Jump to content

julian

Użytkownik
 • Posts

  220
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by julian

 1. Zamówiona na własne życzenie jak i zlotowiczów. Będzie się z Wami dobrze bawić.
 2. Dziękuję za info w imieniu niefejsbukowców. Info na temat około spotowych proszę bo nie mam fejsowych info. I dobrze byłoby gdyby relacje foto też się pojawiały albo chociaż linki.
 3. julian

  Wrx 2015+

  Jak zrobiłeś wpisać o tym to od razu zacząłem kminić, żeby się "dorzucić" do zakupu bo mam tylko jeden klucz a jeszcze jak czytam Podkarpacie to już mi bliżej do tematu . Napiszę pw.
 4. julian

  Wrx 2015+

  No i teraz jest jasność. Samo p&p jest możliwe a na filmie doskonale widać, że przetłoczenia na zderzaku są różne w obu, szczególnie w okolicy maskownicy lampek.
 5. julian

  Wrx 2015+

  Ughhh,wyobraziłem sobie jak to mogło wyglądać ... I jest jasność- maska taka sama a zderzak nie. Dzięki za odpowiedzi.
 6. julian

  Wrx 2015+

  Błotniki na pewno są inne A widzisz, na ogłoszeniach pod hasłem grill/atrapa wrx wyświetla się sam ten element. Kolor ma właściwy bo Levorg ma chrom o ile dobrze pamiętam. Tak, plastiki pod halogeny, dzienne, kierunki. A gdyby zdemontować tą zaślepkę i z jednego i z drugiego to czy poszycie zderzaka będzie wspólne dla obu aut?
 7. julian

  Wrx 2015+

  Takie pytanie na ożywienie wątku: jaka jest różnica między zderzakiem przednim i maską z WRX 2015+ a tym z Levorga? Chodzi o same te elementy a nie o zaślepki, atrapki czy ramki.
 8. Ten pochodzi z Forka XT ale nie wiem czy wymiary są inne. Wydaje mi się, że wszystkie mają podobne a diabeł tkwi w szczegółach.
 9. Tak to wyglądało w GD ale miejsca pewnie podobnie mało jak w GH. Samo pierwsze kolanko od flanszy było przycinane bo normalnie kolidowałoby z ramą ale to info dla Ciebie a nie warsztatu bo nie chciałbym pouczać majstów skoro są majstrami a niektóży źle znoszą, że klient coś doradza. Nie wybrałbym tego samego warsztatu. I bulgot będzie jak nie teraz to za chwilę. Ps. U mnie majster rozplątał wiązkę i udało się na ori kablu sięgnąć do drugiej sondy.
 10. julian

  Wrx 2015+

  Co ma kolektor do twin scroll?
 11. Tak. Nie wiem czy admin nie traktuje jako reklamę.
 12. Mag..flow - może tak będzie można odszukać bo nie wiem czy mogę nazwę wpisać.
 13. Tak dobierałem, pod EURO4, uniwersalny. Nie chciałem no name i nie mam problemów z wydechem.
 14. Majster który przerabiał rozplątał wiązkę i dało się przedłużyć.
 15. Z tego co pamiętam to w koletorze btł otwór na sondę. Tam poszła pierwsza. W dalszej części po poprowadzeniu rurek, by ominąć ramę, wstawiony był katalizator, na którego wyjściu było gniazdo na drugą sondę. Taki zabieg sprawił, że jeżdżę bez check'ów od początku przeróbki. Mocy odczuwalnie tyle samo, zużycie takie samo.
 16. Kolektor z turbo. Kolanka były i to niezłe by ominąć ramę. Wszystko połączone w całość pięknie gra. Dla wcześniejszego pytania o kat to wybrałem odpowiedni do dohc kat Euro4, u mnie marki Mag..flow - nie pisze nazwy bo nie wiem czy moderator nie wyeliminuje.
 17. Kat zamontowany za kolektorem. Nic nie rezonuje, żadnych checków, brak odczucia utraty mocy.
 18. Gdzie w Rz macie miejsce do "zabawy" jak sypnie białym?
 19. Z kolektorem od silnika z turbo to poszukaj Peku33, miał linka do swojego bloga o przeróbce. Możesz też patrzeć na moje wpisy w tym wątku.
 20. U mnie: 300 kolektor Forek XT, 400 katalizator Magnaflow Euro 4, robota 900. Tłumik końcowy mam Prodrive kupiony wcześniej. Jak posłuchasz to zapomisz o cenie.
 21. julian

  Audio w subaru

  To dla tych co mają AUX albo CHINCH. U mnie brak tych "gadżetów" ale kopmy dalej.
 22. julian

  Audio w subaru

  Otrzymałem odpowiedź od WEFA, że niestety nie mają rozwiązań do radia VDO w Subaru.
 23. julian

  Audio w subaru

  Podłączam się pod temat bo od kilku dni szukam właśnie możliwości doposażenia radia w bluetooth. Legacy IV może mieć inną jednostkę niż u mnie w Imprezie. Tu jest VDO DC643/92IC z możliwością podłączenia zmieniarki i gniazdem 8 pin. Wysyłałem zapytanie w tej sprawie i czekam na odpowiedź bo z moich ustaleń to może być najbardziej korzystny motyw. A przyznam, że nie udało mi się znaleźć motywu wpinanego w kostki fabryczne. Jak ktoś ma jakiegoś linka to poproszę.
 24. Hawk to na pewno euro 4. U siebie montowałem Magnaflow z otworem na sondę w który poszła druga sonda. Średnica bodajże 57 mm ale nie mam do końca pewności bo nie mam zakupu w historii Alledrogo. Mogę zmierzyć tylko potrzebuje auto w górę, choćby na podnośniku ale to każdy może zrobić przy odrobinie chęci.
 25. #wook napisał, że hawkeye a tam był tylko 2.0 dohc, ej 204.
×
×
 • Create New...