Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jumpman napisał:

Cos mi sie zdaje ze Robert jeszcze zatęskni za tym wstrętnym nieprofesjonalnym M-Sportem ktory przy Williamsie z perspektywy czasu wydaje sie idealnie zorganizowanym teamem.

 

Racja. 

Oby ta tęsknota przeszła w czyny. 

 

W Polskę i też do naszego Narodowego sponsora idzie przekaz: Kubica znowu ostatni. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lipa ale trzeba było się z tym liczyć, że nawet na Chiny czy Azerbejdżan pewnie nic nie poprawią ale może chociaż w którymś momencie sezonu będzie widać światełko w tunelu i zaczną iść kroczkami do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, turdziGT napisał:

Taka dygresja.Idzie teraz rajd Korsyki ktory ogladam w WRC plus i jestem przyklejony do smartfona. Mam tez abonament na F1 TV tylko przez RK i stwierdzam ze F1 przy WRC to kurna potwornie nudny sport.

Co komu się podoba :) WRC przy F1 to nisza w niszy, nawet jeśli walka jest bardziej wyrównana. Zdecydowana większość woli jednak walkę na torze i top technologiczny niż korespondencyjne pojedynki na zadupiach ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zyzol napisał:

Co komu się podoba :) WRC przy F1 to nisza w niszy, nawet jeśli walka jest bardziej wyrównana. Zdecydowana większość woli jednak walkę na torze i top technologiczny niż korespondencyjne pojedynki na zadupiach ;) 

No nie wiem technologicznym topem to  na pewno nie jest ani aplikacja F1 ani tym bardziej F1TV.WRC plus nie do rasta do piet latwoscia  obslugi i tym co przekazuje ale to oczywiscie kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, z tego co się słyszy, W nie robi nowych części bo oszczędza kasę na cały nowy pakiet areo. Oby to była prawda. Ja patrzę optymistycznie w przyszłość. Spokojnie kibicuje, liczę że za dwa wyścigi Robert zacznie walczyć o wejście do Q2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze Robert wreszcie robi to co kocha

po drugie, podczas wywiadu w Bahrajnie pomimo narzekania na bolid i brak części był uśmiechnięty, czy wręcz momentami radosny - poczekajmy więc z ocenami przynajmniej do połowy sezonu

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, antikos napisał:

Spokojnie, z tego co się słyszy, W nie robi nowych części bo oszczędza kasę na cały nowy pakiet areo. Oby to była prawda. Ja patrzę optymistycznie w przyszłość. Spokojnie kibicuje, liczę że za dwa wyścigi Robert zacznie walczyć o wejście do Q2.

Na dzień dzisiejszy brzmi to tak abstrakcyjnie jak by mi jutro ktos powiedział ze za 2 dni lecę na księżyc 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jumpman napisał:

Jesli cos sie poprawi to dopiero w Europie. Tak uwazam.

 

Po czym wnosisz, że miałby się coś poprawić? Jakoś przesłanek nie widzę. 

Head nie włączy magicznego guzika. To będą długie analizy i praca na podstawie prób i błędów. To projekt na przyszły rok. 

Robert może się ścigać jedynie z jednym facetem w tym roku. 9 razy przegrał. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi napisał:

Robert może się ścigać jedynie z jednym facetem w tym roku. 9 razy przegrał. :(

gwoli ścisłości, to jak na razie przegrał tylko raz i to też dlatego, że stracił skrzydło w pierwszym zakręcie...

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tamer9 napisał:

gwoli ścisłości, to jak na razie przegrał tylko raz i to też dlatego, że stracił skrzydło w pierwszym zakręcie...

 

Było 9 sesji w których mierzono czas. W 3 był istotny. W pozostałych są próby prędkości, do których można się odnosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

Na dzień dzisiejszy brzmi to tak abstrakcyjnie jak by mi jutro ktos powiedział ze za 2 dni lecę na księżyc 

 

niewiele mniej abstrakcyjnie można było patrzec przez dlugie lata na perspektywe  powrotu na grid.. w ogóle powrotu w to konkretne miejsce po wypadku. 

 

poczekajmy i dajmy chlopakowi robic swoje. troche wiary jeszcze... niewiele bylo pewnikow poza tylko i wyłacznie  RK determinacja, aby sadzic ze sie pewnikiem uda, czy też czekac na powrot. a jednak ów powrot wydrapał. 

 

jaki Williams jest widac, ale jak juz zauwazono:

1. jezdzi i wrocil tam gdzie chcial i wiemy / wydaje nam sie, ze takie podjal decyzje gdzie to od niego zalezalo

2. robi to za czym najbardziej tesknil

 

dajmy chlopu czas i oby troche szczescia mu dopisalo, a jesli jest zadowolony, to dobry znak.

to nie jest facet ktory wyglada na zadowolonego na pokaz.. raczej. 

 

jasne ze fajnie jakby jedzil u czerwonych, ale to bylo i i na razie na pewno nie jest. 

Ale byc moze dla RK bycie znow w miejscu gdzie jest, przyszedlszy strudzenie z miejsca gdzie byl, jest wystarczajace by pomimo kiepskiej formy Williamsa nie plakac w rekaw. 

RK i tak bedzie drapał dalej. 

czasu i szczęścia, bedzie dobrze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elias napisał:

 

Ale byc moze dla RK bycie znow w miejscu gdzie jest, przyszedlszy strudzenie z miejsca gdzie byl, jest wystarczajace by pomimo kiepskiej formy Williamsa nie plakac w rekaw. 

 

Wątpię aby dla Roberta sam powrót i walka z bolidem na końcu stawki była wystarczająca bo jak to sam kiedyś mówił jak ma tylko jechać i o nic nie walczyć to może to robić w domu na konsoli.

Po kwali zadowolony to nie był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Jak cudownie widzieć Roberta znów na P1, po 11 latach z Bahrajnu 2008 do Bahrajnu 2019. 

Ale, że Vettel 19-ty ? Jakieś problemy natury technicznej/zdrowotnej/naczyniowej/chemicznej/fizycznej/finansowej/klimatycznej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że Ferrari popełnia błąd dając fotel kierowcy tylko dla hajsu z hipermarketów Leclerc i efekt widać w załączonym powyżej obrazku. :P

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...