Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rombu napisał:

Vettel strasznie pokłócił się z szefostwem. Poszło na noże.

Za faworyzowanie Leclerc'a, za dziwnie odpadające skrzydło.

Odchodzi z Ferrari.

Od wyścigów europejskich zastępuje go Kubica.

Oficjalne potwierdzenie jeszcze dziś.

Nareszcie .....  :yahoo:

 

 

 

Dobry dowcip dobry :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rombu napisał:

Vettel strasznie pokłócił się z szefostwem. Poszło na noże.

Za faworyzowanie Leclerc'a, za dziwnie odpadające skrzydło.

Odchodzi z Ferrari.

Od wyścigów europejskich zastępuje go Kubica.

Oficjalne potwierdzenie jeszcze dziś.

Nareszcie .....  :yahoo:

 

 

 

 

No i super!!

 

Po kłopocie i Robert walczy o mistrza!!! 

 

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pablonas napisał:

Mnie zastanawia dlaczego RK startujący na oponach medium zjechał na pierwszy pitstop przed GR startującym na softach

Mówił w wywiadzie, że na świeżych oponach bolid daje jakoś radę, co w sumie widać na filmie ze startu, a zupełnie nie daje rady na zużytych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu on board, z pierwszego okrążenia RK, boli jak widzę, jak inne bolidy odjeżdżają na prostej.

Niby silnik ten sam ale naprawdę musieli zepsuć aero by aż taka różnica powstawała - tego żaden kierowca nie nadrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Kubice też za to,że nigdy nie opowiada głupot w mediach. Ale niemniej powstają wątpliwości czy to bolid czy może Russel jest szybszy:

 

Muszę również krótko odnieść się do informacji na temat rzekomo różnych pakietów aerodynamicznych w samochodach Williamsa. Wydaje mi się to nadinterpretacją. Nawet Robert Kubica nie potwierdził tych informacji, a jedynie dywagował, czy problem może dotyczyć aerodynamiki. Z kolei twierdzenia Roberta, że ma zupełnie inny samochód od swojego kolegi z zespołu też, moim zdaniem noszą znamiona przesady. Problem, że dana konstrukcja zdecydowanie lepiej pasuje jednemu kierowcy, a innemu kompletnie nie odpowiada jest co najmniej tak stary jak historia Formuły 1. Bardzo rzadko stoi za tym intencjonalne działanie zespołu na niekorzyść swojego kierowcy, a jak dla mnie wypowiedź Roberta tak zabrzmiała. Oczywiście nie zmienia to faktu, że z konkurencyjnością Williamsa jest aktualnie duży problem, ale właśnie dlatego odniesienie wyników do drugiego kierowcy w zespole jest zazwyczaj wymierne, a Kubica szeroko komentując tą sprawę potwierdza wspomnianą zależność.

 

Za WP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury... Przecież i RK i GR wypowiadali się jednoznacznie, że auta różnią się między sobą i nie wiadomo, skąd ta różnica. Zespół dostaje różne dane przy tych samych ustawieniach. 

Widać po pracy na kierwonicy, że są dosłownie identyczne: :D  

 

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto tak pieknie pisze w WP ten gruby ? co kiedyś jeździł jakieś 20 lat temu ? gość komentator a takie osądy wydaje jak by nie daj Boże coś osiągnął w tym sporcie. 

Jego zdaniem słowa Roberta noszą znamiona przesady ? Ludzie trzymajcie mnie bo ze śmiechu kisnę. Chłop co go nikt nie zna, daje takie komentarze ! no znaj proporcje, znaj proporcje. Kolejnym komentującym o F1 i w sprawie Roberta będzie kto ? Małysz ? Tajner ? Czy może jeszcze jakiś inny obyty w świecie znawca sportów motorowych. Bez ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, antikos napisał:

Kolejnym komentującym o F1 i w sprawie Roberta będzie kto ? Małysz ? Tajner ? Czy może jeszcze jakiś inny obyty w świecie znawca sportów motorowych. Bez ja. 

 

Powinni brać jakiegoś eksperta z tego forum. Tutaj ich nie brakuje ;) Bo co taki Małysz może wiedzieć o kręceniu kierownicą. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antikos napisał:

Mnie to bardziej zastanawia co oni chcą dziś testować ?? skoro wiedzą że ten samochód to szrot, więc co nim chcą testować ? max prędkość czy kontry ? przecież to bezsensu.

 

Rus ma jeździć autem Kubicy. Jestem ciekaw co powie. Robert na maksymalnym wkurzeniu po wyścigu w sprawie różnic w autach więc pewnie maja sobie coś do wyjaśnienia, co się właściwie dzieje. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał:

 

Rus ma jeździć autem Kubicy. Jestem ciekaw co powie. Robert na maksymalnym wkurzeniu po wyścigu w sprawie różnic w autach więc pewnie maja sobie coś do wyjaśnienia, co się właściwie dzieje. 

Jak na wyjaśnianie to przez godzinę przejechali instalacyjne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie intryguje jazda Russela Mercedesem. Co to ma na celu ???? Czyżby chcą zobaczyć a Mercedes im to umożliwia co ten sam silnik robi w różnych nadwoziach. Może mogą liczyć na pomoc Mercedesa ??? Daj Boże bo to by było wybawienie.

 

Jeśli Russel powie, że bolid Kubicy jest OK a stoper to potwierdzi to akcje Kubicy popikują w dół.:mellow:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...