która widać, że lubi sponiewierać takie paście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dako napisał:

Bez foto się nie liczy :P Bentleya oczywiście!

A Ty wiesz jak to zapitala? ;) o ładnej Pani nie wspominając ;) jak wyciągnąłem komórkę, to w kadr złapał się już tylko autobus. I to na przystanku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ramach rewanżu ja wybatożyłem bezlitośnie.... "eLkę" :mrgreen:

Ale czuję się w pełni usprawiedliwiony, bo uczący się jak i instruktorka :blink: na widok GT-ka mieli banany od ucha do ucha. Szyby poszły w dół i było widać, że chcą nacieszyć się dźwiękiem boksera :) Supersprint nie zawiódł, awaryjki, zwrotne pozdrowienie długimi. Miło :)

  • Super! 2
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ja mam powiedzieć?

na dwupasmówce chciałem wyprzedzić focusa TDCI imprezą SBD., dołączam się do ruchu, daleko w przodzie tir no to wbijam gaz w podłogę ale fordziaż najwidoczniej uznał, że  chce wyprzedzić TIR jako pierwszy, postanowił się nie dać i zrobił to samo. Na raczej niemałym odcinku nie byłem w stanie go bezpiecznie wyprzedzić aby minąć tira przed fordem ale już przed kolejnym zjazdem impreza okazała się szybsza więc sobie odbiłem :)

liczy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryczne BMW (to i3?) z wypożyczalni na minuty jest niezłe. Spróbowałem ze świateł gietekiem - honor uratowany, ale ledwo ledwo :D

Nic dziwnego że spec-opony te elektryki mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...