Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bo poprzedni był nadmuchana impreza, a nowy STI od początku jest bardziej szeroki

A wg danych to jeden i drugi ma identyczny rozstaw kół i szerokość.

Na 95% jestem przekonany że MY15 korzysta z tej samej lub bardzo minimalnie zmodyfikowanej płyty podłogowej co sedan MY13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie osobiście bardzo sie podoba MY15 , i tak mnie pomału coś nosi czy by Foki RS-a nie zamienić  :) , wkoncu już 4 lata jezdze , to chyba mój życiowy rekord  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem dzis - super gada, fajnie sie wyrywa od najnizszych obrotow (jeszcze na dotarciu...  :angry: ), ale najwieksze zaskoczenie to chyba jednak wnetrze. Naprawde nie ma sie do czego przyczepic, chyba oprocz plastikowej polki na kapelusz ;) Poza tym wszystko naprawde ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się zaczęło coś o WRX i STI '15.

Byłem opóźniony w temacie przez 2 tyg. Dyrekcja zrobiła w pewnym momencie straszny OT tematu rozwodząc się o momencie obrotowym w Legacy. Fakt, informacje istotne ale nie powinny były się pojawiać tutaj.

 

Może przestalibyście śmiecić w tym temacie?

Popieram w/w kolegę bo tak naprawdę temat można zamknąć w kilku stronach. Reszta to mało wnoszące info. Później skierowuje się nowozarejestrowanego uczestnika forum na dany temat. Chce uzyskać konkretne info ale musi przewalić stertę niepotrzebnych informacji nt. tego czy ktoś się zastanawia nad zakupem czy też dewiacje na temat wyższości AMG nad STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz.......... gdybys był na tym  forum wczesniej niz w 2011r to wiedziałbyś że jest ono mocno specyficzne i na tym polega jego urok i specyfika. Tu prawie nigdy nawet w najbardziej technicznym temacie nie ma wiecej niz 10% odpowiedzi na temat - reszta to zupełnie luźne dywagacje na tematy wszelakie (jedne fajne i dowcipne, inne nie), ale to jest odmiennośc tego forum i potwierdzi ci to kazdy moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz.......... gdybys był na tym  forum wczesniej niz w 2011r to wiedziałbyś że jest ono mocno specyficzne i na tym polega jego urok i specyfika. Tu prawie nigdy nawet w najbardziej technicznym temacie nie ma wiecej niz 10% odpowiedzi na temat - reszta to zupełnie luźne dywagacje na tematy wszelakie (jedne fajne i dowcipne, inne nie), ale to jest odmiennośc tego forum i potwierdzi ci to kazdy moderator.

A widzisz..... Może przez to nie wszyscy mają ochotę integrować się widząc takie forum i ..... "specyficzność".. Ale co kto lubi, taką "specyficzność" sobie zrobiliście, sami w tym się babrzecie i nie widzicie w tym problemu.. W końcu jak offtop to offtop.

 

Może przestalibyście śmiecić w tym temacie?

Popieram w/w kolegę bo tak naprawdę temat można zamknąć w kilku stronach. Reszta to mało wnoszące info. Później skierowuje się nowozarejestrowanego uczestnika forum na dany temat. Chce uzyskać konkretne info ale musi przewalić stertę niepotrzebnych informacji nt. tego czy ktoś się zastanawia nad zakupem czy też dewiacje na temat wyższości AMG nad STI.

Dobrze, że jest choć jeszcze jedna osoba, która to rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...