Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, subleo napisał:

 

Ależ jest wkurzony ...... przypomina mi się rajd Niemiec , jak mu Msport włożył silnik używany , który miał mieć przegląd i ograniczyli moc :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, carfit napisał:

Ależ jest wkurzony ...... przypomina mi się rajd Niemiec , jak mu Msport włożył silnik używany , który miał mieć przegląd i ograniczyli moc :( 

Ogolnie to wygląda na to że Robert przypuszczal że będzie ciężko ale chyba nie spodziewał się że aż tak.Bedzie walczył ale widać że sam chyba ma wątpliwości czy to wogole ma sens .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turdziGT napisał:

Ogolnie to wygląda na to że Robert przypuszczal że będzie ciężko ale chyba nie spodziewał się że aż tak.Bedzie walczył ale widać że sam chyba ma wątpliwości czy to wogole ma sens .

On już w Singapurze w tamtym roku mówił o różnicach technicznych z WR do reszty, skrzynia alu, gdzie reszta korzysta z Carbonu , to samo z amortyzatorami.... więc wiedział /przypuszczał co może być .... ale cóż lepiej jeździć jak siedzieć w boksach . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie to ja nie jestem przeciwny zespołom B. Wręcz dokładnie wszystkim po tej samej ceni Ferrari powinno sprzedać zestaw HAASA i niech się ściągają. Ni cholery nie wiem dlaczego Wiliams tak odstaje. Chyba Cleire po pazurach więcej myśli niż o bolidzie i to tak grzecznie napisane.

 

Kubica powiedział, że George się zdziwi bolidem. Ale to nie jest takie oczywiste. Zobaczymy we wtorek. Jak George będzie szybszy w bolidzie Kubicy ..... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jacky X napisał:

Jak George będzie szybszy w bolidzie Kubicy .....

Myślę że Robert wie co mówi , z resztą George już to też niemal potwierdził we wczorajszym wywiadzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jacky X napisał:

W takim układzie to ja nie jestem przeciwny zespołom B. Wręcz dokładnie wszystkim po tej samej ceni Ferrari powinno sprzedać zestaw HAASA i niech się ściągają. Ni cholery nie wiem dlaczego Wiliams tak odstaje. Chyba Cleire po pazurach więcej myśli niż o bolidzie i to tak grzecznie napisane.

 

Kubica powiedział, że George się zdziwi bolidem. Ale to nie jest takie oczywiste. Zobaczymy we wtorek. Jak George będzie szybszy w bolidzie Kubicy ..... :wacko:

No i tu mozna sie zastanawiać czy lepiej byc niezależnym i byc na końcu stawki czy kupic sprawdzona technologie i sie ścigać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, przemekka napisał:

 

 

Przyznaję, że wywiad powyścigowy mnie trochę dobił, ale patrząc na onboard ze startu moje morale wrosło kilkukrotnie. 

Absolutnie mistrzowskie panowanie nad bolidem podczas hamowania, Pan Kubica z dawnych lat, z wykraczającymi poza fizykę punktami hamowania. To krótkie wideo bardzo pozytywnie mnie nastawiło. Zresztą, sam Robert wspomniał o tych pozytywach i chociaż człowiek czasami wątpi, to kolejny raz mamy potwierdzenie, że wszystkie jego wypowiedzi to 100% prawda.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się ogląda ten start.

 

Na PLUS :

1) Nie wiem ile Rokit daje kasy ale mówi, że zostaje na 3 lata minimum.

2) Kubica daje radę przejeżdżać cały wyścig w co nie każdy wierzył.

3) Taczki W póki nie licząc że się rozpadają nie psują się i dojeżdżają do mety.

 

Na MINUS:

1) Brak przesłanek realnych na progres. Nie ma żadnych realnych zapowiedzi i terminów na poprawę osiągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...