Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Renault F1 team na FB potwierdza, że RK wykonał 115 kółek:

"It's true. It really is Robert Kubica. Back in one of our cars after six years. It was a private test, for Robert. But we can tell you this... Robert complained about grip, understeer, downforce and had the biggest smile on after his 115 laps.  :)"

Edytowane przez Bosman
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne obrazki, aż przez chwilę żal mi się zrobiło Palmera po tych materiałach wrzuconych przez Renault na TT, ostro go jadą i wywalają i o dziwo nie Polacy. :D

btw. zauważyliście na Kasku Robert logo firmy OLIMP? nowy sponsor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Bartek1986 napisał:

Pięknie :)

Jestem jakiś inny ale oglądam w kółko filmik jak przejeżdża prostą i wchodzi w zakręt :D

Nie jesteś ja tez go oglądałem non stop bo piękna bomba wchodzi w ten zakręt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie spodziewałem sie ze to powiem.Fajnie było by go widzieć w WRC ale widac ze to jest jego prawdziwy świat i tu sie czuje jak ryba w wodzie.Dzis chciał bym bardzo aby wrócił za kierownice bolidu F1.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elmo napisał:

Kupię Renault jak pozwolą Robertowi jeździć :D

Hihi ja już kupiłem r26

 

Też się strasznie cieszę on nawet jakby zechciał wystartować w wyścigu kolarskim to by go wygral

Edytowane przez ravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis chciał bym bardzo aby wrócił za kierownice bolidu F1.


To się chyba właśnie dzisiaj wydarzyło ;)
Bo dla jednego testu by chyba nie wsiadł do bolidu i nie przygotowywał się do tego poprzednimi testami. Dzisiaj dał wyraźny sygnał że jest gotowy i wrócił. :)

Cieszę się dzisiaj jak małe dziecko co dostało długo wyczekiwaną zabawkę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, konar napisał:

Jaki by nie był Cezary, to jedno trzeba mu oddać, że gdyby nie on i jego podróże to od kilku lat bardzo mało wiedzielibyśmy od Roberta. W rajdach jeździł cały czas za Kubicą i gdy TVP spakowało manatki to dzięki niemu bardzo szybko dostawaliśmy świeże cytaty, wywiady i historyjki. Tak samo było na każdym jego występie na torze. Mnie też irytuję czasami jego pycha i brak pokory, ale jestem jako kibic RK bardzo wdzięczny za pracą jaką wykonywał ostatnio. 

 

100% racji , Cezary ma swoje wady , jak każdy człowiek , ale trzeba prawdzie spojrzeć w oczy że to jeden z dwóch dziennikarzy w Polsce ( drugi M.Sokół ) który ma wogóle jakikolwiek dostęp do Roberta i ma jego nr.tel. Reszta może tylko zapomnieć , i zazdrościć stąd różne podśmiechujki , czy inne podteksty czy to ze strony dziennikarzy czy fotopstryków . 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest i...

 

... i słówko od CG:

 

"Tak więc to już oficjalne. Będzie także oficjalna notka prasowa o dzisiejszych jazdach od zespołu Renault . Ja jedynie mogę nadmienić, że postawa RK niczym nie różniła się od wszystkich poprzednich sytuacji takich, jak ta.
To był wspaniały dzień".

 

Cieszy mnie to wszystko bardziej, niż młodego psa pchły.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bosman napisał:

Renault F1 team na FB potwierdza, że RK wykonał 115 kółek:

"It's true. It really is Robert Kubica. Back in one of our cars after six years. It was a private test, for Robert. But we can tell you this... Robert complained about grip, understeer, downforce and had the biggest smile on after his 115 laps.  :)"

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...