Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

HAM w tym wyścigu został cofnięty w sumie o 25 miejsc. I wygra :blink:. Czegoś takiego jeszcze nigdy nie było.

Raczej go nie lubimy....ale trzeba przyznać, że gość jest cholernie szybki i na dodatek, mimo, że brzmi czasem głupio, ma niesamowicie mocną psychikę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przymar napisał:

Domyśliłem się, że o to Ci chodzi. Ale trochę się pogubiłem, bo sporo osób, w tym Ty, narzeka na polityczną poprawność i "bezjajeczność" współczesnej F1. Tutaj troszkę mięska i od razu reakcja. 

 

BTW. Nie wiem od kiedy taki tekst to hejt i mowa nienawiści. 


 

Brak znajomosci angielskiego może  stanowić problem ze zrozumieniem, mógłbym Ci przetłumaczyć ale regulamin tego forum przewiduje za takie słowa karę w postaci ostrzeżenia i bana. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, by ustawiać LH na ostatniej pozycji przy sprincie i 10-tej na starcie, to będą jakieś emocje. Inaczej wyścig byłby nudny od startu Tylko gdzie jest Bottas w tych szachach ?
Hej… skreśl, dworowanie z LH chyba go uskrzydliło jakkolwiek by się wyścig nie skończył, to trzeba przyznać, że LH zrobił kawał dobrej roboty w ten weekend.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, ale LH zapisał ten wyścig w historii.

Za 20-30lat będzie przytaczany, jako coś niezwykłego.

Ciekawy jestem, czy to tempo Merc-LH będzie utrzymane w pozostałych 3 wyścigach. Jeśli tak, to drugie miejsca MV nie wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun prawda mial pod wiatr ale z drugiej strony w takim samochodzie to ktokolwiek by tak pojechał. Przewaga osiągów Mercedesa w ten weekend wręcz gigantyczna co troche wypatrza to osiągnięcie. Z drugiej strony dobrze dla mistrzostw będzie walka do ostatniego zakrętu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawilnie przypominam, że Hamilton miał świeżutki silnik, piąty w sezonie, drugi spoza puli przydzielonej. To na pewno mu pomogło na tak szybkim torze w wyprzedzaniu po kolei bolidów z silnikami, które mają już kilka weekendów na koncie. To już kolejny weekend kiedy Hamilton dostaję karę za przekroczenie regulaminu, która i tak w niczym nie przeszkadza mu w osiągnięciu zwycięstwa. Jedyna różnica, że musi więcej bolidów wyprzedzić po drodze. Myślę, że to nie tak powinno wyglądać i FIA powinna przemeblować trochę system kar, bo trochę zaczynają one przypominać farsę.

 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, turdziGT napisał:

Szacun prawda mial pod wiatr ale z drugiej strony w takim samochodzie to ktokolwiek by tak pojechał. Przewaga osiągów Mercedesa w ten weekend wręcz gigantyczna co troche wypatrza to osiągnięcie. Z drugiej strony dobrze dla mistrzostw będzie walka do ostatniego zakrętu.

co Bottas pokazał...  widzę, że tu się kółko wielbicieli Maxa utworzyło  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fulcrum napisał:

co Bottas pokazał...  widzę, że tu się kółko wielbicieli Maxa utworzyło  :)

U sumie masz racje :biglol: Bottas powinien sie cieszysc bo jego dni na podium sa juz policzone , a po odejsciu z mercedesa szynko to sie juz nie zdarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, turdziGT napisał:

U sumie masz racje :biglol: Bottas powinien sie cieszysc bo jego dni na podium sa juz policzone , a po odejsciu z mercedesa szynko to sie juz nie zdarzy. 

i to dopiero pokaże jakim jest kiepskim kierowcą, no może nie kiepskim, przeciętnym. W tej chwili Lewis i Max w innej lidze grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się okaże, że o mistrzostwie zdecyduje strategia silnikowa. HAM ma dwa świeże silniki, które mogą bardziej podkręcić z racji, że mają starczyć na krótko. To jest chore, bo prawie wszyscy w stawce wymienili silniki, co oznacza, że limity chyba są za ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, przymar napisał:

Zaraz się okaże, że o mistrzostwie zdecyduje strategia silnikowa. HAM ma dwa świeże silniki, które mogą bardziej podkręcić z racji, że mają starczyć na krótko. To jest chore, bo prawie wszyscy w stawce wymienili silniki, co oznacza, że limity chyba są za ostre.

bo ja wiem? kiedyś silniki wybuchały w trakcie wyścigów, i nikt nie narzekał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przymar napisał:

Zaraz się okaże, że o mistrzostwie zdecyduje strategia silnikowa. HAM ma dwa świeże silniki, które mogą bardziej podkręcić z racji, że mają starczyć na krótko. To jest chore, bo prawie wszyscy w stawce wymienili silniki, co oznacza, że limity chyba są za ostre.

I znów przypominam, że Verstappenowi dwa silniki skasowali kierowcy Mercedesa a i tak wykorzystał ich mniej niż Lewis. W aktualnej sytuacji Hamilton może do każdego kolejnego wyścigu brać nowy silnik bo będzie to oznaczało start maksymalnie z 7 pola i wygraną w niedzielnym wyścigu. Kpina. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wyscig, sporo się działo.
HAM i MB w innej lidze.
Ale fajny był też manewr Pereza, jak się "odwyprzedził" Lewisowi. Szkoda że na krótko.
Ta pierwsza obrona Maxa też była piękna. Ten to nie bierze jeńców. I jeszcze zrobil to tak, że nie dostał kary.

Tym razem trzymałem kciuki za LH, żeby sezon był emocjonujący do końca, ale, kurcze, jakoś mu to za łatwo szło na tym torze.


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tutek napisał:

W aktualnej sytuacji Hamilton może do każdego kolejnego wyścigu brać nowy silnik bo będzie to oznaczało start maksymalnie z 7 pola i wygraną w niedzielnym wyścigu. Kpina. 

A inni niby nie mogą zmieniać? Chwilę temu z silnikami/karami mieszał RB.

Owszem, przesunięcie pięć pozycji to może zbyt mała kara, ale płaczecie już bardziej, niż HAM na opony

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chojny napisał:


 

Brak znajomosci angielskiego może  stanowić problem ze zrozumieniem, mógłbym Ci przetłumaczyć ale regulamin tego forum przewiduje za takie słowa karę w postaci ostrzeżenia i bana. :mrgreen:

O, łaskawco. Dziękuję za niesienie krużganka. To ja, ze swoją bazową znajomością języka, która pozwala mi jednak na codzienne posługiwanie się nim w pracy, pozwolę zaryzykować stwierdzenie, że w angielskim słowo na F ma lżejszy wydźwięk niż w polskim. A nazwanie tego hejtem ... no cóż. A to ja mam się języka uczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przymar napisał:

O, łaskawco. Dziękuję za niesienie krużganka. To ja, ze swoją bazową znajomością języka, która pozwala mi jednak na codzienne posługiwanie się nim w pracy, pozwolę zaryzykować stwierdzenie, że w angielskim słowo na F ma lżejszy wydźwięk niż w polskim. A nazwanie tego hejtem ... no cóż. A to ja mam się języka uczyć...


 

Tak? I jak to sobie przetłumaczyłeś? :mrgreen:

 

Najłatwiej innych nauczać jak maja się zachowywać, szanować, „we race as one” i inne takie ;) 

 

Wiec z dedykacja dla Mercedesa… 

 

 

 

 

D15F2F8E-BE44-4FEA-9EB8-22ACD0DE3831.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...