Jump to content

julian

Użytkownik
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobry

About julian

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Auto
  GD MY06

Recent Profile Visitors

692 profile views
 1. U mnie: 300 kolektor Forek XT, 400 katalizator Magnaflow Euro 4, robota 900. Tłumik końcowy mam Prodrive kupiony wcześniej. Jak posłuchasz to zapomisz o cenie.
 2. julian

  Audio w subaru

  To dla tych co mają AUX albo CHINCH. U mnie brak tych "gadżetów" ale kopmy dalej.
 3. julian

  Audio w subaru

  Otrzymałem odpowiedź od WEFA, że niestety nie mają rozwiązań do radia VDO w Subaru.
 4. julian

  Audio w subaru

  Podłączam się pod temat bo od kilku dni szukam właśnie możliwości doposażenia radia w bluetooth. Legacy IV może mieć inną jednostkę niż u mnie w Imprezie. Tu jest VDO DC643/92IC z możliwością podłączenia zmieniarki i gniazdem 8 pin. Wysyłałem zapytanie w tej sprawie i czekam na odpowiedź bo z moich ustaleń to może być najbardziej korzystny motyw. A przyznam, że nie udało mi się znaleźć motywu wpinanego w kostki fabryczne. Jak ktoś ma jakiegoś linka to poproszę.
 5. Hawk to na pewno euro 4. U siebie montowałem Magnaflow z otworem na sondę w który poszła druga sonda. Średnica bodajże 57 mm ale nie mam do końca pewności bo nie mam zakupu w historii Alledrogo. Mogę zmierzyć tylko potrzebuje auto w górę, choćby na podnośniku ale to każdy może zrobić przy odrobinie chęci.
 6. #wook napisał, że hawkeye a tam był tylko 2.0 dohc, ej 204.
 7. Który rocznik i jaki model silnika albo moc?
 8. To dwa "pół ryjki" do kanta.
 9. Haha! Dobre A może sam ryjek?!
 10. Zapytanie czy @Adventure184 ma pomysł i ofertę na maseczki forumowe?
 11. Nie mam Fb i cały czas potrzebne dane do logowania.
 12. U mnie nie działa ten link. Potrzebne jakieś dane do logowania...
 13. Właśnie tak pamiętam dostępność "bulgotkolektorów" wiele lat wcześniej. Chciałem mieć Hawk i koniecznie docelowo bulgot. Wszystkie oferty z takim były do wersji SOHC, dalej żadnej. Producenci elementów nawet tacy jak Borla nie mieli w ofercie kolektorów do DOHC. Dziwne to bo klientów by mieli, jak widać. Był jednym człowiek, który to robił i są jego filmy w necie. Zrobiłem ten mod w Hawk, czyli silnik DOHC(EJ204) , przez zamontowanie kolektora z wersji 2.0 turbo (EJ205). Nie wiem czy z wersji 2.5t będzie pasował, 2.0t pasuje i będzie do Legacy IV bo silnik tej samej konstrukcji.
×
×
 • Create New...