Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno jest pewne, Robert nie wsiadałby do bolidu tylko po to ,żeby sobie pojeździć.
 
....to będzie powrót na miarę powrotu Michaela Jordana do NBA !!

Módlmy sie za to....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki by nie był Cezary, to jedno trzeba mu oddać, że gdyby nie on i jego podróże to od kilku lat bardzo mało wiedzielibyśmy od Roberta. W rajdach jeździł cały czas za Kubicą i gdy TVP spakowało manatki to dzięki niemu bardzo szybko dostawaliśmy świeże cytaty, wywiady i historyjki. Tak samo było na każdym jego występie na torze. Mnie też irytuję czasami jego pycha i brak pokory, ale jestem jako kibic RK bardzo wdzięczny za pracą jaką wykonywał ostatnio. 

 

 

I tylko te dwa ostatnie cytaty z jego profilu

 

"Ten człowiek nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać...."

"Moi mili - jak już wspominałem - nie mogę nic raportować, wysyłać czy relacjonować. Mogę tylko stwierdzić, co czuję. A czuję się fantastycznie."

 

Sprawiają, że wiem, że jest dobrze. I znowu mam świeczki i oczach :cry: :biglol:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, palmall napisał:

 

Bynajmniej. Po prostu uważam go za bardzo słabego "dziennikarza".

 

Być może masz rację, ale...

 

1 godzinę temu, konar napisał:

Jaki by nie był Cezary, to jedno trzeba mu oddać, że gdyby nie on i jego podróże to od kilku lat bardzo mało wiedzielibyśmy od Roberta. W rajdach jeździł cały czas za Kubicą i gdy TVP spakowało manatki to dzięki niemu bardzo szybko dostawaliśmy świeże cytaty, wywiady i historyjki. Tak samo było na każdym jego występie na torze. Mnie też irytuję czasami jego pycha i brak pokory, ale jestem jako kibic RK bardzo wdzięczny za pracą jaką wykonywał ostatnio. 

 

 

 

 

... o to chodzi

Edytowane przez wezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...