Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY15


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

cos o silniku wiecej wspominali ?(modyfikacje ma miec jakies podobno)  

......

 

 

Więcej azotu na wale ? :D

PS. Sorry Panowie ale dla mnie nowe STI to jest po prostu jedna wielka beka śmiechu. Trochę faceliftingu dla rozkapryszonych dzieci i na tym temat się kończy.Gdzie innowacje ? gdzie rozwój napędu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej innowacji, jeśli idzie o silnik masz w WRX 2.0DIT, ale tutaj masz nową skrzynkę 6mt, która zbiera super recenzje, poza tym wszyscy recenzenci chwalą modyfikacje podwozia, tutaj sporo się zmieniło. Generalnie wszystkie recenzje mówią, że to najlepiej prowadzący się STI w historii, poza tym masz nową budę i zupełnie nowy środek, zatem zmieniło się wszystko poza silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Herostates

 

1) 2,0 DIT - ale gdzie on jest ??? Przecież póki co wiemy,że w STI go nie zamontowali

2) Skrzynia 6mt- niewiele o niej wiem więc się nie będe mądrzył.Powiem tyle tylko,że stara była dość mocnym punktem subaru. Może lepsze jest wrogiem dobrego ,więc chętnie poczekam

3) Modyfikacje nadwozia- rzeczywiście w porównaniu do Lanosa jest lepiej. Mnie Hawk podoba się bardziej ale kwestia gustu. Niemniej chyba szału nie ma.

4) Środek- pewnie klienci mają swoje preferencje. Czasy też wymagają multimediów. Ja jednak lubię w miarę surowe środki.Wszak przypominające ,że subaru to auto rajdowe

5) Podwozie- chyba bazuje na lanosie jednak.Potrzeba więcej info.

 

RECENZJE - zastary jestem aby brać na poważnie opłacane wydumki na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Herostates

 

1) 2,0 DIT - ale gdzie on jest ??? Przecież póki co wiemy,że w STI go nie zamontowali

2) Skrzynia 6mt- niewiele o niej wiem więc się nie będe mądrzył.Powiem tyle tylko,że stara była dość mocnym punktem subaru. Może lepsze jest wrogiem dobrego ,więc chętnie poczekam

3) Modyfikacje nadwozia- rzeczywiście w porównaniu do Lanosa jest lepiej. Mnie Hawk podoba się bardziej ale kwestia gustu. Niemniej chyba szału nie ma.

4) Środek- pewnie klienci mają swoje preferencje. Czasy też wymagają multimediów. Ja jednak lubię w miarę surowe środki.Wszak przypominające ,że subaru to auto rajdowe

5) Podwozie- chyba bazuje na lanosie jednak.Potrzeba więcej info.

 

RECENZJE - zastary jestem aby brać na poważnie opłacane wydumki na zamówienie

 

 

z tego co napisałeś wynika, że "nic nie wiesz" i/lub "chyba nic nie wiesz"z ale już zaszufladkowałeś STI kategorii

 

 

 

nowe STI to jest po prostu jedna wielka beka śmiechu

 

jakie to typowe dla naszej nacji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X jeżeli chodzi o silnik to nie wiem co zmienili mam nadzieję że jednak coś zmienili bo mój lanos 2008 umarł po 65kkm mój sedan przy 60 kkm był ok i jeździ dalej z tego co wiem (katowane auta nie były ale wolno też nie jeździły). zawieszenie zmieniono już w sedanie my10 (np. inne mocowania wahacza przód - w sensie większe elementy gumowe) mimo to sedan był trochę kanapowaty nawet po zmianie stabilizatorów na twardsze. jak czytam co piszą i to się sprawdzi to znaczy że STI15 będzie tym czego ja od niego oczekuję, czyli twardym, optymalnie na polskie drogi zestrojonym, z dobrym feedbackiem dla kierowcy,  samochodem sportowym do codziennego użytku z rodziną (jeżeli chcesz wiedzieć o czym mówię zapraszam pojeździsz Focusem RS - świetna taczka i potem STI - zrozumiesz co oznacza komfort w sportowym aucie). Skrzynia i jej sterowanie zawsze w STI 6MT było TOP i nie porównuję tego z niczym bo nic tak dobrego z manuala nie używałem. Napęd i sterowanie (DCCD) ponad wszystkie haldexy i inne.

Gdzie ta beka śmiechu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej innowacji, jeśli idzie o silnik masz w WRX 2.0DIT, ale tutaj masz nową skrzynkę 6mt, która zbiera super recenzje, poza tym wszyscy recenzenci chwalą modyfikacje podwozia, tutaj sporo się zmieniło. Generalnie wszystkie recenzje mówią, że to najlepiej prowadzący się STI w historii, poza tym masz nową budę i zupełnie nowy środek, zatem zmieniło się wszystko poza silnikiem.

 

Dokładnie.

I na całe szczęście dla tych marudzących nikt nie każe im kupować nowego STI.. No i nie wyjdą na rozkapryszone dzieci co ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdziwy i dojrzały mężczyzna jeździ aidi w kombiaku "panie, prestiżowa marka, innowacyjne technologie, niezawodność i gwarantowany odbiór wysokiej pozycji społecznej" jak to stwierdził handlowiec w jednym z salonów audi... Nie tam jakieś smieszne subaru ze spolerami dla rozkapryszonych dzieciaków!

 

 

@ericsson T10s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

cos o silniku wiecej wspominali ?(modyfikacje ma miec jakies podobno)  

......

 

 

Więcej azotu na wale ? :D

PS. Sorry Panowie ale dla mnie nowe STI to jest po prostu jedna wielka beka śmiechu. Trochę faceliftingu dla rozkapryszonych dzieci i na tym temat się kończy.Gdzie innowacje ? gdzie rozwój napędu ?

 

LIKE IT !!!! Niezawodny silnik, wspaniałe kubełkowe fotele to super szybkiego auta ........ nic tylko kupowac w ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak ludzie traktują samochody jak panaceum na kompleks niższości (i to nie tylko u nas tak myślę), auto jak buty, kupujesz które ci się podoba za kasę na jaką cię stać i koniec, nie podoba się kup coś innego, a nie to jest prestiż tamto nie, masakra że ludzie lubią sobie tak życie utrudniać, jakby nie można było swojego czasu lepiej spędzać.

 

To jest przedmiot, jednym się podoba innym nie, i uważam że nie potrzebne jest tyle emocji wokół niego.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Sorry Panowie ale dla mnie nowe STI to jest po prostu jedna wielka beka śmiechu. Trochę faceliftingu dla rozkapryszonych dzieci i na tym temat się kończy.Gdzie innowacje ? gdzie rozwój napędu ?

 

W nowym "Motorze" jest więcej - a jako, że nie chce mi się przepisywać - wklejam zdjęcie, resztę doczytać ! :D

post-550-0-81993600-1398421234_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak ludzie traktują samochody jak panaceum na kompleks niższości (i to nie tylko u nas tak myślę), auto jak buty, kupujesz które ci się podoba za kasę na jaką cię stać i koniec, nie podoba się kup coś innego, a nie to jest prestiż tamto nie, masakra że ludzie lubią sobie tak życie utrudniać, jakby nie można było swojego czasu lepiej spędzać.

 

To jest przedmiot, jednym się podoba innym nie, i uważam że nie potrzebne jest tyle emocji wokół niego.

Prowokujesz czy nie stać Cię na nowe STI? B):biglol:

Mnie nie stać ale zdecydowanie bardziej kręci mnie STI niż inne auto, nawet marki Subaru. Ot, takie małe kompleksy ... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ludzie po prostu lubią fajne rzeczy, a co jest fajne to już kwestia osobistej oceny i wyboru.

 

Może się narażę Paniom, ale w sumie to dlaczego każdy facet chce mieć i (pod)świadomie szuka ładnej partnerki, a dopiero potem myśli o tym czy umie gotować, itd? Choć z drugiej strony są też takie auta jak BRZ  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...