Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Rus "pyknął" Robsona choć niewiele.  Stroll znowy słabo a tak cwaniakował , że szczęśliwy, że się zabrał z Wiliamsa.   Jutro stawiał, że Kubica objedzie Russela w wyścigu.

 

Ciutek zmniejszył się dystans do najlepszych. Może przyspieszą z czasem.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed jutrzejszym wyścigiem w Chinach zróbcie sobie koledzy przerwę i dzisiaj o 16:00 na Eurosport 1, obejrzyjcie wyścig Formula-E w Rzymie. Oglądałem przed chwilą kwalifikacje. Rewelacja. Naprawdę się dzieje! Polecam ;-) 

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piotruś napisał:

Przed jutrzejszym wyścigiem w Chinach zróbcie sobie koledzy przerwę i dzisiaj o 16:00 na Eurosport 1, obejrzyjcie wyścig Formula-E w Rzymie. Oglądałem przed chwilą kwalifikacje. Rewelacja. Naprawdę się dzieje! Polecam ;-) 

 

próbowałem i włączyłem na youtube jakieś najlepsze "akcje" z 2018. Za cicho tam jest, nie mogę tego oglądać przez to :blink:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jacky X napisał:

PS. Dlaczego te bolidy się tak sypią na tarkach ? W przeszłości nie pamiętam aby to był aż taki problem. W ogóle nie kojarzę aby był z tym problem.

 W tym bolidzie się coś wygina przy hamowaniu :D wyobrażasz sobie co się musi dziać na tarce? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie żartować, że nagle w Williamsie znajdzie się darmowa sekunda. Nawet jeśli ktoś wpadnie na to, co trzeba poprawić, by walczyć z innymi, to wprowadzenie zmian do bolidu zajmie miesiące. Robert miał powiedzieć we włoskiej telewizji, że od pół roku czeka na kierownicę, która miałaby znacząco ułatwić mu życie.

 

Źródło.

 

A jeśli komuś nie chce się otwierać linka, to tu tekst oryginalny:
 

[Edit] Kubica complained about the fact Williams has so big problems that they could not deliver the wheel even after 6months.

It's really sad what Williams became in the few past years.

[Edit 2] Kubica said it on Italian TV, during the “Paddock Live” show. He complained about the current Williams situation, using a lot of irony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy:yahoo:

 

 

20190414_091146.jpg

 

20190414_110459.jpg

 

Taką mamy przepaść między początkami tego sportu a dniem dzisiejszym

 

 

 

20190414_100332.jpg

 

20190414_102904.jpg

Nie wiem czy te smoki pomogą chłopakom, ale na to liczę :biglol:

 

 

20190414_114218.jpg

 

20190414_114419.jpg

Edytowane przez matros1
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińska nuda.

Troszkę Kimi wyprzedza/próbuje, Verstapen również dodaje nieco kolorytu. Ferrari kalkuluje jak zawsze w boxie, ale widać, że przekalkuluje.

 

O Williamsie nie napiszę, zgodzę się z:

15 minut temu, chojny napisał:

Williams... stabilnie..

stan pacjenta krytyczny....ale stabilny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...