Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Za Sirotkinem stoją większe pieniądze ale i też większe wyplaty.

No i jest młodszy niż RK. Pewnie wszyscy zyczylibysmy sobie RK  w F1 ale F1 lubi szmal i celebrować. Poza tym ta ręka Roberta: strasznie dużo roboty jest w kokpicie, dużo więcej niż za czasów RK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

 

Wiele Twoich teorii jest "kontrowersyjna" ale żeby wybrać Kubicę na ustawkę jako chłopca do bicia aby udowadniać, że kto inny jest szybki to naprawdę pomysłodawca by się musiał z własną nogą od stołu na łby pozamieniać :biglol: 

 

 

Robert-Kubica-2.jpg

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze jego teorie bierze na poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jacky X napisał:

Mnie jeszcze przemknęło przez myśl, że wzięli Kubicę aby udowodnić ,że S. Sirotkin jest szybki. I teraz to dopiero mają problem.

Ale nie wiem czy taka sytuacja ma sens.

 

W sumie to mogło tak być. Gołota, gdy chciał się przekonać czy może jeszcze boksować, walczył z człowiekiem z jedną nerką, więc może rzeczywiście Sirotkin chciał się ścigać z człowiekiem z jedną ręką. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też przegrał (Gołota) .

 

Kubica był szybszy. Ok, jeden musi być szybszy od drugiego. Ale gdzieś napisali, że był szybszy o całe 0,5 sek. Czyli jak na F1 całkiem duża różnica! żeby nie powiedzieć gigantyczna w tych okolicznościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Intakwrx napisał:

Te testy były tylko po to, żeby Kubica sobie udowodnił, że może i dał sygnał światu F1 "jestem gotowy" !

Tylko czy F1 jest gotowa na Kubicę ?

trzeba jednak pamiętać, że taki dzień testów (ponad 100 kółek) to wielka kwota EURO.... czy Kubica sam wyłożył? nie sądzę... podobno były jakieś zobowiązania Renault wobec Kubicy, czy na pewno? wiemy, że jeździł.... ale jak naprawdę wypadł? nie ma oficjalnej informacji.....same niewiadome...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert był przed chwilą we włoskim Sky Sports

 

Czy test był zabiegiem marketingowym?
RK: "Podejście Renault było miłą niespodzianką. Marketing? Nie, ponieważ Renault robiło wszystko co możliwe, aby utrzymać testy w tajemnicy. Wiem tylko, że nie spodziewałem się tego, a teraz jestem w stanie prowadzić samochód F1."

O testach:
RK: "Dobre uczucia odnośnie testów. Wiem, że pomimo moich ograniczeń jestem w stanie robić to, co robiłem 6 lat temu. Pracowałem bardzo ciężko wobec tej szansy. Trenowałem tak ciężko jak nigdy wcześniej. Co się wydarzy? Nie wiem, ale mogę tylko zmierzać w swej pracy po jeszcze więcej."

Jesteś gotowy na F1?
RK: "To miłe, że każdy jest mną zainteresowany. Może z tego powodu, co mi się nieszczęśliwie - bądź szczęśliwie - przydarzyło w ostatnich latach. Poświęciłem się ogromnie i powiedziałem, że chcę wypróbować samochód F1. Jak dotąd zrobiłem tylko test, ale to była wspaniała rzecz i osiągnąłem ważny cel. Nie ukrywam, że mając dobre wrażenia mentalne i fizyczne, chcę iść na całość. Nie wiem co przyniosą następne miesiące, ale zobaczymy. Osoba, która pracowała ze mną przy teście powiedziała mi: "jesteś kierowcą F1", co całkiem dobrze wszystko wyjaśnia i oznacza dla mnie bardzo wiele."

Zobaczymy cię w padoku podczas tegorocznego sezonu?
RK: „Wracając do mojego charakteru… Obiecałem sobie, że jeśli wrócę to tylko w kasku, by prowadzić samochód. Obiecałem sobie ten cel. Na teraz zrobiłem test, a potem zobaczymy. Zaczyna się dla mnie nowa ścieżka i mam nadzieję, że zaprowadzi mnie ona w tym kierunku. Będę się starał ze wszystkich sił!

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AFD100 napisał:

Nazwijcie mnie bydlakiem, ale... pewnie większość z Was od razu skojarzy. Łapcie za chusteczki, będą potrzebne: 

 

https://vimeo.com/221087425

WzruszająceWzruszające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie pierwszemu chyba stanęły "świeczki" w oczach jak zobaczyłem bolid z Kubica w środku.

 

Zawsze też byłem przeciko tatuażom.Uważalem to za jakieś zwichrowanie psychiki pisać po sobie. Ale rozważam dziarę : "To be like Robert Kubica" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bardziej niż powrót Kubicy zastanawia mnie czy wyścig Formuły 1 potrafi mnie zaciekawić. Przez tak mniej więcej 20-22 lata kochałem F1 do szaleństwa. Oglądałem wyścigi chyba siłą woli rzadziej mrugając. Obecne zmiany choć trudno powiedzieć czy tylko one sprawiły ,że F1 nie wywołuje u mnie żadnych emocji. Zamiast wyścigu wolę spacer.  Ciekawy jestem jak odebrał bym wyścig po powrocie Kubicy  i czy wróciły by tamte emocje ??? Czy to w ogóle możliwe ?

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...