Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy GP Monaco tobyl pierwszy od bardzo dawna  wyścig F1 ktory oglądnąłm i juz wiem dlaczego nie ogladam F1. Za wyjatkiem wyprzedzania Maxa i dzwona na hamowaniu to nudy jak flaki z olejem.Wczoraj lecąc przez kanały trafiłem na V8 supercars na jakim Australijskim wyp..... i tak sie wciągnąłem bo tyle sie działo ze ogladnalem cały wyścig mimo ze tego nie planowałem.

Dramat co oni z tym sportem zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makabrycznie nudny hmmm... wyścig, nie, to nie był wyścig, ale jakiś pseudo wyścig - jedyne emocje zapewnił Verstappen i Leclerc ;) No i Williams, który był klasą sam dla siebie :facepalm: Ale nie było tak źle - miałem sporo piwa w lodówce, więc jakoś tam dotrwałem do końca B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem ostatnie 12 okrążeń i byłem lekko w szoku. Riccardo mając do dyspozycji 75% mocy i 6 biegów obronił się przed Vettelem i Hamiltonem bo obaj narzekali na opony. Chyba jednak coś jest nie tak z gumami jeśli w pełni sprawne bolidy Mercedesa i Ferrari nie mogą sobie poradzić z kulejącym Red Bullem. 

Sierioża i Lens jak zwykle. Może nie najszybciej ale przynajmniej ich forma jest równa i przewidywalna. Czy ktoś może się orientuje jak to jest możliwe, że Williams nie umiał założyć kół Sierioży przed startem i Sirotkin dostał karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tutek napisał:

Czy ktoś może się orientuje jak to jest możliwe, że Williams nie umiał założyć kół Sierioży przed startem i Sirotkin dostał karę?

Nie wiem, jak to jest możliwe, ale jak widać Williams wyznaje zasadę, że "impossible is nothing" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

Dzisiejszy GP Monaco tobyl pierwszy od bardzo dawna  wyścig F1 ktory oglądnąłm i juz wiem dlaczego nie ogladam F1. Za wyjatkiem wyprzedzania Maxa i dzwona na hamowaniu to nudy jak flaki z olejem.Wczoraj lecąc przez kanały trafiłem na V8 supercars na jakim Australijskim wyp..... i tak sie wciągnąłem bo tyle sie działo ze ogladnalem cały wyścig mimo ze tego nie planowałem.

Dramat co oni z tym sportem zrobili.

 

Akurat tego nie oglądałem ale poprzednie były klasa jak na nudy F1 w latach ubiegłych ;) 

 

#44 sam mówił na konferencji że to nie był wyścig a jazda w korku, zderzak w zderzak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, chojny napisał:

#44 sam mówił na konferencji że to nie był wyścig a jazda w korku, zderzak w zderzak. 

Może na GP Monaco Subaru by wystawiło jednorazowo własny bolid? Pojemność 1,6 mają opanowaną, do tego EyeSight - byłoby jak znalazł na takie korki :D

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, turdziGT napisał:

Dzisiejszy GP Monaco tobyl pierwszy od bardzo dawna  wyścig F1 ktory oglądnąłm i juz wiem dlaczego nie ogladam F1. Za wyjatkiem wyprzedzania Maxa i dzwona na hamowaniu to nudy jak flaki z olejem.Wczoraj lecąc przez kanały trafiłem na V8 supercars na jakim Australijskim wyp..... i tak sie wciągnąłem bo tyle sie działo ze ogladnalem cały wyścig mimo ze tego nie planowałem.

Dramat co oni z tym sportem zrobili.

 

Nie oglądam to się wypowiem? Co za bzdury.

Polecam zerknąć chociaż na skróty z poprzednich wyścigów, bo działo się naprawdę dużo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szokers napisał:

 

Nie oglądam to się wypowiem? Co za bzdury.

Polecam zerknąć chociaż na skróty z poprzednich wyścigów, bo działo się naprawdę dużo.

 

Bzdury nie bzdury.Ogladalem Monaco.Tu jest skrót który chyba mówi sam za siebie.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1048992251924423&id=568665409957112

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Dzisiejszy GP Monaco tobyl pierwszy od bardzo dawna  wyścig F1 ktory oglądnąłm i juz wiem dlaczego nie ogladam F1

 

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Dramat co oni z tym sportem zrobili.

 

20 minut temu, turdziGT napisał:

Bzdury nie bzdury.

 

Jednak bzdury. Jak można oceniać sezon bo obejrzeniu wyścigu, który był jaki miał być. Bez deszczu w Monaco w obecnych bolidach nic nie wymyślą. Jak przez aero nie możesz się utrzymywać metr za poprzednim bolidem i szybciej przelecieć zakrętu to jak tam wyprzedzić :P

 

Obecny sezon jest bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, turdziGT napisał:

Bzdury nie bzdury.Ogladalem Monaco.Tu jest skrót który chyba mówi sam za siebie.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1048992251924423&id=568665409957112

 

 

 

TEN SPORT ma jeszcze 20 innych wyścigów, poza (suchym) GP MONACO, które jest najbardziej specyficznym wyścigiem w całym cyklu F1. Nawet nie zadałeś sobie trudu by obejrzeć skróty ze wcześniejszych wyścigów. Polecam Baku, tylko uważaj, bo możesz doznać szoku.

 

P.S. Rozumiem, że w czerwcu obejrzysz mecz Panama - Tunezja i na tej postawie ocenisz poziom MŚ 2018?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie bijta się.

Monaco 2018 było nudne nawet jak na standardy Monaco. To fakt. Przysypiał nawet sam realizator, który nie pokazał połowy wyprzedzeń VER i innych, chociaż można je na palcach dwóch rąk policzyć.

 

Ale ten sezon rzeczywiście obfituje w dość ciekawe wyścigi i sporo się dzieje, ale to sporo jak na standardy F1, czyli nadal niewiele w porównaniu do V8, MotoGP, WorldRX czy co kto tam lubi oglądać.

Emocje z bezpośredniej walki na torze nigdy nie były atutem F1, bo z powodu aero nie da się jechać dobrym tempem blisko za poprzednim autem.

Dyskusja o tym trwa pewnie od 30 lat i nikt do tej pory nie wymyślił dobrego rozwiązania poza DRSem, który wprawdzie zwiększył liczbę wyprzedzeń, ale za to zniechęca kierowców do podjęcia ryzyka wyprzedzania poza strefami DRS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszyli bardzo ciekawę kwestię hypersoftów. Do tej pory w tym bolidzie były "wolne".

 

Na testy ,które są ważne i dają ważne dane powinien być względy komfort jazdy a mimo wszystko Kubica dostał HS. Dlaczego ?!?

 

Czy to możliwe, że chcieli aby Kubica nie był za szybki a ten wywinął im niezły numer ???

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...