Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

jechalem dzis - super gada, fajnie sie wyrywa od najnizszych obrotow (jeszcze na dotarciu...  :angry: ), ale najwieksze zaskoczenie to chyba jednak wnetrze. Naprawde nie ma sie do czego przyczepic, chyba oprocz plastikowej polki na kapelusz ;) Poza tym wszystko naprawde ok!

 

Jest wskaźnik temperatury oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Forku XT jest, to w STI też pewnie będzie. 

 

No nie jestem pewny. Właśnie przejrzałem szybko instrukcję i nie było takiej informacji. Jest wskaźnik cyfrowy i analogowy ciśnienia doładowania, ale to wszystko z "potrzebnych" rzeczy. Stąd właśnie pytanie do szczęśliwców posiadających już MY15.

Odnośnie filmiku. Bogatsze wyposażenie, lotka, czarne kółka. Można?

Kolejna recka.

STI na czarnych obręczach. Czy ktoś kompetentny udzieli info czy u nas będzie można takie dobrać bez kombinowania jak z lotką?

Na końcu materiału wyjaśnienie odnośnie użytego silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nowy model wygląda zdecydowanie mniej muskularnie z przodu w porównaniu do poprzednika 

 

 

@@lukass, tak. Mi chodzi o to, ze poprzedni STI wymagal wiekszych blotnikow i nadmuchanych policzkow bo baza to byla wezsza, zwykla Impreza. MY15 ma od poczatku szersza karoserie i nie ma tak wystawionych blotnikow :)

Poszerzone błotniki /nadmuchane jak kto woli/ nadają autku sportowego ,muskularnego i rasowego wyglądu.Takie powinno być Subaru Impreza.Kto dzisiaj oglądał wyścigi WTCC widział jak pięknie prezentowały się wszystkie auta dzięki wielkim poszerzaczom na błotnikach prz. i tylnych.Nawet tak niepozorne auta jak Hondy Kosmitki prezentowały się znakomicie, dlatego uważam ,że poprzedni sedan pod tym względem wypada lepiej.

Miejmy nadzieje ,że poprawiono powszechnie znane bolączki motoru 2,5.Jestem potencjalnym nabywcą tego auta czyli POWROTU do SUBARU czego sobie

i innym ,,zdrajcom,, życzę łącząc to ze Swiątecznymi życzeniami.

Edytowane przez Subaru-Develop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wynika z homologacji wlasnie :)

Herrkam sam dobrze wiesz ze silnik w Spec C ma tyle wspólnego ze zwykłym STI 2.5 co poczatek kodu silnika I to by było na tyle a to gadanie ze lepiej się nadaje do motorsportu to nic innego jak marketingowy bullshit bo co innego maja powiedzieć , a jeżeli za rok wejdzie 2.0 DiT to nie pozostaje nic innego jak się tylko wk.... że robią ludzi w balona a ty zostajesz z samochodem który będzie potwornie ciężko sprzedać wiec szczerze mówiąc ja bym się tak bardzo nie spieszył z zakupem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo to wynika z homologacji wlasnie :)

Herrkam sam dobrze wiesz ze silnik w Spec C ma tyle wspólnego ze zwykłym STI 2.5 co poczatek kodu silnika I to by było na tyle a to gadanie ze lepiej się nadaje do motorsportu to nic innego jak marketingowy bullshit bo co innego maja powiedzieć , a jeżeli za rok wejdzie 2.0 DiT to nie pozostaje nic innego jak się tylko wk.... że robią ludzi w balona a ty zostajesz z samochodem który będzie potwornie ciężko sprzedać wiec szczerze mówiąc ja bym się tak bardzo nie spieszył z zakupem .

 

Gdzieś słyszałem że własnie w MY15 w 2.0 ( homologowany do grupy N ) bedzie silnik DiT . Należy również pamietać że od 2015 jest koniec aut tzw. R4 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że robią ludzi w balona a ty zostajesz z samochodem który będzie potwornie ciężko sprzedać wiec szczerze mówiąc ja bym się tak bardzo nie spieszył z zakupem

 

czyżby..? a może masz jakiegoś dieselka w rozliczeniu to chętnie przyjmę ...o ile bys się chciał pospieszyć....z zakupem.... :yahoo:

 

ps. jakby nie patrzeć to 2.5 bedzie zawsze lepsze od 2.0........ :) ..to taka praktyczna rada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że robią ludzi w balona a ty zostajesz z samochodem który będzie potwornie ciężko sprzedać wiec szczerze mówiąc ja bym się tak bardzo nie spieszył z zakupem

 

 

czyżby..? a może masz jakiegoś dieselka w rozliczeniu to chętnie przyjmę ...o ile bys się chciał pospieszyć....z zakupem.... :yahoo:

 

ps. jakby nie patrzeć to 2.5 bedzie zawsze lepsze od 2.0........ :) ..to taka praktyczna rada....

Dieselka nie mam gdyż u nie w domu plynie tak jak w żyłach tylko benzyna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dieselka nie mam gdyż u nie w domu plynie tak jak w żyłach tylko benzyna

 

pytam , bo podobno niesprzedawalne.... :)  

 

 

Mnie posada Raja nie interesuje.

 

myslałem o 12 cylindrowym bmw.... :rolleyes: ..bo mnie tak.. 

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za troskę ;) a wracając do oferty może nie od razu zakup ale nazwijmy to celem nawrócenia we wrześniu będę przejazdem w Warszawie I chętnie bym pożyczył takie STI na 3-4 dni oczywiście odpłatnie jeżeli była by taka możliwość. Mowie teraz całkiem poważnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...