Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jacky X napisał:

A mnie intryguje jazda Russela Mercedesem. Co to ma na celu ???? Czyżby chcą zobaczyć a Mercedes im to umożliwia co ten sam silnik robi w różnych nadwoziach. Może mogą liczyć na pomoc Mercedesa ??? Daj Boże bo to by było wybawienie.

 

Jeśli Russel powie, że bolid Kubicy jest OK a stoper to potwierdzi to akcje Kubicy popikują w dół.:mellow:

 

 

Co tu intrygować ?? Przecież russel to wychowanek Mercedesa i w zasadzie wciąż jest w ich szkole, a że nie ma dla niego miejsca za kierownicą to już inna prawa kaloszy, tu nie ma żadnej sensacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

Rus ma jeździć autem Kubicy. Jestem ciekaw co powie. Robert na maksymalnym wkurzeniu po wyścigu w sprawie różnic w autach więc pewnie maja sobie coś do wyjaśnienia, co się właściwie dzieje. 

nikt tego nie potwierdził że jest samochód Roberta. Robert mówił cytuje "z tego co mi się wydaje jeździmy moim samochodem" i tyle jak jest naprawdę pewnie się nie dowiemy szybko. 

Podobno jednak samochód Russela, inne malowanie. Podobno ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, antikos napisał:

nikt tego nie potwierdził że jest samochód Roberta. Robert mówił cytuje "z tego co mi się wydaje jeździmy moim samochodem" i tyle jak jest naprawdę pewnie się nie dowiemy szybko. 

Podobno jednak samochód Russela, inne malowanie. Podobno ! 

A zapewne jest to składak z obu :D 

 

GR 1:33.682

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ipsx82 napisał:

Faktycznie chyba to składak bo czarna kamera GR i skrzydło przednie RK :P

 

Obstawiam w ciemno, że to bolid RK z kamerką GR. A po lanczu wyjedzie RK tym samym autem z żółtą kamerką (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, antikos napisał:

Powrót Roberta - donosi że jednak bolik RK jeździ. 

 

Czy dobrze rozumiem - teraz nim jeździ Russell, a w sesji popołudniowej tym samym bolidem będzie jeździł Kubica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...