Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Dudu napisał:

Piękne.

Carfit może powiedzieć chociaż, czy OLIMP to już oficjalny partner Roberta?

 

kompletnie nic już nie powiem , przez tych skurwy    z klubu kibica :( . wkleiłem dzień wcześniej zdjęcie kasku , a te uje to ukradły bez mojej zgody .... a to było  zdjęcie dla Was , na forum .... 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, carfit napisał:

 

kompletnie nic już nie powiem , przez tych skurwy    z klubu kibica :( . wkleiłem dzień wcześniej zdjęcie kasku , a te uje to ukradły bez mojej zgody .... a to było  zdjęcie dla Was , na forum .... 

Kurczę, mogłeś sobie zastrzec w poście, że sobie nie życzysz i nie wyrażasz zgody na rozpowszechnianie, możeby ktoś zachował umiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dudu napisał:

Kurczę, mogłeś sobie zastrzec w poście, że sobie nie życzysz i nie wyrażasz zgody na rozpowszechnianie, możeby ktoś zachował umiar.

sorry , ale to nie tak działa , o ile powrotroberta  mają klasę i pytają o zgodę , to https://www.facebook.com/RobertKubicaKlubKibico to zwyczajne chamstwo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fot. Edwin M." - kpiny sobie robią :(

Z tym zastrzeganiem czegokolwiek w poście to też nieporozumienie. Zresztą jak ktoś kradnie cudzą własność to zastrzeżeniami się nie przejmuje.

Edytowane przez Michał Krupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że pojawienie RK w bolidzie wywołało spore zainteresowanie. Niech żałują pizdeczki z rally sportu, że nie wykorzystali wizerunku Kubicy dla swoich celów.

 

PS. A co do zdjęć to czy nie można na fotkę nanieść własnego podpisu w obrębie zdjęcia coś jak "znak wodny" itp. To zdaje się ogranicza pożyczenie czyichś praw autorskich bez zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jacky X napisał:

Zdaje się, że pojawienie RK w bolidzie wywołało spore zainteresowanie. Niech żałują pizdeczki z rally sportu, że nie wykorzystali wizerunku Kubicy dla swoich celów.

 

PS. A co do zdjęć to czy nie można na fotkę nanieść własnego podpisu w obrębie zdjęcia coś jak "znak wodny" itp. To zdaje się ogranicza pożyczenie czyichś praw autorskich bez zgody.

Niesety kradzież zdjęc i video w necie to standard. 
Sam swoje nagrania już znalazłem w kilku filmach sprzedanych dalej wiec tu nic nie dają znaki wodne itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, carfit napisał:

 

kompletnie nic już nie powiem , przez tych skurwy    z klubu kibica :( . wkleiłem dzień wcześniej zdjęcie kasku , a te uje to ukradły bez mojej zgody .... a to było  zdjęcie dla Was , na forum .... 

 

 

E tam.. powiesz, ostatnio tez tak pisałeś;) Od razu uprzedzę że ja nic ze zdjęciem nie mam wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eurosport.onet.pl/formula-1/robert-kubica-wroci-do-f1-dyrektor-sportowy-renault-komentuje-sprawe/r9x3tj

 

Dziwna ta dyplomacja. ;)

 

Nie wierzę, żeby te całe przygotowania i to wszystko było tylko, żeby zrobić Robertowi przyjemność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszym świecie niestety nikt nie powie od razu prawdy...pamiętacie aferę VW.... powiedzieli, że nie wpłynie to na rajdy.... hahaha i gdzie teraz jest vw? trudno.... możemy jedynie czekać na kolejne informacje... Ważne, że są przecieki, że był szybszy od Sirotkina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palmer jest słabiutki i Renault ma z nim problem. Potrafi 2-3 razy uszkodzić bolid podczas weekendu i jest cholernie mało pokorny oraz nie chce się uczyć. Może właśnie dlatego: sprawdzają najtańszego kierowcę na rynku F1, któy potrafi i chce jeździć i mają bata na Palmera. Wg mnie jest szansa żeby jeszcze w tym sezonie RK pojeździł. Zobaczymy co będzie z Palmerem podczas GP Kanady. W każdym bądź razie po wakacyjnej przerwie może być parę przetasowań wśród kierowców.

Edytowane przez Izotom
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jacky X napisał:

Ale nie wiem czy taka sytuacja ma sens.

 

Wiele Twoich teorii jest "kontrowersyjna" ale żeby wybrać Kubicę na ustawkę, jako chłopca do bicia i starać się tym udowodnić, że kto inny jest szybki to naprawdę pomysłodawca by się musiał z własną nogą od stołu na łby pozamieniać :biglol: 

 

 

Robert-Kubica-2.jpg

  • Lajk 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...